>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchary Holandia/Belgia oraz niższe ligi 2013/2014

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP
W tym temacie będą pojawiały się typy oraz analizy związane z futbolem pucharowym w Belgii i Holandii.
Zacznę od mojej małej analizy związanej z Superpucharem Holandii, który odbędzie się w sobotę 27.07 na Amsterdam ArenA.
Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1 @ 1.50 ⛔ (2:2)
Jeżeli ktoś chce grać coś w stronę Ajaksu, proponuję teraz, ponieważ kursy na pewno spadną. Opiszę krótko co się działo w ostatnich tygodniach w obu drużynach:
AZ
Drużynę opuścili 2 kluczowi zawodnicy; Maher i Altidore. Pierwszy to mózg drużyny i najbardziej kreatywny zawodnik a drugi to najlepszy strzelec drużyny, prawdziwy egzekutor. Sprowadzeni zostali za to: Jeffrey Gouweleeuw (Heerenveen), Jan Wuytens (FC Utrecht) i Nemanja Gudelj (NAC Breda). Przede wszystkim Gudelj jest ważnym wzmocnieniem, to on ma być teraz tym &#39;kreatywnym&#39;. AZ straciło 2 silne indywidualności, ale zyskało 3 bardzo dobrych zawodników, którzy wprowadzą więcej balansu. Trener Verbeek powtarza, że zostanie jeszcze sprowadzony napastnik.
Ajax
Ciągle bez straty ważnych zawodników (De Jong, Eriksen i Alderwaireld - którzy byli typowani do odejścia w tym oknie ciągle w barwach Ajaksu). Eriksen odprawił z kwitkiem Leverkusen, Toby podziękował za zainteresowanie z wysp. Jak widać, zależy im jedynie na silnym transferze. Nie zamierzają iść do popierdółek silnych lig (z całym szacunkiem ale Leverkusen nie jest żadnym wielkim krokiem do przodu, jeżeli ktoś odchodzi z Amsterdamu). Drużynę wzmocnili Bojan oraz Van der Hoorn.
Jak widać wygląda to dobrze dla podopiecznych Franka de Boera. Drużyna ciągle w komplecie, a nie ma jeszcze żadnych porozumień by miał ktoś opuścić drużynę, na razie tylko spekulacje. Wyniki sparingów wyglądają bardzo ładnie. Ciekaw jestem jak będzie wyglądało najważniejsze spotkanie z Werderem.
W skrócie:
- AZ w lekkiej przebudowie, Ajax nienaruszony transferowo
- Dobra forma Ajaksu + wzmocnienia
- Własny teren (wiem, że na inaugurację poprzedniego sezonu Ajax zremisował u siebie z AZ 2:2, ale tam to właśnie Altidore zdobył punkt dla AZ)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Anderlecht-Genk 2X 2,05 100=205 bet365
W ostatnim wywiadzie trener Anderlechtu powiedział: ‘Nie jesteśmy jeszcze gotowi do sezonu, potrzebujemy czasu na zbudowanie zespołu’. Anderlecht zmienił taktykę stracił swoich dwóch najlepszych zawodników :Mbokani (najlepszy strzelec zespołu) i Biglia(kapitan). Mbokani W ostatnim meczu z Hamburgiem zespół praktycznie nie stworzył sobie jakiś dogodnych sytuacji w meczu. Genk ma prztyknie taka sama jedenastkę jak w tamtym sezonie, jeśli popatrzymy na historie to dobrze im si grało z Anderlechtem. Tutaj może by remis ale mimo wszystko dla mnie lepiej wygląda Genk.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1 @ 1.50
Jeżeli ktoś chce grać coś w stronę Ajaksu, proponuję teraz, ponieważ kursy na pewno spadną.
Obecnie jest 1.38 na zwycięstwo Ajaksu. Mniej opłacalne, ale ciągle to dobra inwestycja. Kadra zachowana. Czytałem wczorajsze wywiady. Przede wszystkim trener jest bardzo zadowolony z tego jak przebiegł okres przygotowawczy. Powtarza, że drużyna jest dziś o wiele dalej niż rok temu w tym samym dniu. Jeżeli chodzi o braki to jedynie występ Moisandera stoi pod znakiem zapytania. Co do reszty to pojawi się najsilniejszy skład.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Eindhoven - Venlo 2 @ 1,61
Na dziś znalazłem dość ciekawy bet po niezłym kursie, mianowicie ekipa z Eindhoven podejmie u siebie spadkowicza, który jest rzecz jasna faworytem. Moim zdaniem jest spora różnica między Eredivisie a Eerste Divisie, mimo iż VVV spadło to mają znacznie lepszą ekipę i na pewno będą chcieli szybko powrócić do pierwszej ligi. Eindhoven to nie jest najwyższa półka drugiej ligi, więc sądzę, że nie powinni mieć żadnych problemów. Zanosi się na spokojne zwycięstwo przyjezdnych ????
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Jong Ajax - Telestar
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: PinnacleSports

analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 1 kolejki Nowego sezonu Holenderskiej Eerst Divisie w którym to zmierzą się młoda drużyna Ajaxu Amsterdam z Telestarem. Jong Ajax posiada w swoich szeregach wielu młody i zapewne doświadczonych zawodników lecz zastanawiam się na ile ci chłopcy są zgrani ze sobą występując pierwszy raz w II lidze gdzie przecież nie słabe drużyny. Goście natomiast w ostatnim czasie to typowy średniak Holenderskiej II ligi który co sezon kończy rozgrywki w dolnej części tabeli. Patrząc na ten mecz zastanawiam się skąd taki wysoki kurs na zwycięstwo gości którzy jak już wspomniałem z reguły plasują się w dolnej części tabeli to jednak w moim przekonaniu są oni bardziej ograni na drugoligowych boiskach niż debiutujący zespół młodego Ajaxu. Osobiście zaryzykuje tutaj i pobiorę zwycięstwo przyjezdnych którzy może nie są silniejsi kadrowo lecz na pewno bardziej ograni – zgrani a kurs jak najbardziej warty ryzyka.


Spotkanie: Jong Twente – FC Oss
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Nordicbet

analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam kolejny i tym samym ostatni pojedynek dokańczający 1 kolejkę Holenderskiej II ligi tym razem pomiędzy młodą drużyną Twent a ekipą FC Oss. Gospodarze tego meczu w poprzednim sezonie z trudem zakwalifikowali się do następnej fazy rozgrywek Holenderskich młodych klubów Beloften: http://pl.soccerway.com/national/netherlands/beloften/20122013/group-a/r19416/ a w obecnym sezonie drużyna ta przystępuje do drugoligowych rozgrywek i przyznam szczerze, że będzie to dla nich nie lada wyczyn oraz doświadczenie. Co ciekawe dzisiejszy mecz ma już swoją historię a mianowicie obydwa w/w zespoły spotkały się już w tym roku podczas towarzyskiego meczu rozegranego 11 stycznia bieżącego roku u dzisiejszych gospodarzy i wynik był 0:3 dla Oss. FC Oss z kolei poprzedni sezon zakończyło na 10 pozycji występując już w Holenderskiej II lidze od pewnego czasu przez co nabrali oni zapewne bezcennego doświadczenia. Moim zdaniem warto tutaj zaryzykować i pobrać zwycięstwo gości którzy chcąc dobrze rozpocząć 1 period nie mogą tego meczu przegrać a osobiście zaryzykuje tutaj i pobiorę 2 po bardzo dobrym kursie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Vise - Brussels over 2,5 @ 2,04⛔
Bet365

Myślę, że na wieczór znalazłem ciekawy typ, otóż jest to over w pojedynku drugoligowych ekip z Belgii. Vise klub Indonezyjskiego biznesmena zapewne będzie chciał się ponownie utrzymać w II lidze i tym razem trochę pewniej niż w minionym sezonie. Na pewno nie stać ich na walkę o awans, po prostu są za słabi, lecz nigdy nie oddają meczów bez walki. W większości przegrywanych meczach udawało się im strzelać bramki, w tym sezonie sytuacja może się powtarzać, gdyż zatrzymali Masmanidisa, Lecomte oraz Makiese, którzy razem strzelili aż 25 bramek. Skład wiele się nie zmienił, są zgrani, oby to owocowało. Rywala mają nie z najwyższej półki, w lidze utrzymał się tą samą ilością punktów co Vise, lecz oni lepiej wystartowali w tym sezonie pokonując 2-0 Lomme Utd. Była to swego rodzaju jakaś mała niespodzianka, a autorami bramek byli Some i Seoudi, gdzie ten drugi to nowy nabytek i to ona ma strzelać bramki. Stołeczni piłkarze w większości meczach strzelają bramkę lub więcej, mają całkiem niezłą ofensywę jak na ten poziom rozgrywek i sądzę, że dziś także strzelą. Spodziewam się otwartej gry z obu stron, co za czym idzie dużo miejsca, gdy pójdzie kontra, spodziewam się także bramek. Mam nadzieję, że ujrzymy chociaż trzy.
e: ajj.. brakło jednej bramki
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Jong PSV - Jong Ajax 1 2,30 8/10 bet365 mecz mistrzostwo świata po prostu... ⛔
Dzisiaj króciutko, bo w zasadzie nie ma co się rozpisywać. Drużyna PSV zostanie wzmocniona przez kilku piłkarzy z podst. składu (Tyton, Zanka, Tamata, Arias, Jozefzoon, a Antonio wrócił po zawieszeniu). Ajax nie ma żadnych zawodników z 1 składu, a we wcześniejszych meczach zawsze ktoś się znalazł żeby zagrać w drugiej drużynie i dlatego jak na razie zespół z Ajaxu znajduje się tak wysoko w porównaniu do drużyny z PSV. PSV powinno być dzisiaj mocne.​
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
BELGIA: Belgacom League
Spotkanie: Antwerp vs Eupen ✅
Typ: X2
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet365
W dniu jutrzejszym zostanie rozegrana IV kolejka belgijskiej Belgacom League. Ciekawe spotkanie odbędzie się w Antwerpii, gdzie miejscowa drużyna podejmie mocny zespół Eupen. Oba kluby prezentują się z dobrej strony, ale ja w tym meczu idę bardziej w stronę gości.
Zacznijmy od gospodarzy. Po 3. meczach zajmują oni 5 miejsce (bilans meczy: 2-1-0). Klub sezon ligowy zaczął bardzo dobrze, jednak jak przyjrzymy się bliżej meczom, to widać wyraźnie, że Antwerp jest zespołem nierównym, potrafiącym przegrywać pojedynki za koleją. W swoich ostatnich 15 meczach, mają bilans 7-3-5, co nie świadczy zbyt dobrze o graczach.
Eupen na razie jest rewelacją bieżących rozgrywek. Klub, który w poprzednim sezonie większość meczy przegrywał, aktualnie jest na ligowym szczycie z kompletem punktów. Gracze prezentują świetną formę, widać, że są niezwykle dobrze przygotowani do nowej kampanii. W 6 ostatnich meczach, 5 razy zwyciężyli i 1 raz zremisowali. Stracili tylko 5 goli, rywalom wbijając aż 16.
H2H również przemawia za Eupen. Jak widać na zamieszczonej poniżej grafice, gospodarze jutrzejszego meczu od 2008 roku, tylko raz wygrali w spotkaniu z Eupen.

W tym spotkaniu gram na Eupen z podpórką. Uważam, że spokojnie powinni wywieźć co najmniej 1 punkt z trudnego terenu. Dla bardziej odważnych, lubiących ryzyko, typy poniżej.
Dla bardziej odważnych:
Eupen -&gt; 2.75 ⛔
under 2.5 -&gt; 2.10 ✅
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Belgacom League )
Spotkanie:Hoogstraten-Brüssel
Typ:2
Kurs:2.33
Godzina: 20.30
Bukmacher:Betsson
Gospodarze tragicznie rozpoczęli sezon odnosząc u siebie 2 porażki w lidze i 1 w pucharze Belgii,zaś goście w lidze są na 2 miejscu po 3 kolejkach z kompletem zwycięstw.Będzie to spotkanie najgorszego ataku w lidze (1 bramka strzelona ) z najlepszą obroną ((1 bramka stracona).U siebie Hoogstraten nie strzelił ani jednej bramki do tej pory,zaś Brüssel jest jeddnym z pretendentów do awansu grając bardzo dobrze od początku tych rozgrywek.Goście jedyną wpdkę zaliczyli w pucharze ,ale myślę że całe siły skupiaja na lidze aby awansować do Jupiler League w tym sezonie.Według mnie warto postawić na drużynę gości w tym meczu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Heist vs. Geel o2.5, 1.91 WH 1/10 ⛔ 1:1 (79&#39; i 90&#39; - szkoda, że tak późno)
Pierwszym aspektem, który mnie skusił ku temu typowi to kurs w WH. Jest wg mnie lekko zawyżony. Spodziewałem się bowiem ok. 1.70. Kolejnym plusem dla typu jest to, że obrony są dziurawe. Gospodarze w ostatnich czterech meczach stracił aż 14 bramek... Goście co prawda nie tracili tak goli w kilku poprzednich spotkaniach, ale było to głównie spowodowane grą w pucharze Belgii z ogórkami. Dzisiaj jednak rywal z nieco innej półki, choć to żaden tuz - z resztą jaki sam Geel. Tym samym liczę na snajperów obu klubów, którzy jeśli będą w korzystniejszej dyspozycji powinni pokryć over już w pierwszej połowie. Krótko, ponieważ nie ma czasu - mecz za nieco ponad kwadrans.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
- wybacz Benek ale nie ma tematu dla Eerste Divisie tak więc tu się wepcham z meczem na dziś..
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Spotkanie: FC Eindhoven - Jong Twente
Typ: FC Eindhoven @ 2.05
vs.
Analiza: Eindhoven ma dobrą passę. Z pierwszych sześciu meczy wygrali 4, zremisowali jeden i przegrali jeden. Eindhoven bez Michaël Van Geele oraz Adreano van den Driest, do kadry wrócił Torino Hunte. W ataku zagra De Groot co również daje dużo możliwości rozgrywania piłki w przodzie. Prawdopodobnie zaczną oni oboje na łwce ten z racji tego że trener wyjściową jedenastkę widzi taką samą jak w meczu w zeszłym tygodniu, ale ma tych dwóch grajków dostępnych. Jong Twente - W ostatni poniedziałek w meczu z Almere mieli kilku graczy z pierwszej drużyny a mimo to mecz zremisowali. W tym meczu Bednarek jest na zgrupowaniu w Polsce, Born jest kontuzjowany, Breukers nie ma w kadrze, Martina nie ma w kadrze, Wisgerhof nie ma w kadrze. Po za tym ze składu wypadli Plattel i Bijen gracze reprezentacji Holandii u19.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Emmen vs FC Oss
Typ: over 4,5 ✅
Kurs: 5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Typ głównie ze statystyk. Dlatego też nietypowa analiza w punktach, ale za to bardzo ciekawa.
* 10 ostatnich meczów w którym bramki strzelały oba zespoły,
* 10 ostatnich meczów = 45 bramek, co daje nam średnią właśnie taką jaki jest wybrany przeze mnie próg na over,
* Oss w ostatnich 3 meczach straciło 9 bramek co daje średnią 3 gole na mecz,
* zakładając, że 1 i 3 statystyka zostanie podtrzymana, to mamy tutaj już minimum wynik 3-1,
* Emmen w tym sezonie już 2 razy notowało over 4,5,
* 3z5 ostatnich meczów Emmen to undery,
* 4z5 ostatnich meczów Oss to undery,
Teraz trochę analizy słownej. Liczby mówią same za siebie. Proponuję tutaj over 4,5 po dobrym kursie (można łapać wyższe ~5,20, ale tutaj max obowiązuje 5, toteż taki podałem). Bilans pomiędzy tymi zespołami wskazuje na dużą ilość bramek. Dodatkowo ten mecz może przerwać aktualne passy obu zespołów związane z underami. Oss ostatnie mecze bez strzelonej bramki, więc kiedy to przerwać, jeżeli nie z przeciwnikiem, któremu w ostatnich 10 meczach strzela się 22 bramki, co daje 2,2 gola na mecz. Mecze obu zespołów często też kończyły się remisami, więc dla zabawy można pograć wyniki 2:2, 3:3.
P.S. ✅
Typ kolegi wyżej też bardzo dobry. Nawet do pogrania z handi -1,-2.
edit:
Spodziewałem się trochę bardziej wyrównanego meczu, ale typ wszedł spokojnie
edit2:
Jednak anulowali bramkę na 5:0 ???? , ale jeszcze piłka w grze !
edit3:
2 min przed końcem mamy 5:0, teraz to już chyba nie anulują ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Eupen-Aalst
Eupen 1.36 bet365 przełożone

Tak na szybko.
Eupen dobrze weszło w sezon, są jak na razie liderem z tylko 2 straconymi punktami w 5 meczach. U siebie dwa pewne zwycięstwa 5:0 i 4:2.
Aalst 7 punktów w 5 meczach, na wyjeździe jedno zwycięstwo, jedna porażka, bilans bramek 1:2, ale dzisiaj zagrają bez kilku dość ważnych zawodników.
Nie zagra dzisiaj bramkarz Van den Noortgaete (3/0), obrońcy Bogaerts (4/1) i Kabeya (1/0), pomocnika Nelisa (1/0) i napastnika Ngasseu (2/0).
Nie wiem nic na temat osłabień u gospodarzy, więc chyba grają w najmocniejszym składzie.
 
A 0

alvaro91

Użytkownik
St. Truidense VV - Royal Boussu Dour Borinage ✅
1,60

Analiza:
Na dziś wybrałem mecz drugiej ligi Belgijskiej a mianowicie spotkanie pomiędzy drużyną St. Truidense VV a Royal Boussu Dour Borinage. Drużyna gospodarzy dużo lepiej wygląda na tle gości - zajmuje 4 miejsce w tabeli. Na 5 meczy 3 wygrane oraz 2 remisy, bez porażki. Zespół ten wygrał m.in z FC Brussels co daje nadzieję, że ten mecz zasili ich konto 3 punktami. Drużyna gości to typowy średniak. 10 miejsce w tabeli, bilans meczy 2-1-2. Zeszłoroczne spotkanie tych drużyn skończyło się zwycięstwem 3:1 dla gospodarzy.
Dla odważniejszych zagrał bym z handi dla gości.
Powodzenia!
EDIT:
Ledwo co ale się udało
St. Truidense VV - Royal Boussu Dour Borinage (2:1) ✅
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Czy ktoś wie na kiedy jest przełożony mecz Eupen-Aalst? I po jakim czasie bet365 rozlicza kupony z meczem, który sie nie odbył?
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Helmond Sport - FC Dordrecht 90

czy ktoś mi może wyjaśnić czemu kursy na bet365 tak się rozkładają
1 2,37 x 3.50 2 2,80 ?

Przecież FC Dordrecht 90 jest liderem na 7 meczy 6 wygranych jeden remis? najwięcej strzelonych najmniej straconych? Helmond dopiero 13 (2-2-3) 16-17 czyli najwięcej straconych bramek.

Statystyki mówią za siebie dla mnie zwycięstwo gości najmarniej remis?

Ktoś się orientuje o co chodzi? jakieś absencje, kontuzje, upadek klubu?
 
madsaintist 7

madsaintist

Użytkownik
Co do meczu Helmond z Dordrecht - w drużynie gości dalej prawdopodobnie nie zagra Warner Hahn - aczkolwiek to nie jest pewne. Bronił pierwsze pięć kolejek, potem dwa mecze opuścił. Jest graczem kadry U-21 Holandii i musiałbyś w tym kierunku poszukać czy nie mają teraz jakiegoś zgrupowania, bo chyba właśnie z powodu reprezentacji raczej nie zagra.
Natomiast na 99% nie zagrają defensywny pomocnik Wilmer Kousemaker i kapitan, Josimar Lima. Ten pierwszy w sezonie jeszcze nie grał i szczerze mówiąc nie wiem co się z nim dzieje, ale nie jest gotowy do gry. Lima natomiast w trzeciej kolejce zszedł na początku drugiej połowy z kontuzją i do tej pory nie jest jeszcze zdrowy. Nie wiem jak się ma natomiast sytuacja z Helmond. Warto jednak dodać, że wymienionych graczy nie ma już od kilku spotkań, nie są to urazy nowe, więc kurs jest kuszący. Miałem to grać, ale zdecydowałem odpuścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pdw 1

pdw

Użytkownik
Co do meczu Helmond z Dordrecht - w drużynie gości dalej prawdopodobnie nie zagra Warner Hahn - aczkolwiek to nie jest pewne. Bronił pierwsze pięć kolejek, potem dwa mecze opuścił. Jest graczem kadry U-21 Holandii i musiałbyś w tym kierunku poszukać czy nie mają teraz jakiegoś zgrupowania, bo chyba właśnie z powodu reprezentacji raczej nie zagra.

Natomiast na 99% nie zagrają defensywny pomocnik Wilmer Kousemaker i kapitan, Josimar Lima. Ten pierwszy w sezonie jeszcze nie grał i szczerze mówiąc nie wiem co się z nim dzieje, ale nie jest gotowy do gry. Lima natomiast w trzeciej kolejce zszedł na początku drugiej połowy z kontuzją i do tej pory nie jest jeszcze zdrowy. Nie wiem jak się ma natomiast sytuacja z Helmond. Warto jednak dodać, że wymienionych graczy nie ma już od kilku spotkań, nie są to urazy nowe, więc kurs jest kuszący. Miałem to grać, ale zdecydowałem odpuścić.

Ale kurcze mimo wszystko pomimo tych braków kadrowych Dordrecht wydaje się faworytem. A tu takie kurs. Kusi kusi nie powiem ; )
 
madsaintist 7

madsaintist

Użytkownik
Cóż, Hahn jednak zagrał i jak widać nawet to niewiele pomogło ;) Dla mnie kurs na Dordrecht był ok, za to na Helmond już był za niski by zagrać i postanowiłem odpuścić to spotkanie, jak widać nic nie straciłem :p
EDIT: Oczywiście mówiąc o &quot;ok kursie na Dordrecht&quot; mam na myśli to, że nie był ani za niski, ani za wysoki.
 
madsaintist 7

madsaintist

Użytkownik
Polecam granie dzisiaj na Willem II w wyjazdowym meczu z drugą ekipą Ajaxu. Wśród gospodarzy zabraknie sporej części czołowych zawodników, którzy &quot;padną łupem&quot; swoich młodzieżowych reprezentacji. Trochę szersza analiza w cytacie z mojego typu dnia:
Dyscyplina: piłka nożna, Jupiler League - Holandia
Spotkanie: Jong Ajax - Willem II
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po paru ryzykowniejszych typach dnia teraz postanowiłem wystawić chyba jeden z lepszych na dzisiaj. 4. w tabeli Willem II zmierzy się z najlepszą juniorską drużyną zaplecza Eredivisie. Młodzi piłkarze Ajaxu są w dobrej dyspozycji i z bilansem 3-1-3 zajmują dziewiątą pozycję. Patrząc na to jak się prezentowali do tej pory kogoś mógłby zdziwić taki kurs na gości, jednak nie jest on za niski z jednego ważnego powodu - wielu młodych piłkarzy Ajaxu nie będzie dostępnych z racji powołań do kadr młodzieżowych. O tym jak wiele potencjału traci młoda drużyna Ajaxu przez reprezentacje świadczyć może ostatni mecz, w którym przegrali z jedną ze słabszych drużyn ligi, Achilles &#39;29.
Dziewięciu z graczy rezerw Ajaxu, którzy występowali w lidze, było w tym sezonie powoływanych do reprezentacji. Większość z nich nie będzie dostępna również teraz. Z pewnością gdyby młody Ajax miał do dyspozycji pełną kadrę granie Willem II po kursi 1.85 byłoby grzechem, jednak w takiej sytuacji dużo bardziej doświadczona drużyna z Tilburga powinna bez problemów wygrać ten mecz.
Zagrałem jeszcze Roselare - Truidense 2 @2.00 (też w bet365, tylko tam gram obecnie). Jednak już od godziny zbieram się do spania więc coś więcej o tym meczu skrobnę jak wstanę, o ile nie zapomnę ;)
EDIT: I zostałem strollowany, w obu meczach remisy, ale mniejsza o to - w Ajaxie prawie nikogo nie zabrakło, mimo że na stronie Willem II dwukrotnie, w dwóch oddzielnych tekstach pisali jak to wiele absencji będzie. fml ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom