>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski Mężczyzn 2017/18

J 0

jarkota

Użytkownik
A kto taki jest w skrze ze stawiasz na 3-0? Wlazły sam meczu nie wygra ;) ba kto wie czy dziś mu będzie siedzieć wszystko, jak dla mmie w stronę Rzeszowiakow można iść
 
K 0

kuba8720

Użytkownik
Tym którzy grają cokolwiek w stronę resovii proponuję obejrzeć ostatni mecz w kielcach.Skra 3-0/3-1 powinna wziąć to gładko
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Rozumiem, fajny kurs na Sovie ale bez jaj. To jest dno. Rozegranie padaka a o ataku to juz nawet nie ma co mówic. Jarosz skończ waść a Schoeps to jest dobry jako strażak na jakiś czas tylko. Sam Romac jest od nich obydwu lepszy. Gdyby im Śliwka nie trzymał ataku w Kielcach to by dostali 3x do 20 max.
 
K 0

kuba8720

Użytkownik
Zgadzam się w 100%.Do gry myślę,że również nysa +19,5 pkt.Mika ostatnio zszedł z lekką kontuzją.W treflu sytuacja finansowa dalej zbyt różowa nie jest i najlepsi zawodnicy otrzymują wypłaty z poślizgiem.Poza tym mecz będzie rozgrywany innymi piłkami (molten) niż te których używa się w plus lidze (mikasa).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem, czemu piszecie o Pucharze Polski w temacie Liga mistrzów... Ale skoro już tutaj piszecie to i ja napiszę...
Warszawa - Jastrzębie
Warszawa 1,65 eFortuna
Warszawa powyżej 93,5 1,73 eFortuna

Dla mnie faworytem są Warszawiacy... Ich forma już od jakiegoś czasu jest bardzo równa ale co ważne bardzo wysoka... Świetnie spisuje się B. Kwolek do tego W. Włodarczyk i do wyboru atakujący Vernon-Evans bądź Gorgiev... JSW gra często w kratkę, potrafią zagrać świetne spotkanie a zaraz bardzo słabo. Dziś na pewno obejrzymy bardzo ciekawą siatkówkę i powinniśmy obejrzeć długie spotkanie... Dla mnie ONICO 60 do 40, dużo lepsza forma Warszawy przekonuje mnie do zagrania w ich stronę.
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
Dla mnie ONICO 60 do 40
Skoro tak oceniasz szanse obu drużyn, to Twój typ jest bez sensu, bo zgadzasz się z wyceną szans bukmacherów, więc nie ma w tym typie żadnego value, odejmując od tego podatek wychodzi antyvaluebet wręcz.

Jakiś modek albo niech przeniesie to do pozostałych lig, albo zrobi osobny temat dla PP i wtedy przeniesie.
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
Politechnika-Skra
Raczej nie wrzucam nic w tym temacie, ale zrobię wyjątek.
Kursy byłyby ok, gdyby nie okoliczności w jakich będzie rozgrywany mecz. Skra straciła podstawowego rozgrywającego Łomacza, który naderwał więzadła boczne i nie będzie go przez kilka tygodni.
Nie jestem jakimś wielkim fanem jego gry, ale trzeba mu oddać, że obecnie do perfekcji wykorzystywał Lisinaca, który (o zgrozo, środkowy) robił zajebistą różnicę w ataku.
Zastąpi go Janusz, czyli taki wieczny talent, który za chwilę skończy 24, a nic sensownego jeszcze w poważnej siatkówce nie pokazał.
Nie wiem jaka jest prawdziwa Skra, czy ta z meczu w Moskwie, czy ta zbierająca ciężkie baty od Zawiercia.
Politechnika ostatnio w niezłej formie, kiepsko wygląda prawe skrzydło, ale za to na lewym jest moc, zwłaszcza z Kwolka za chwilę będzie kawał gieroja.
W skrócie, normalnie przy takich kursach kijem nie tknąłbym tego meczu, ale obecnie jest value, gdzie dla mnie prawidłowo byłoby około 1.8 na Polibude, więc trzeba spróbować.
Politechnika 2.2 bet365⛔
 
P 0

public_enemy1

Użytkownik
przed chwileczką pograłem 2.2 na czysty win ONICO na unibecie....brac póki mozna...neutralny teren...brak podstawowego rozgrywającego.... w środe Dynamo Moskwa.....za tydzien mecz w Rzeszowie... :) cięzki okres dla naszego &quot;dobra narodowego&quot;...juz szukam kursów na win Reski w niedziele 4 stycznia...
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Nie ma juz Politechniki jest ONICO. Typ popieram, do jutra kursy zapewne pospadaja. Lisiniac tez juz wywalone i gra ponizej tego co gral miesiac temu.
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
Nie ma juz Politechniki jest ONICO
Nigdy nie posłużę się jakąś gównianą nazwą sponsora takim jak ON!CO (bo gwoli ścisłości tak to powinno się pisać), dla mnie historycznie to Politechnika i tak pozostanie.
Lisiniac tez juz wywalone i gra ponizej tego co gral miesiac temu.
A z tym zgadzam się w 100%, Pasini pisał, że Lisinac już dogadany z Trento i faktycznie ostatnio obniżył loty.
Szkoda, odpływa nam jeden z ostatnich zawodników na topowym poziomie.
 
P 0

public_enemy1

Użytkownik
nie nie nie....absolutnie sie nie zgadzam.....francuski rozgywający...Wrona i Nowakowski na srodku...Firlej i Vernon dużo kończa do tego Włodarczyk....Wojtaszek ...dużo podbija....fajny skład....widziałem na żywo co zrobili z moją Resovią...przy dobrych wiatrach mogą zdobyc puchar.....
 
P 0

public_enemy1

Użytkownik
Chyba aż tak daleko nie posuwałbym się, wydaje mi się, że jednak Kędzierzyn na obecną chwilę poza zasięgiem........to jest puchar ..a takie rozgrywki lubią niespodzianki.....patrz sezon 2014\2015
 
Do góry Bottom