>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Kawaguchi - XIII Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rzeczywiście Pudzianowski to zawodnik jednej minuty. Później z czasem kolejnej minuty staje się coraz słabszy ,ale dobrze ,że wytrzymał te 2 rundy. Na prawdę byłem zaniepokojony jego walką z każdą minutą dłużej.
Hmm następny będzie Amerykanin ,trudno przewidzieć jak się potoczą losy walki. Wiem jedno ,że Pudzian ma determinacje i wszystko może zmienić w ciągu 2 tygodni. Może rozwalić tego Amerykańca w 30 sekund ,albo się z nim męczyć. Czas pokaże.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
co może w dwa tygodnie?
nic.
nic nie może. techniki nie poprawi, kondycji również.
jedyne co zrobi to porządnie odpocznie, i byle by nie przytył.

Pojedynek z Silva, przegra, już to piszę.

Większą analize, i parę zdań napiszę tutaj jutro,
dziś spać idziem.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja również oglądałem SHOW ;) i powiem że skrzywdzili sędziowie Ryuta Sakurai&#39;ego i to strasznie, no ale cóż liczy się show kasa i tyle.
Szkoda, bo Japończyk pokazał niesamowitą wolę walki, a ostatnie sprowadzenie do parteru i okładanie Mameda widać że było energiczne, i więcej tych ciosów dochodziło do celu . Szkoda w rewanżu mam nadzieję że sędziowie nie wypaczą wyniku - Sakurai - RESPECKT :!: :!: :!:
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
boromir 134

boromir

Użytkownik
Rzeczywiście Pudzianowski to zawodnik jednej minuty. Później z czasem kolejnej minuty staje się coraz słabszy ,ale dobrze ,że wytrzymał te 2 rundy. Na prawdę byłem zaniepokojony jego walką z każdą minutą dłużej.
Hmm następny będzie Amerykanin ,trudno przewidzieć jak się potoczą losy walki. Wiem jedno ,że Pudzian ma determinacje i wszystko może zmienić w ciągu 2 tygodni. Może rozwalić tego Amerykańca w 30 sekund ,albo się z nim męczyć. Czas pokaże.
Człowieku czy Ty widzisz co piszesz?????Jak trudno przewidziec jak potocza sie losy kolejnej walki jakie 30 sekund???Ogarnij!!!!!30 sekund to mialo byc wczoraj mial urwac leb biednemu Japoncowi i co???Tacy jak ty poczuli sie rozczarowani mimo iz wasz idol wygra a dla mnie nadal jest cieniasem i zawsze bedzie cieniasem w MMA nic tam nie osiagnie powtarzam!!!!Gdyby walka byla w Japonii to Yusuke miałby duze szanse na werdyk w swoja strone.Mysle ze dwie walki jakie pozostały Mariuszkowi w MMA równiez wygra bo znowu załatwi sobie ogórków.Wydaje mi sie ze pan Nastula to podziękuje za fight z waszym dominatorem a Tim Silvia wrecz odstrzeli mu kadłub juz za dwa tygodnie.
Ja juz wiem co teraz sie bedzie dzialo beda komentarze na temat poprawy kondycji Pudziana itd ale panowie patrzac realnie on nie ma zadnych szans na poprawienie tego sapał wczoraj jak piesek i jak bedzie sie bił z panami &quot;Najmanami&quot; to bedzie mial ranking i 50-0 a dla mnie i tak bedzie bolek odemnie za wczorajszy fight ???? i wielkie słowa uznania dla biednego Japońca bo gdyby walka byla zakontraktowana na 5 rund to zmiótł by waszego idola.Podsumowujac cienki cienki cienki ten wasz Pudzianek
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
O czym Ty piszesz? czy nie było za dużo browca wczoraj w nocy?;) Przecież I runda była zdecydowanie dla Pudziana na pewno 3-0 -zaś druga też ze wskazaniem na Pudziana np. 2-1.O czym Ty piszesz że gdyby była walka w Japonii to Japoniec wygrałby, gdzie oczy?
Owszem Pudzianowski ma duże braki techniczne i wytrzymałościowe-ale walkę wygrał bez dwóch zdań.
Kto powiedział ,że on ma wszystko wygrywać w 40 sekund?
Dobrze się stało ,że walka trwała 10 minut, teraz Pudzian wie co znaczy walczyć 2 rundy (całe) to dla niego kolejna nauczka na przyszłość i to powinno procentować;)
http://www.youtube.com/watch?v=UU4hRtd0TLY
http://www.youtube.com/watch?v=cVPcRWxW2p0
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
co może w dwa tygodnie?
nic.
nic nie może. techniki nie poprawi, kondycji również.
jedyne co zrobi to porządnie odpocznie, i byle by nie przytył.
Pojedynek z Silva, przegra, już to piszę.
Większą analize, i parę zdań napiszę tutaj jutro,
dziś spać idziem.
Tak tak panie ekspercie. Z Japońcem też miał przegrać. Każdy zawodnik jest jak dla mnie swoistą osobistością, a z Silvą ma szansę. Mówiłeś że siła to 20%, a obejrzyj sobie 1 rundę gdzie Pudzian rzucał Japońcem i zaliczał obalenia z trudnych pozycji i chwytów. Jestem za Pudzianem i życzę mu jak najlepiej. Wiem jedno - Pudzian &quot;Tanio skóry nie sprzeda&quot; :grin::grin::grin: Nabierze trochę techniki i doświadczenie i będzie dobrym wojownikiem ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ramzesa no i co z tych obalen wyniklo ? Poprzytulal sie i odpoczal, nie umial wykorzystac bardzo dobrych pozycji w parterze ...
Pudzianowi sporo brakuje
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Większość userów pisało przed walką, że Pudzian rozwali siłą Japończyka i co ? Po 2 minutach gdy Mariusz leżał na przeciwniku nie miał siły uderzyć mocno i precyzyjnie. Już wtedy brakowało mu siły na skończenie walki. Wygrał ale bardzo się męczył, sam już klinczował bo nie miał siły oddawać ciosów. Przez dwa tyg nie więcej się nie nauczy i Silva raczej sprowadził Pudziana na ziemie pokazując, że to nie jest miejsce dla niego w MMA. Owszem pokona słabych zawodników ale z prawdziwymi walczakami jak na tą chwilę nie ma szans. Co do walki Mameda to prawdziwy szacun dla Japończyka bo 3 razy był duszony i nie odklepał. Walczył dzielnie i ten remis trochę naciągnięty Khalidov nie miał sposobu na niego. Nie wiedział jak ma z nim wygrać, 3 balachy, kolano, ręka nic nie dawało. Koleś naprawdę był jakiś niezniszczalny heh. Ogólnie gala jak dla mnie nie wypaliła. Ludzie oglądali KSW z myślą, że będą jakieś nokauty a tu tylko jedna walka zakończyła się przez nokaut w miarę dobry. Pudzian miał SHOW zrobić i nie udało mu się, przed drugą rundą widząc jak ciężko oddycha myślałem, że tą walkę przegra no ale jakoś udało mu się wytrzymać do końca i wygrać.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Dla tych którzy chcą stawiać na TS , jego dwie ostatnie walki:
Tylko że ani Mercer ani tym bardziej Fedor to nie ogórki jakieś , Pudzian podobnie by skończył w starciu z nimi na chwilę obecną.
A co do walki Pudziana , kardio ma tragiczne jak pokazała walka i sa pewne obawy przed starciem z Silva, ale nie ma co ukrywać , w starciu z Japońcem był lepszy. Trzeba docenić to że mimo utraty sił , nie stracił umiejetności myslenia w ringu, wytrwał te 10 min i ze mimo wszystko starał się (a moze próbował wywrzeć takie wrażenie, że jest stroną dominująca) próbował obaleń, madzrez klinczował . Wygrał to zasłużenie , a Japończyk to tez nie był pierwszy lepszy kelner - wiec istniało prawdopodobienstwo ze szturm z pierwszych minut przeterzyma - wiec az tak psów na Pudzianie nie wieszajcie że show nie zrobił.
Jesli chodzi o stracie z Tonym ... hmm ja bym wystawił 50/50 (+/-10% ) ;) osobiscie jesli na ktoregos z nich bedzie powyzej 2,5 to biore

Natomiast co do walki Mameda , przede wszystkim szacun dla Sakurai , za nieodklepanie tych duszeń i za ducha walki. Uważam że Mamed zle to rozegrał taktycznie , po pierwszym duszeniu powinien dac sobie spokój i spróbowac rozstrzygnąc to w stójce (przeciez umiejętnosci ku temu ma ) .
Co do werdyktu, mimo wszystko uważam że remis to najlepsza decyzja , nie ukrywajmy , że to oklepywanie Mameda to w wiekszosci przypadków , wynik jego nieskończonych duszeń , odpuszczał i Sakurai momentalnie miał pozycje dominującą . Ale generalnie poza I rundą ( notabene ucieczka z dzwigni - miodzio) w pozostałych zawodnikiem dominującym i lepszym był Mamed, ale zgodze sie z tym ze kompletnie nie miał pomysłu na rywala.
No i jesli walka odbywałaby się w Japoni to Mamed by ja przegrał, z pewnoscia dwukrotny zamach na meskośc Sakurai ???? bez konsekwencji by nie pozostał .
Jednak nawet jesli remis mozna uznać za naciągany to równowaga musi być , na Sengoku sędziowie go ewidentnie skrzywdzili , powinien to wygrać z Santiago, wiec teraz dostał rekompensate , choc porównywać wagi pasów nie ma co :grin:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie jestem specem od UFC/MMA i tym podobnych, ale widziałem walkę Pudziana z Japończykiem, i oglądałem na youtube walki Silvy, i chyba potwierdzę tezę i myśl Fabika -
Pudzian tak jest słaby kondycyjnie, ma braki techniki i słaby cios
Silva ma sporą nadwagę (popatrzcie na tym filmiku), jeżeli Pudzian zrobi standardowy atak &quot;rozjuszonego byka&quot; jak go trafi 2-3 razy w szczękę + 2 kopnięcia w golenie (coś jak z cwaniakiem Najmanem) to nie ma szans by taki gość jak Silva to wytrzymał.
Po 2 nawet jak Pudzianowi brakuje tchu to zobaczcie, że Pudziana ciężko sprowadzić do parteru! 130kg żywej wagi wziąć i pierdyknąć o matę jest naprawdę niezmiernie ciężko, jeszcze jak stawia opór.
Nie ukrywam, że walka może być brzydka i wymęczona, ale nie wierzę by taki (bez urazy) zawodnik z nadwagą miał sprowadzić Pudziana do parteru.
Jak w 2-3 minutach Pudzian nie przylutuje mu ino raz jak to u mnie mawiają to będzie walka taka jak w Łodzi.
Pozdrawiam ;) i niech wygra lepszy żeby tylko sędziowie nie kantowali (na demotach jest obrazek odnośnie walki Mameda)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom