>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchary Holandia/Belgia oraz niższe ligi 2013/2014

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Lokeren vs. Oostende BTS, 1.88 Unibet 1/10 ✅ 1:1 ????
Rozpoczynają się półfinały w pucharze Belgii. Parą numer jeden reprezentują Lokeren oraz Oostende. Jak gospodarze jeszcze nie sprawiają dziwnego wrażenia z powodu awansu na tak daleki etap, tak beniaminek JPL już tak. Goście są niezwykle zdeterminowani. Mają bowiem szansę grać w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. Dzisiaj zatem zagrają najsilniejszym składem. Jak już widać w podstawowej jedenastce bardzo solidni - jak na ten zespół zawodnicy - ponadto i rezerwa mocna. Nie mają żadnych poważnych absencji. Lokeren natomiast miał nie lada kłopot w poprzedniej rundzie. Przegrywali już 0:2 z Westerlo, ale ostatecznie udało się wybrnąć z kłopotu. Dzisiaj zagrają również silną paczką. Zabraknie jednak Maricia w defensywie, co będzie osłabieniem. Natomiast w napadzie De Pauw, Harbaoui i Vanken, którzy w JPL łącznie zdobyli 25 goli. W obecnym sezonie dwukrotnie wygrywał Lokeren jeśli chodzi o H2H. W obu przypadkach do zera. Dzisiaj jednak mecz będzie bardzo ważny dla obu kadr i liczę na gole z obu stron, a co najmniej jednego ze strony Oostende, ponieważ Lokeren bez trudu powinien coś ukłuć.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Gent-Waregem Gent under 1.5 1.80 bet365✅0:1
Gospodarze na 8 ostatnich meczow tylko raz strzelili wiecej niz jedna bramke,bylo to w meczu z marnie grajacym Genk.Dzisiaj przeciwnik bardziej wymagajacy i 1 bramka to powinno byc ich maksimum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
BELGIA: Belgacom League
Tubize-Aalst
Over 3.5 gola ✅
4.00
Expekt


Na dzisiaj wybrałem mecz z 2 ligi belgijskiej. Zmierzy się ze sobą Tubize i Aalst. Gospodarze to aktualnie 6 drużyna w lidze, a goście plasują się na 11 pozycji. Typuję w tym spotkaniu na over 3.5 gola. Argumenty to przede wszystkim postawa ekipy gospodarzy w obecnym sezonie. Należą do jednych z najbardziej overowych drużyn. Na 23 rozegrane spotkania mieli aż 10 razy over 3.5 gola co daje około 40% wszystkich meczy. Zaliczyli między innymi takie wyniki jak 3:1, 1:6, 2:2, 3:2 czy 3:3. Drugi argument to bezpośrednia historia spotkań między tymi dwoma belgijskimi klubami. Ostatnie mecze między Tubize,a Aalst to między innymi takie wyniki jak 2;2, 4:4, 3:2 czy nawet 2:7. Mój typ na ten mecz to 3:1 i over 3.5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie
Volendam-Almere
Over 4.5 gola
3.50
WilliamHill

Dzisiaj o 14:30 zostanie rozegrany mecz w 2 lidze holenderskiej między Volendam, a Almere. Gospodarze po 24 meczach są na 11 miejscu w tabeli, a goście plasują się w dolnej części tabeli (18 pozycja). W meczu tym typuję na 5 goli lub więcej. Do takiego typu przekonuje mnie kilka argumentów. Po pierwsze 2 liga holenderska należy do najbardziej overowych na świecie. W meczach Volendam wpada średnio aż 3.60 gola na mecz, a w spotkaniach Almere średnio 3.10 gola. Po drugie bezpośrednia historia meczy między tymi klubami obfituje w bramki. Ostatnie mecze między nimi to wyniki 3:2, 2:1, 1:3, 3:1, 2:1 i 3:2. Jak widać na 6 ostatnich meczy między nimi 2 razy padał wynik over 4.5 gola, a 2 razy zabrakło tylko 1 bramki do przekroczenia tej granicy. W obecnym sezonie Volendam zaliczyło aż 7 razy over 4.5 gola (3:3, 1:5, 4:2, 2:3, 4:2, 2:3 i 2:3). Dzisiaj moim zdaniem w tym meczu wpadnie minimum 5 goli. Mój typ to 4;1 dla gospodarzy i over 4.5 gola.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Witam, ma ktoś może jakieś info o meczu Waregem - Gent ?
Kursy na Gent ostro spadają. Trochę to dziwne, bo z &#39;suchych&#39; statów wynika, że to Waregem jest faworytem.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna, HOLANDIA: Eerste Divisie
Mecz; Jong PSV - Helmond Helmond
Data;10.02.2014 20:00
Typ: over 2,5
Kurs:1,55 Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj czekaja nas trzy spotkania w holenderskiej Eerste Divisie , mi wpadło w oko jedno Jong PSV - Helmond. Gospodarza zajmują czternasta pozycje w tabeli w 25 spotkaniach strzelili 40 goli stracili :37 podejmuja Helmond ktora zajmuje dziewaite miejsce w tabeli z bilansem strzelone gole 48; stracone 50. Takze obydwie ekipy bardzo overowe, ze slabymi defensywami. PSV u siebie na 13 spotkan tylko 3 razy notowalo under 2,5! Goscie natomiast na wyjazdach na 13 spotkan tylko 2 razy notowali undery 2,5 ! Takze niesamowicie wysoki procent overow! Hlemond posiada bardzo dobrych dwoch strzelcow Brouwersa 13 goli i S. Koc ktory w tamtym sezonie byl w czolowce strzelcow w tym ma 8 goli. Jong PSV raczej przy strzelaniu goli nie ograniczaja sie do jednego strzelca killera ale dosc rownomiernie rozlozeni cala druzyna bierze na barki strzelanie goli, najlepszy strzelec to Koch i ma tylko 6 goli. Zapowiada sie swietne spotkanie i duzo goli.
Typ: over 2,5 1,55 10/10
3 0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Willem II - FC Oss
Kursy wyglądają być szalone. Bet365 daje aż 1.33 na wygraną gospodarzy i 1,93 na handicap.
Jest to mecz pomiędzy drugą i przedostatnią drużyną.
Willem II co prawda nie grzeszy wynikami u siebie ale wtopy zaliczał tylko z czołówką.
FC Oss to outsider, 3-0-11 na wyjazdach. Ostatnie 5 meczy to jedna wygrana z zespołem swojego pokroju.
Wydaje się być dość pewny typ w stronę gospodarzy. Chyba, że ktoś ma info, które obala ten typ.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Pod lupę wziąłem spotkanie pomiędzy najbardziej overową drużyną-Eindhoven,a Jong PSV. W spotkaniach z udziałem Eindhoven pada średnio 3.8 bramki, a z 29 spotkań w tym sezonie aż 25 kończyło się overem2.5! PSV też overova drużyna, średnio 3,1 bramek w meczach z ich udziałem oraz 20/29 overów w tym sezonie. Nie pozostaje nic innego jak zagrać over2.5 bramki. Ostatnie spotkanie między obiema drużynami oczywiście over2.5.

Eindhoven - Jong PSV over 2.5 1.45✅
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Tradycyjnie polowanie na over w II lidze holenderskiej.
Dziś najbardziej overowo wygląda dla mnie spotkanie FC Oss - Emmen.
Gospodarze w 21 spotkaniach na 30 notowali over2.5, goście 19-11. W meczach gospodarzy pada średnio 3.1 bramki, gości 3.5. Obie drużyny w ostatnich 5 spotkaniach notowali 4 overy. Jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki to zazwyczaj padał grad bramek, ostatnie spotkanie 5-0 dla Emmen.
FC Oss - Emmen over2.5 1.57✅8-0 jedyny over w kolejce trafiony:cool:
Unibet
 
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, HOLANDIA: Eerste Divisie
Mecz: Jong FC Twente - Eindhoven
Data: 17.03.2014 20:00
Typ: over 2,5
Kurs: 1,60
Bukmacher: bet365

Jak wiadomo w drugiej lidze holenderskiej dość często badają wysokie overy i podejrzewam, że dzisiaj będzie podobnie. Dlaczego? Dlatego, że goście dzisiejszego pojedynku, czyli Eindhoven na wyjazdach grają ofensywny futbol. Ostatnie 10 wyjazdów tego zespołu i UWAGA! aż 10 overów 2,5 gola ! Jong Twente ostatnio u siebie dwa mecze przegrane, overy również i w tym przypadku siadły. Pomimo iż Eindhoven ostatnio nie gra za dobrze, to warto dodać, że zajmują w lidze 2 lokatę, jeśli chodzi o liczbę zdobytych bramek. Warto to zagrać.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Venlo - Top Oss (+1) 2 1,71 3/10 Marathonbet
Top Oss strzeli gola 1,39 8/10 Marathonbet

Mimo, że różnica klas dzieli te zespoły to jednak mam nadzieję że osłabienia gospodarzy spowodują, że nie wygrają więcej niż 2 bramkami, bo że wygrają to raczej pewne, ale nie sądzę że w tak eksperymentalnym składzie zdołają wbić więcej niż 2 bramki, a niewykluczone że Top Oss też coś strzeli. Osłabienia Venlo: Promes(df 13/0),Heesen(df 2/0),Altheer(mf 22/0),Kruijsen(mf 29/0),Otsu(att 20/4),Cooper(att 13/1),Wolters(mf 28/6) and Rajcomar(att 27/3). Sevinic(mf 11/1),de Kogel(att 24/10 top scorer),Fleuren(df 28/0) and Joppen(df 30/0). Więc będzie zmuszony grać środkowy obrońca który grał 143 minuty w sezonie. Na lewej obronie gość który grał 8 meczy (ponad 500 minut), a tą pozycją okupował piłkarzy grając przez większość sezonu (28 meczy) i to samo na prawej obronie, tak jeszcze ciekawiej bo wypadł Joppen który grał 30 meczy, a jego zmiennik 21...minut. Więc trener albo wystawi młodych niedoświadczonych, albo przemiesza skład i np. wystawi pomocników na obronę. Podobne osłabienia jak widzimy w pomocy, czy ataku. Oss też bez paru piłkarzy Arends(gk 21/0),Jansen(df 18/0),Sande(mf 23/1),Meiracker(Att 4/2) and Philips(att 20/10, z czego poważnym osłabieniem wydaje się być bramkarz, pomocnik i napastnik więc znacznie mniej niż rywale. Delikatnie ze stawką bo jednak boję się różnica klas zrobi swoje. Myślę, że warto też pograć że Top Oss strzeli gola, przeciwko tak eksperymentalnej obronie, to prawie pewne.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
AZ Alkmaar vs Ajax / Ajax strzeli w 2 polowie @ 1,42 ✅
AZ Alkmaar vs Ajax
/ Ajax wygra 2 polowe @ 2,25 (unibet) ✅ 0:1

Dlugo myslalem nad tym spotkaniem bo jest ono jak mina ladowa, na ktorej latwo stracic obie nogi. Jednak ostatecznie postanowilem pojsc w strone gosci z Amsterdamu i postawic na ich gola w 2 polowie.
Juz tlumacze dlaczego.
Po pierwsze AZ Alkmaar to zespol ktory rozegral w tym sezonie 47 oficjalnych spotkan. Jak wyliczyla oficjalna strona AZ to tyle samo co Real Madryt czy Arsenal. Mniej spotkan rozegral Bayern, PSG, Chelsea i itd - taka ciekawostka. Ostatni mecz AZ gralo w Niedziele, gdy u siebie pokonali Zwolle 2:1. Intensywnosc gier i kalendarz AZ jest napiety do granic wytrzymalosci i sadze, ze zawodnicy AZ mocno to odczuja pod koniec sezonu. Tak wiec gospodarze graja ostatnio co 3-4 dni od 14 stycznia tego roku - to prawie 2,5 miesiaca. Ajax z drugiej strony ostatni mecz rozegral 11 dni temu! Mial prawie dwa tygodnie na regeneracje i odpoczynek oraz na trening i przygotowanie sie do kolejnych spotkan w Eredivisie oraz w KNVB Beker Cup. Frank De Boer twierdzi, ze zazdrosci AZ faktu, ze sa w stalym trybie meczowym lecz mysle, ze to nie do konca prawda szczegolnie po ostatnich slabym wystepach zespolu z Amsterdamu gdzie wyraznie trzeba bylo cos w teamie poprawic bo &quot;nie stykalo&quot; - dluzsza przerwa trafila sie wiec w doskonalym momencie.
Ogladajac ostatni mecz AZ ze Zwolle, gospodarze zaczeli bardzo ambitnie i po 15 minutach gry praktycznie zapewnili sobie 3pkt prowadzac 2:0. Zwole w ogole nie postawilo sie AZ w piewszych 45 minutach - choc przewrotnie strzelilo bramke. W drugiej polowie gra sie nieco zmienila. To Zwolle zaczelo atakowac i mialo kilka okazji do strzelenia gola a AZ jakby opadlo z sil. Nie bylo w tym nic dziwnego, bo 2 dni wczesniej grali z Anzhi w LE. Mysle, ze dzisiejszy mecz moze potoczyc sie bardzo podobnie do tego Niedzielnego. W pierwszej polowie gospodarze z Alkmaar zapewne zaatakuja ambitnie gosci z Amsterdamu. Wkoncu graja u siebie i jest to semifinal pucharu kraju w ktorym o awansie decyduje jeden mecz wiec warto sie zmobilizowac i ten mecz wygrac. Poza tym, dodatkowym motywatorem jest tez fakt, ze wygrany z tego meczu bedzie z pewnoscia faworytem do zdobycia trofeum w koncowym rozrachunku, bo w finale czeka juz bardzo przecietna druzyna Zwolle.
Tak wiec, spodziewam sie wyrownanego meczu w pierwszej polowie, z lekkim wskazaniem na gospodarzy z Alkmaar. Ajax mysle, bedzie przez pierwsze 45 minut klepal pilke od kolegi do kolegi jak to maja w zwyczaju, AZ zapewne bedzie szukac prostych rozwiazan, wkoncu nie sa faworytem tego meczu i wygrana - nawet w brzydkim meczu ich zadowoli.
Sklady obu druzyn nie zmienily sie za bardzo od ostatnich spotkan a jedyna wazna absencja bedzie brak Siama De Jonga w zespole Ajaxu. Fischer ma ponoc zagrac - choc strony Ajaxu i AZ maja co do tego rozne zdania - to ja jednak wierze w tej kwestii oficjanlen stronie Ajaxu ktora twierdzi, ze Fischer zostal powolany do skladu na ten mecz i wykurowal sie juz po kontuzji.
Dla mnie osobiscie brak Siama to dobra wiadomosc. Ten zawodnik zawodzil w wielu spotkaniach w tym sezonie i nie prezentowal sie tak jak sie tego mozna bylo spodziewac. Na jego miejsce wskoczy zapewne Sigthorsson ktory zagra u boku Schone oraz De Sa - tak mi sie wydaje.
Najbardziej jednak licze na pomocnikow zespolu z Ajaxu - Klassena, Serero, Poulsena badz Krkicia. Sa to zawodnicy szybcy i technicznie dobrze wyszkoleni i mysle, ze to da im przewage szczegolnie w drugiej polowie gdy team z AZ zacznie odczuwac zmeczenie.
Jedyne co w tym meczu mnie martwi i czego nie jestem w stanie przewidziec to podejscie Ajaxu do meczu pucharowego. Wiem, ze AZ bedzie zmotywowane na 100% - Ajax ...? mysle, ze sa &quot;glodni gry&quot; - nie grali prawie 2 tygodnie. Mysle, ze chca zagrac jak najlepiej, bo ostatnio zdarzaly im sie wpadki w lidze - dwa remisy z Breda i Camburgiem. 3 nie wygrany mecz - choc to puchar moze nie wplynac na zespol pozytywnie. Presja ze strony kibicow jest - wygranie ligi i Pucharu w jednym sezonie na pewne bedzie wielkim sukcesem dla klubu.
Ostatecznie mysle, ze mecz zakonczy sie wynikiem 1:2 dla Ajaxu - ale nie bedzie to latwy mecz dla gosci. Mysle, ze po poczatkowej dominacji gospodarzy Ajax otrzasnie sie w 2 polowie i dlatego stawiam wlasnie na bramke zawodnikow z Amsterdamu w 2 polowie meczu oraz ich wygrana w 2 czesci spotkania.
________________________________

Edit:
no i mozna siedziec i analizowac a sedzia i tak wszytko spierdoli i da dwie zolte kartki w ciagu 60 sekund za praktycznie brak faulu ...ehhh

Edit2:
no i sedzia naprawil swoj blad ...a Schone bramka stadiony swiata z wolnego. Well done guys ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Alkmaar - Ajax
Calanau ja myślę że De Boer celowo tak ustawił zespół w LE aby odpaść z tego pucharu pocieszenia i aby spokojnie powalczyć na dwóch frontach - ligi oraz krajowego pucharu. O motywację graczy z Amsterdamu byłbym spokojny. W Eredivisie potykają się miedzy innym z Heraclesem NEC czy Hagą więc o ich mistrzostwo jestem spokojny. Dziś stoją przed szansą awansu do finału. Pamiętam jak grali w poprzednim meczu pucharowym z Feyenoordem i nie chce mi się wierzyć aby po tamtej walce teraz mieli cokolwiek odpuszczać. Z pewnością gracze AZ mają jeden atut - grają u siebie. Ja jednak wierzę w doświadczenie graczy gości. Są obecnie najlepszą ekipą w Holandii i o ile przejdą Alkmaar to w finale zmierzą się z dość przeciętną ekipą Zwolle. Stawiam tu na gości !
Ajax Amsterdam kurs 2,0 STS
wynik 0:1

Opis:
Chyba jeden z najlepszych spotkań jakie w tym sezonie oglądałem w Holandii. Mnóstwo spięć podbramkowych, trochę dramaturgi a do tego mecz stał na wysokim poziomie jeżeli mówimy o technice piłkarskiej. Ajax był w opałach po czerwonej kartce dla Veltmana ale udało mu się wykaraskać z opresji. Zawodnik meczu - Vermeer - bramkarz Ajaxu. Mecz rozegrał bezbłędnie !
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
M 124

mr.x

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie
Dordrecht - FC Oss 11.04.2014 20:00

Typ:1(-1,5) AH
1,9 Pinnacle

⛔FT 3:2// 2 bramki stracone..

Dordrecht jest bardzo solidny, szczególnie na własnym stadionie. Najlepszy bilans z całej ligi 11-5-1.
Oss na wyjazdach jest natomiast najsłabszą ekipą w lidze - 3 - 0 - 14...
Oprócz tego dochodzi w ekipie gości brak ważnych zawodników jak chociażby Philips i dwóch bramkarzy ;)
Będzie musiał dzisiaj trener postawić na 3 bramkarza, a tym samym otworzy się szansa przed solidną ekipą gospodarzy bijącą się o awans. Jeśli chcą awansować to takie mecze powinni wygrać spokojnie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeszcze wpadłem na pomysł dubla.
Westerlo vs. Eupen i White Star vs. Heist - w obu przypadkach goście strzelą gola (1.40 i 1.30), 1.82 Unibet 2/10 ⛔ i ✅ (1:0, 5:1)
Krótko:
- Czemu tak :?: W obu przypadkach goście walczą o coś cennego. Eupen jeśli pokona Westerlo, wejdzie bezpośrednio do JPL. Natomiast Heist broni się przed spadkiem.
- WS to zespół słaby, który boryka się z kłopotami finansowymi. Szczęśliwie się utrzymali w lidze. Heist nie ma nic do stracenia.
- Eupen to bardzo skuteczna ekipa. Na pewno postawią wszystko na jedną kartę. Nie muszą się martwić, że stracą drugą lokatę, która i tak daje baraże o grę w JPL.
- Kursy spoko, a i łącznie 1.82 jak najbardziej do pobrania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom