>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski kobiet i mężczyzn 2015/2016

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
pełna zgoda jak dla mnie z grającymi na 3:0 i Skry i Resovii, jeśli którakolwiek z drużyn przegra tutaj seta będzie to wstyd, żałosny wstyd. Ci ludzie piszą mature za kilka miesięcy i o poważnym graniu nic nie wiedzą tak naprawdę, nie sądzę żeby wyszły rezerwy czy to w Rzeszowie, czy to w Skrze, Puchar Polski dalej jest dosc prestiżowy

Reska 3:0 + Skra 3:0, kurs ok. 1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
⛔⛔
Ja tutaj widze zdecydowanego faworyta w postaci mistrzów Polski. Kryzys pozostawili za sobą i potrzebują trofea, aby sezon dodać do udanych.
PGE Skra jak zawsze jedna szóstka bardzo dobra, zmiennicy stabilni. Takim składem nie da się cały czas wygrywać.
Wojtaszek/Ignaczak &gt; Piechocki/Milczarek
Kurek/Witczak &gt; Wlazły, Gromadowski
Achrem/Jaeschke/ Lyneel = Conte/ Marechal ( dzięki Argentyńczkowi, on czasami robi różnicę)
Paszycki/ Holmes &gt; Kłos/Wrona
Drzyzga, Tichacek = Uriarte/Janusz
To jest ocena subiektywna i jak widzę to tak ???? Skra nie ma czego szukać z dobrze grającymi Rzeszowianami. W tym roku idzie im bardzo dobrze, co potwierdzają wyniki, jak i bardzo dobra gra.
Skra nie ma czym zaskoczyć Resovii i będzie ciężko pokonać ich. Mimo tak słabej gry Resovii w tamtym roku to zajmują 3 miejsce ze stratą tylko dwóch punktów do Bełchatowa.
Jeżeli chodzi o wczorajsze mecze, to nie ma co komentować, obie drużyny zrobiły co musiały najmniejszym wysiłkiem ????
Resovia obecnie jest lepszą drużyną wg mnie i idę w tym kierunku.
Mój typ:
Resovia -1.5 seta
1.88 Unibet
 
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Witam. Dziś krótko bo zaraz mecz. Zaksa miażdży wszystkich jak leci i z Lotosem tez na 90% tak będzie. Więc próbujemy czegoś ryzykowniejszego:
Zaksa - Lotos poniżej 141,5 pkt 2,77 ✅

Popieram także typ Volmana na Resovie:
Resovia - Skra -6,5 pkt 1 1,91 ⛔
Ako:5,2907 fortuna
Jutro typ petarda idzie ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Jeszcze w czwartek byłbym w stanie ładować ZAKSĘ 10/10, że wygra Puchar Polski.
W piątek po rozegraniu wszystkich meczów dołożyłbym kolejne 10/10.
Po wczorajszych meczach jednak już bym miał więcej wątpliwości.

Oglądałem oba półfinały. ZAKSA już nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak w piątek, Toniutti oczywiście fenomenalnie gubił blok ale jego wystawy były czasami fatalne, za daleko od siatki, za plecy itp. Deroo nie jest dla mnie zawodnikiem na wielkie granie co wczoraj potwierdził, po pierwszym secie miał skuteczność w ataku 11% z tego co pamiętam i w przyjęciu odstawał od Zatora i Tillie, czekałem na wejście Buszka ale się nie doczekałem. Jedynie na plus gra blokiem tego zawodnika. Nie zrobiła na mnie również wrażenia gra atakującego - Konarskiego, w pewnych momentach brakowało mocy w ataku, powinien wykręcić lepszy procent w tym elemencie. Reszta drużyny bez zarzutu, szczególnie bardzo podobał mi się Tillie który skończył kilka śmieciowych piłek. Procent przyjęcia Zatorskiego również z kosmosu, tylko, że zagrywka Lotosu była słaba.

Lotos postawił się Kędzierzynowi w pierwszych dwóch setach, ale nie mieli mocy na skrzydłach. Świetnie funkcjonował u nich blok-obrona tylko, że to na KK za mało. Nie odrzucili ich od siatki zagrywką (co jest jedyną receptą, żeby nawiązać z tą ekipą walkę o zwycięstwo). Mika po kontuzji, Schwarz bez formy, Hebda jak to Hebda, Troy napjerdalał po autach. Tak się z ZAKSĄ nie wygra.

Drugi mecz.
Zagrałem na zwycięstwo Resovii ale się przeliczyłem :]
Po pierwszym secie byłem wręcz pewien, że pojadą ich luzem 3-0 max. 3-1.
W drugim secie miałem wrażenie, że ktoś podmienił zawodników w Skrze. Zagrywali z taką mocą, że byłem pod wrażeniem. Środkowi świetnie, rozegranie bardzo dobre, momentami przyjęcie kulało ale czyścili sytuacyjne perfekcyjnie. Wszystko im wchodziło. Wczorajsze sety numer 2, 3 i 4 do stanu 23-19 to był &quot;Beast Mode - On&quot;.
W 1 secie i od stanu 23-19 w 4 secie, to była Skra którą znamy z tego i końcówki tamtego sezonu - olewająca, bez braku pewności siebie, chaotyczna.

To był ich najlepszy mecz tego sezonu i najlepszy od meczu z Perugią w tamtym roku i wydaje mi się, że drugi raz tak nie zagrają. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało. Marechal i Piechocki według mnie nie są w stanie utrzymać takiego poziomu w dłuższym czasie i to moga być pojedncze wystrzały, zobaczymy. Jeśli zagrają jak wczoraj, ZAKSA będzie miała ciepło. Jedynym sposobem żeby wygrać z ZAKSĄ, jest ODRZUCENIE ICH OD SIATKI ZAGRYWKĄ i zmuszenie ROZGRYWAJĄCEGO DO WYSTAWIANIA a nie ROZGRYWANIA. Jeśli Skra będzie zagrywała jak wczoraj, wygra.

Kursy które mamy dzisiaj wystawione są dobrze wystawione, oddsmakerzy nie są debilami. Skry po takim kursie nie zagram, Zaksy tym bardziej.

Pozdro.

Nie opisałem gry Rzeszowa bo szkoda mi na nich czasu. O wczorajszej porażce przesądziły decyzje Andrzeja Kowala. Tyle.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Jeśli ktoś chce grać Zakse , to niech łapie w bet365 @1.57. W innych bukach kursy kolo 1.41 sie wahają

EDIT: Juz 1.61. Wszedzie leca kursy na Skre nagle
 
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Witam. Mam troszeczkę inne zdanie do Pavlinho jeśli chodzi o dzisiejszy finał. Kursy na bet 365 już do gry moim zdaniem. Obejrzałem wczorajsze półfinały i moim zdaniem Skra na 100% nie zagra tak dobrze jak wczoraj. Dzień konia miał Marechal i Kacperek też zdecydowanie powyżej swojego normalnego poziomu. Resovia to ewenement którego nie potrafię zrozumieć. Z takim potencjałem zagrać tak słabo...Ale to chyba efekt złego prowadzenia drużyny przez Kowala. Zmiany bez ładu i składu, przyjmujący grają na chybił trafił. Dlaczego rozgrywa, będący bez formy, Drzyzga zamiast Tichacka to też dla mnie tajemnica Kowala. Teraz o Zaksie. Serwisem dużo trudniej ruszyć Zaksę niż Resovię. Tile i Zatorski przyjmują doskonale. Jeśli Deroo nie będzie szło, wchodzi Buszek. Toniutti prowadzi grę wręcz idealnie. Jedyne co mnie martwi to czy poradzi sobie Konarski. Porównując bezpośrednio zawodników, Skra ma przewagę tylko na pozycji atakującego i środek siatki moim zdaniem podobny. Nie ma bata żeby nagle Bełchatowianie zagrali dwa mecze z rzędu tak świetnie, skoro ostatnio zdarzyło im się to rok temu. Typy:
Zaksa - Skra dw.3:0 kurs 4,50 ⛔
Zaksa - Skra -1,5 seta 1 kurs 2,20⛔
Zaksa - Skra 1 kurs 1,57⛔
bet 365
Oszukali mnie badna decydentów kur.... :grin:
13:8 w 4 secie, 8:3 w 5 secie i przegrać????
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Zgadzam się z panem prezydentem, ostatni taki mecz Marechal zagrał chyba z 2 lata temu. Po pierwszym secie, który niespodzianką nie był, Resovia zaczęła się zacinać w wielu elementach, ale przede wszystkim ich blok nie przypominał muru, a szczerbaty kawałek dykty (4 bloki w 4 setach!). ZAKSA postawi inne warunki w bloku, mają w końcu Wiśnię, Gładyra i Konara/Boćka.
Atutem ZAKSY będzie świeżość, ostatnich dziewięc ich meczów to trójsetówki, w roku bieżącym 6 meczy. SKRA zagrała 8 meczy (29 setów), po drodze mieli jeszcze problemy zdrowotne i eskapadę na półwysep apeniński. Prawdopodobieństwo, że Skra utrzyma wczorajszy poziom jest ZNIKOME!
Dokładam:
ZAKSA -3,5 pkt @ 1,83 ✅ Sytuacja ustawiona po pierwszym secie
ZAKSA wygra pierwszy set i mecz @ 2,1 Niebywałe, 13-8 w czwartym secie, dwie piłki meczowe (spartaczone zagrywki Deroo i Konarskiego), póżnie 11-7 w taju, kolejne dwie meczówki i przegrany mecz mimi kontuzji Wlazłego. Czomolungma frajerstwa.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Nie dziwię się, że kursy na Skrę spadają. Jeśli jest gdzieś value w tym meczu to nadal w kursie na Skrę (około 2.50).

Jest jakiś mit o miażdżącej przewadze ZAKSY, ale jeśli sobie spojrzymy na ich ostatnie spotkanie w listopadzie to okaże się, że mieliśmy tie break. To po pierwsze.

Po drugie indywidualnie jeśli chodzi np. o atakujących to większy potencjał widzę w Skrze (Conte, Wlazły) niż w ZASKIe, która wystawia przeciętnego Konarskiego (Bociek groźniejszy IMHO), a Deroo to też nie jest nie wiadomo jaki bombardier.

ZAKSa wygrywa mecze zespołową pracą w obronie, dobrym przyjęciem i rozegraniem, czy to wystarczy na wracającą do formy Skrę? Sam jestem ciekaw.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
SKRA 2.20 B365 ✅
Skra powyzej 92.5 pkt - 1.83 B365 ✅
over 3.5 seta - 1.37 Betsson ✅


A niech sobie Zaksa będzie faworytem - nawet lepiej dla SKRY bo będą pod mniejszą presją. ZAKSA wręcz musi patrząc na wyniki w tym sezonie, SKRA moze i tyle.

Już wczoraj SKRA miała polec, sprężyli się i wygrali. Co innego postawa Resovii, choć tak to jest jak się gra tylko na Kurka :]
Patrzę na składy zespołów - praktycznie wyrównane. SKRA lepszy atak, ZAKSA lepsze przyjęcie. Środkowi na takim poziomie, rozgrywający tak samo. Kto ma lepszą ławkę ? Wyrównane, choć SKRA ma lepszego atakującego na ławce - przyjmujący na zmianę Buszek/Rodriguez taki sam poziom.

Pisanie że Skra nie może zagrać 2 razy z rzędu jest dziwne.. Równie dobrze można napisać że dzisiaj Tonutti czy Tillie będą zmęczeni.. Tym bardziej że to Tillie grał ciągle w reprezentacji Francji, Marechal siedział na ławce więc jest bardziej wypoczęty (Winiar grał za niego w klubie).

Tak jak napisałem - ZAKSA musi, Skra może. Na Zaksie ciąży presja faworyta, mogą się spalić. Nie obchodzi mnie że w tym sezonie raz przegrali - każda seria zwycięstw się kiedyś kończy i stawiam że właśnie dzisiaj Skra to wykorzysta.
Zadecyduje postawa dnia. Do zmęczenia są przyzwyczajeni - zresztą na mecz o PP mogą się maksymalnie skoncentrować..

e: Brawo SKRA! :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Środkowi na takim poziomie, rozgrywający tak samo choć SKRA ma lepszego atakującego na ławceOj cóż to za cuda Kolega wymyślił.Toniutti to poziom Uriarte:wowsdf: ,Gromadowski lepszy od Bocka?:zoltakartka: Poziom Buszka to tez level wyżej od Rogrigueza.

Nie śmiesznego ale jednak Uriarte jest dla mnie troszkę gorszym zawodnikiem od Francuza. Choć oczywiście przepaści nie ma. Pozdro.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Środkowi na takim poziomie, rozgrywający tak samo choć SKRA ma lepszego atakującego na ławceOj cóż to za cuda Kolega wymyślił.Toniutti to poziom Uriarte:wowsdf: ,Gromadowski lepszy od Bocka?:zoltakartka: Poziom Buszka to tez level wyżej od Rogrigueza.
a co jest w tym takiego śmiesznego, że Toniutti to poziom Uriarte bo nie wiem? dla mnie podobna klasa, obaj grający w podobnym stylu, często uruchamiają środek, bardzo szybkie palce. Nieraz lepiej zagra jeden, nieraz drugi, nie widzę większej przepaści między tymi zawodnikami

co do meczu dla mnie wygrywa ZAKSA. Bełchatów mnie nie przekonuje jakoś zupełnie, wczoraj dobry mecz, ale czy to powtórzą to bardzo wątpie
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Oto przykład jak przegrać wygrany mecz. Skra nie miała prawa tego wygrać, ale jak sie nie wykorzystuje przechodzących piłek albo meczowej (Gladyr) to tak jest ;)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Coś pięknego,dawno nie oglądałem takiego wspaniałego widowiska,Skra spisywana na pożarcie podnosi się z kolan,powiedzieć że ten mecz to było mistrzowskie widowisko to i tak za mało. W czwartym secie Skra nie miała prawa się podnieść,w piątym secie przecież było 9:3!!! Wlazły w końcówce doznaje kontuzji.Po takiej wygranej w takich w okolicznościach Skra zasługuję na ogromny szacunek
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Oj chyba mimo tego co sie wczoraj stało to warto grac na Sovie we srode. Wlazły zanim załaduje akumulatory i sie odnowi to minie troche czasu, nie wiadomo ile wytrzyma w Rzeszowie. Conte i Marechal tez zero wytchnienia. Jakże brakuje Skrze jednego dobrego przyjmującego jeszcze typu Buszek.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Brawo SKRA! :razz:

Piękny mecz, piękna gra z obu stron choć pierwszy set tragiczny wręcz dla Bełchatowian.
Podnieść się w tie-breaku z takiego stanu - coś pięknego!

Typy 3 x ✅ także jeszcze lepiej :cool:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Oto przykład jak przegrać wygrany mecz. Skra nie miała prawa tego wygrać, ale jak sie nie wykorzystuje przechodzących piłek albo meczowej (Gladyr) to tak jest ;)
Jak nie miała prawa wygrać? Jak powinna 3-1 ? Gdyby tylko środkowy wtedy skończył piłkę na bodaj 22-20 3cim secie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No cóż puchar pucharem ale to takie trofeum samo w sobie i nic wiecej. Ten mecz moze psychicznie da cos Skrze jednak rozwali zespół fizycznie bo kadra jest jaka jest.W gablotce jeden krysztal wiecej ale coz on znaczy. Teraz zapewne 0-3 max 1-3 w Rzeszowie:/
Szkoda, ze Marechal nie gra tak czesciej, gośc jest jedna wielka zagadką.
 
M 0

marcin288

Użytkownik
No cóż puchar pucharem ale to takie trofeum samo w sobie i nic wiecej. Ten mecz moze psychicznie da cos Skrze jednak rozwali zespół fizycznie bo kadra jest jaka jest.W gablotce jeden krysztal wiecej ale coz on znaczy. Teraz zapewne 0-3 max 1-3 w Rzeszowie:/

Szkoda, ze Marechal nie gra tak czesciej, gośc jest jedna wielka zagadką.
Zgadzam się, Resovia już tylko skupiona na lidze krajowej i wiadome że w tym sezonie od razu 1 i 2 miejsce o złoto więc stawka meczu ogromna ????
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Jak nie miała prawa wygrać? Jak powinna 3-1 ? Gdyby tylko środkowy wtedy skończył piłkę na bodaj 22-20 3cim secie.
ta piłka o ktorej mowisz to było chyba przy 20-20 albo 21-20 dla ZAKSY w 3 secie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom