>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Eric Esch "Butterbean" - 18.09.2010 XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Chłopie ale jak Mariusz ma wygrac ta walke???Dwał bym mu szanse w tym pojedynku tylko wtedy jak by Eschowi zakazali uzywac rak w tej walce.Nie przeceniajcie naszego pseudo zawodnika bo taki własnie emeryt jak Esch nawet go oklepie.Samym doswiadczeniem a umiejetności się nie zapomina.mariusz nie ma ani umiejetnosci ani doswiadczenia
Ej ziom, wyluzuj. :;/: Luknij poprzednie strony, zobacz ile tam Twoich głupich postów i wszystko o tym samym. Pewien user wbija na ten temat pisze co myśłi, hmm... No Mariusz może wygrać, po 1 godzinie już mistrz MMA Tito wbija się na majka(klawiatura) i pisze, to pseudo zawodnik, Esch to mistrz, nie da rady Pudzian, to leszcz. Kurde koleś, starczy tego, przekonałeś 1 nie przekonałeś 2 co do swoich argumentów. Starczy, ja osobiście kibicuję Pudzianowi, spójrz na filmik Amerykanina jak tam u nas se boksuje i jak dla mnie to nie jest wielki zawodnik. MMA to konfrontacja mieszanych sztuk walk, ziomek za Oceanu tylko boksuje, Pudzian posmakował trochę tego trochę tego, nie zrozum mnie źle, nie jest on zawalisty w tym co robi, ale ma szanse. Ktoś kiedyś dobrze powiedział, jak ktoś kto waży ok.200kg może czynnie uprawiać sport, i to nie szachy czy grę w karty tylko sztuki walki i to mieszane. Tu chodzi o coś innego, musisz zaskoczyć, a co Esch zaskoczy pudziana kopniakiem w szczenkę? wątpię. Tak samo Mariusz jak i ten MISTRZ Esch nie potrafią zbyt wiele w tej formule, więc ich szanse są wyrównane.
I skończ z tym ciągłym nabijaniem postów bo to do niczego nie prowadzi.
Bez odbioru.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Malun ja tutaj nie mówie o żadnych parterach czy stójkach.Poprostu jest coś co wiem i to skłania mnie do grania na Najmana.Prawdą jest ze pewno tak bedzie chciał stoczyc ta walkę.Ale nie o tym mówie.Wedlug mnie wygra Marcin.Czemu tak a nie inaczej pozostawiam dla siebie.Chcesz graj na Salete.Każdy ma swoje zdanie
to trzeba było tak od razu ???? , bo sportowo Najman to dno i szans nie ma ????
nie od dzis wiadomo ze z czystością sportowej rywalizacji w takich KSW najlepiej nie jest , cyrk to bliższe okreslenie ;p
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak dla mnie to Esch ma przewaga pod każdym względem nad Pudzianem, chociaż do końca nie wiadomo jak teraz wyglądają umiejętności Pytona.
W każdym bądź razie pomijając skilla to obecny kurs 2.80 (który swoja droga spadl z 3.30 juz) wydaje mi się znacznie przesadzony, patrzac chociazby na doswiadczenie i osiagniecia obu tych zawodnikow, takze biore na spokojnie Escha ????
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Ej ziom, wyluzuj. :;/: Luknij poprzednie strony, zobacz ile tam Twoich głupich postów i wszystko o tym samym. Pewien user wbija na ten temat pisze co myśłi, hmm... No Mariusz może wygrać, po 1 godzinie już mistrz MMA Tito wbija się na majka(klawiatura) i pisze, to pseudo zawodnik, Esch to mistrz, nie da rady Pudzian, to leszcz. Kurde koleś, starczy tego, przekonałeś 1 nie przekonałeś 2 co do swoich argumentów. Starczy, ja osobiście kibicuję Pudzianowi, spójrz na filmik Amerykanina jak tam u nas se boksuje i jak dla mnie to nie jest wielki zawodnik. MMA to konfrontacja mieszanych sztuk walk, ziomek za Oceanu tylko boksuje, Pudzian posmakował trochę tego trochę tego, nie zrozum mnie źle, nie jest on zawalisty w tym co robi, ale ma szanse. Ktoś kiedyś dobrze powiedział, jak ktoś kto waży ok.200kg może czynnie uprawiać sport, i to nie szachy czy grę w karty tylko sztuki walki i to mieszane. Tu chodzi o coś innego, musisz zaskoczyć, a co Esch zaskoczy pudziana kopniakiem w szczenkę? wątpię. Tak samo Mariusz jak i ten MISTRZ Esch nie potrafią zbyt wiele w tej formule, więc ich szanse są wyrównane.
I skończ z tym ciągłym nabijaniem postów bo to do niczego nie prowadzi.
Bez odbioru.
W końcu ktoś kto chodź trochę racjonalnie myśli. Pudzian ma takie same szanse na wygranie tej walki jak Esch. Kto miał rację zobaczymy już jutro.
Dawaj Pudzian !! :grin:
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Haaha, najbardziej ciekawi mnie sytuacja która będzie miała miejsce po walce Mariusza. A dokładniej - kto komu przyzna racje, a kto w ogóle zrezygnuje z pisania na forum :cool: Bo teraz wszyscy prorokują nie słuchając siebie nawzajem. No i trzeba przyznać racje autorowi wcześniejszych postów, który napisał mniej więcej tak &quot; nie pisz cały czas postów o tym samym &quot; . Bardzo mądre słowa. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia, niech powie to raz, a nie przytacza ten sam argument w prawie każdej wiadomości. Bo to już powoli uciążliwe się staje. ;)
 
K 0

kukiii9

Użytkownik
Gdy Pudzian wygra, będzie miał nagrodę za zrzucone kilogramy i poprawienie swych mizernych umiejętności .
Na ten czas mogę śmiało stwierdzić, iż zrobił ogromny postęp jak na kogoś kto jest dopiero nie cały rok w MMA.
Pudzian wygra jeżeli nie rzuci się na niego nadziewając się na jakiś sierpowy.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Tak samo moge napisać że połowa tutaj pisze o Pudzianie że sprowadzi walke do parteru bo w tym widzi swoje szanse i tez to wkoło jest tutaj walcowane.Ale spoko luzuje już.Gram na Escha a wszystkim co graja na Pudziana zycze powodzenia.
Podsumowywując Pudzian na teraz dla mnie w MMA to taki Luksemburg na mapie pilkarskiej a Esch to taka solidna reprezentacja Szwajcarii/Irlandii.Kto bedzie góra w sobote zobaczymy.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Walka Butterbeana z Pudzianem to parodia MMA. Będzie to raczej przypominać podwórkową bijatykę niż pokaz taktyki i umiejętności.
Zacznijmy więc od Mariusza. W dotychczasowych pojedynkach oprócz braku techniki (czego niestety nie da się nauczyć w rok) jego problemem było szybkie zmęczenie.Przy takiej masie ciężko walczyć na 100% przez kilka rund. Tutaj zmiana na plus, nowy Pudzian sporo schudł. Do tego trochę poćwiczył walkę w parterze. Na Fiodora to nie starczy ale na okrągłego niczym dynia na jesieni i tak samo ruchliwego Butterbeana powinno.
Czym Eric może zaskoczyć Mariusza i wygrać? Po pierwsze może go trafić swoim ślamazarnym, ale bardzo silnym ciosem. Tutaj od razu nasuwa mi się porównanie do hipopotama :) Drugą groźną bronią Butterbeana będzie to że położy się na naszego chudego Mariusza i zmiażdży go swoim cielskiem w parterze. Może brzmi to śmiesznie, ale mając 200 kilo na sobie do śmiechu raczej nie jest. I to tyle. Cała reszta wzbudza tylko litość. Gość jest strasznie ciężki, ślamazarny, w ringu ledwo się porusza, a raz przewrócony na ziemię już nie wstanie z niej do końca pojedynku. Pudzian zyskał na szybkości co dodatkowo zwiększa dysproporcje pomiędzy nimi.
Podsumowując - nie widzę tu innej możliwości niż zwycięstwo Mariusza. A kurs 1,45 traktuję jako promocję i łykam jak młody pelikan :)
Zapomniałbym, Butterbean pokonał Zulu. Ten gość to kolejna parodia sportowca. Gdyby ktoś twierdził że jest coś wart, to poniżej jego walka z Fiodorem :)
http://www.youtube.com/watch?v=oyNxHOZiQPA
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
A wiec w Twoim odzwierciedleniu walki podsumowywując plusy jednego i drugeigo wychodzi 2-1 dla Escha ???? A filmik bez sensu bo Fedor to samo zrobił by z Pudzianowskim ???? z niego własnie taki zawodnik MMA jak i z tego ZULU ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Czym Eric może zaskoczyć Mariusza i wygrać? Po pierwsze może go trafić swoim ślamazarnym, ale bardzo silnym ciosem. Tutaj od razu nasuwa mi się porównanie do hipopotama :) Drugą groźną bronią Butterbeana będzie to że położy się na naszego chudego Mariusza i zmiażdży go swoim cielskiem w parterze. Może brzmi to śmiesznie, ale mając 200 kilo na sobie do śmiechu raczej nie jest. I to tyle. Cała reszta wzbudza tylko litość. Gość jest strasznie ciężki, ślamazarny, w ringu ledwo się porusza, a raz przewrócony na ziemię już nie wstanie z niej do końca pojedynku. Pudzian zyskał na szybkości co dodatkowo zwiększa dysproporcje pomiędzy nimi.
Jak się Eric położy na Mariuszu to nie problem ;) rekors Mariusza w wyciskaniu na klate to 275kg jako że zrzucił trochę ciała to ze 200 by wziął. Esch waży około 200 to jak się położy na Mariuszu to najnormalniej w świecie Pudzian go z siebie zdejmie ????

Tak na poważnie. Oglądałem kilka filmików Escha z jego przygotowań itp. Wcale te jego ciosy nie są takie wolne jak każdemu się wydaje. Szybkie też nie są jak by nie było. Ma krótkie łapska co przy wyprowadzaniu ciosu wcale tak nie zwalnia jego prędkości. Co jeszcze zauważyłem Esch szybki może będzie 1-2 min. Później pewnie się zasapie jak na treningu pokazowym gdzie po 2 minutach było koniec. Szansa dla Pudziana jest ale musi szybko uciekać po ringu i zmęczyć skubańca. Jak mówi że przebiega 10 km w niecałe 50 min to jak sobie poucieka przez jedną rundę to się zmęczyć nie powinien ????
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Na ten czas mogę śmiało stwierdzić, iż zrobił ogromny postęp jak na kogoś kto jest dopiero nie cały rok w MMA.
Gdzie Ty widzisz postęp? Bo ja go zobaczę albo jego brak dopiero jutro. Jestem przekonany jednak że jesli będzie postęp to tylko taki że Mariusz będzie się lepiej prezentował kondycyjnie, bo gorzej się chyba nie da na tym poziomie.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
A wiec w Twoim odzwierciedleniu walki podsumowywując plusy jednego i drugeigo wychodzi 2-1 dla Escha ???? A filmik bez sensu bo Fedor to samo zrobił by z Pudzianowskim ???? z niego własnie taki zawodnik MMA jak i z tego ZULU ????
Walka Zulu z Fiodorem dodana raczej jako ciekawostka, podejrzewam że Rosjanin byłby w stanie samemu wygrać całą galę walcząc po kolei z każdym :)
A co do Butterbeana. Podejrzewam że widziałeś kilka jego walk na youtube tak samo jak ja. Przecież ten człowiek zupełnie nic sobą nie prezentuje. Po jednym celnym ciosie ma dość walki. Z ledwością jest w stanie nogę do góry podnieść. A raz przewrócony nie może się podnieść. Pudzian w MMA nic wielkiego nie osiągnie, różnicę pomiędzy nim a prawdziwymi zawodnikami MMA pokazała walka z Sylvią. Jednakże to co pokazał z Kawaguchim powinno w zupełności wystarczyć na Erica. Kolejna rzecz, że Esch ma być promotorem kolejnej walki Mariusza w USA (coś słyszałem o Kimbo :) ), więc podejrzewam że nie będzie walczył na śmierć i życie, w przeciwieństwie do Pudziana i przy pierwszej lepszej okazji &quot;odklepie&quot;.
Z jednym natomiast się z Tobą w 100% zgadzam. Wszystkie Pudziany, Butterbeany, Najmany, czy Zule to raczej cyrkowa część tego sportu. Są to ludzie którzy maja przyciągać widzów nazwiskiem a nie umiejętnościami.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Nie na youtube lecz na mmavideos.Zreszta pewnie sam Pudzian również podgladal go na youtube ???? Fakt faktem jest duzy gruby itd.No ale przeciez on zawsze taki był.Czy wygrywal czy przegrywał.A tego ze wygrał kilkanascie walk bokserskich i kilka w MMA nikt mu nie zabierze.Nie patrzac nawet z kims sie bił bo większosc zawodnikow jest mi anonimowa z ktorymi walczył.I ja wcale nie bazuje na poprzednich jego walkach które miały miejsce dwa-trzy lata temu.ja bazuje raczej na aktualnych poczynaniach Mariusza.I nie widze w nich ani jednego plusa.Z tąd tez mój typ na Escha.Jedyna mądra decyzja jaka mógłby zrobic Mariusz to scenariusz z low kickami.tylko nie takimi jak z Najmanem.Dobitne osłabianie nóg Escha poprzez dokładne ale zarazem nie wypompowujace sie low kicki a dopiero później myśl o parterze a tam już jazda na maksa lub jakies duszenie(dusić chyba potrafi).Ale jak on wejdzie do ringu i pierwsza mysla bedzie obalenie to na starcie jest przegrany.To scenariusz optymistyczny.pesymistyczny i jedyne jak dla mnie rozwiazanie walki to dosiad Escha i bye bye Mariusz.Okaże sie jutro z czym miałem racje
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Podsumowywując Pudzian na teraz dla mnie w MMA to taki Luksemburg na mapie pilkarskiej a Esch to taka solidna reprezentacja Szwajcarii.
Tak, jak Esch to jest Szwajcaria to chyba tak jakby wyszedł skład z Geigerem i Chapustiatem. Mniej więcej tak to wygląda, chociaż porównania do piłki są bez sensu.
Większości to czytać się nie da, Mariusz ma swoje atuty bez wątpienia. A są jeszcze sprawy z poza.
Ja już pograłem Mariusza 1.45.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Dobry filmik kolego.Dokładnie tak sie jutro powinno to całe &quot;ZAMIESZANIE&quot; skończyć.A tym pewniakom po 1,45 zycze powodzenia.Takie jak nie wchodza to najbardziej bola ????
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
A według mnie Esch zasługuje na szacunek i budzi respekt.Te 25 lat bodajże w ringu napewno coś znaczy.Pudzian nowicjusz.Według mnie szanse są równe 50-50 może nawet z przewagą na Mariusza 60-40 ale według mnie to nie jest tzn to nie będzie jednostronny pojedynek i 1,45 na Mariusza to troche mało.Ja jutro zagram cały kupon z KSW w systemie i do jednej grupy dołoze Escha za 2,55zł ????
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Dobry filmik kolego.Dokładnie tak sie jutro powinno to całe &quot;ZAMIESZANIE&quot; skończyć.A tym pewniakom po 1,45 zycze powodzenia.Takie jak nie wchodza to najbardziej bola ????
Na pewno tak się to nie skończy, poprzednik miał rację. Wystarczy spojrzeć na wagę Butterbeana. Na filmiku 307lbs obecnie 440lbs. Tej szybkości i dynamiki Esch już po prostu nie posiada. Stawiam na zwycięstwo Pudziana przez TKO w pierwszej rundzie w parterze oczywiście.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Na treningu otwartym Butterbean ładnie zadawal te ciosy, w miare szybkie byly. Pudzian w ogole nie potrafi zadać poprawnie ciosu, więc tutaj ma przewagę Esch, chyba, że się przez ostatnie tygodnie Pudzian nauczył.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Taaa nauczył sie przez ostatnie tygodnie.Wszystkiego sie nauczył.W poniedziałek opanował parter we wtorek boks w srode pracował nad dzwigniami w czwartek miał trening wytrzymalosciowy a w piatek postanowił odpoczac bo jutro przeciez walka ???? A w sobote bedzie klepał w deski bo nie bedzie innego wyjscia ???? Nie wyjdzie pierwsze obalenie i cala taktyka na walke prysnie jak bańka mydlana.Zobaczymy strach w oczach jak w walce z Timem brak pomysłu i chwile nieuwagi ktora Esch wykorzysta nokautując waszego mistzrza wszechstylowych walk.No ale co tam.Przeciez to tylko znokautuje go nic nie znaczacy koles który ma mało bo tylko 25 lat doswiadczenia i chyba 46 na karku.Co tam.Wtedy nikt z was nie powie ze z emerytem przegrał.Wy tylko walicie glupoty przed walka a jak emeryt go zleje to ja sie bede smiał a Wy wtedy co??przyznacie racje ze nawet emeryci a z doswiadczeniem beda poniewierac waszym Pudzianem????Watpie


AAA zapomniał bym &quot;tlusty bez szybkosci słabo bijacy itp itd emeryt&quot; ????

Edit : dla wszystkich kibiców nie posiadajacych dekoderów Cyfrowego Polsatu swietna wiadomość.retransmisja walki Mariusz Pudzianowski - Erick Esch w niedziele w TVP 1 o 17 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom