>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Kawaguchi - XIII Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
blancos 56

blancos

Użytkownik
Macie w pojęcie o sztukach walki?
W nich siła to może 20% szansy wygranej,
tutaj przede wszystkim liczy się technika i myślenie, jak i oczywiście doświadczenie.
O walce z &quot;bokserem&quot; Nejmanem, nie piszcie nic, bo tam Pudzian nie zaprezentował nic, tylko siłe w nogach low kicki. Nejman jak już leżał ani jeden cios nie dotarł do jego twarzy.
Dlaczego? Pudzian walił na oślep w jego rękawice, był w &quot;szale&quot;, a wtedy mało się myśli.

Co do faworyta tej walki, jako o Pudziana, wcale nie jestem pewnien, jestem ciekaw dlaczego w oczach bukmacherów jest aż tak wielkim rywalem?
Bo stoczył jedną walke, i jest najsilniejszym człowiekiem na ziemi?
To jest nic, bo jeśli technika jest na poziomie zera, to walka z lepszym zawodnikiem i Pudzian leży.
Na eurosporcie można poczytać iż Pudzian tak naprawde nie wie co to za ból jeśli ktoś mu założy dźwignie, lub przydusi, to jest wielki minus, bo jeśli Japończyk będzie sprytny jak Adamek w ostatniej walce, oklepie Pudziana jak będzie chciał, tylko żeby nie pozwolił Polakowi uderzyć low kickami a będzie dobrze, czyli Japończyk musi być blisko Pudziana i powoli w stójce go będzie klepał, a że Polak jest słabym bokserem i słabo broni i atakuje, Japan ma tutaj wielkie szanse.
Również na parterze Pudzian jest mniej &quot;elastyczny&quot; od Japana, co czyni że może tutaj również zwycięzyć.

Jak dla mnie, jeśli walka będzie trwała więcej niż 2 minuty, Pudzian przegra.

Dla mojej skromnej osoby, typem do wygrania tej walki jest właśnie Japończyk, za grosze, bo walka no bet jak dla mnie.

Pozdrawiam
. Wez pod uwage ze nie mowimy to o normalnej sile.Pudzian dysponuje taka moca ze ja ani Ty nawet tego sobie nie wyobrazasz.Jest wielu ludzi silnych na swiecie ale jest jeden nadczlowiek .Fakt myslenie oraz doswiadczenie to istotne elementy ale na nic sie zdadza.Podczas wazeni Kawaguchi sprawial wrazenie czlowieka ktory nie bardzo wie na co sie porywa.Tak wiec Moim faworytem jest Mariusz ( Polska górooom !! )
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
czyli Japończyk musi być blisko Pudziana i powoli w stójce go będzie klepał, a że Polak jest słabym bokserem i słabo broni i atakuje, Japan ma tutaj wielkie szanse.
Tak czyli Pudzian nic nie umie :razz: Dajcie spokój - Japoniec to żaden przeciwnik. Silva to będzie wyzwanie. Walka skończy się szybko a w sobotę Pudzian będzie śpiewał na Polsacie :grin: Japoniec technikiem niewiadomo jakim nie jest. Pudzian od grudnia z pewnością wiele się nauczył i zaskoczy jakimś ciekawym zagraniem. Moim zdaniem będzie starał się go szybko sprowadzić do parteru i tam dokończy sprawę, ale jak będzie to się wszyscy przekonamy ;) Tak jak pan nade mną napisał - Pudzian nie jest silny, on jest piekielnie silny. Tyle lat treningów musiało zaowocować...
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jak ktoś interesuje się sportami walki na pewno wie kto to jest BOBBY SAPP. Wielki schab, silny nie mający techniki jak Pudzian. W Japonii go kochają bo jest wielki. Również ma taktykę atakować od początku ale... Nie raz już leżał na deskach nie mogąc wstać. Po 2 minutach walki on nie ma siły oddychać. Jeśli ktoś jest cwany na ringu, przetrzyma natarcie Pudziana, Mariusz się zmęczy to tylko dokona zniszczenia tego silnego człowieka. Nie mówię, że to Japończyk zrobi ale Silva już na pewno.


 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Tu wynik tej walki był z góry przesądzony. Saap to tylko kawał mięśni i nic poza tym. CroCop to świetny zawodnik, a jego kopnięcia są chyba najlepsze w historii (okrężne w głowę - malina). Moim zdaniem jednak Pudzian będzie dużo bardziej dynamiczny i na pewno silniejszy niż Bob oraz nie spuchnie kondycyjnie po minucie. Zobaczymy jaką taktykę przyjmie Kawaguchi, jeśli przetrzyma pierwszy atak Mariusza (a ma szansę, bo nie jest pierwszym lepszym ogórkiem) to im dłużej będzie trwała ta walka to Pudzian ma mniej szans na wygranie jej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
&quot;Kawaguchi za wyjście między liny bierze około 15-20 tysięcy euro. Musi jednak opłacić sporą rzeszę pośredników, bo poza niewielką organizacją DEEP jest niemal anonimowy&quot;. &quot;Yusuke w życiu walczył tylko raz z dobrym zawodnikiem - Robem Broughtonem. Przegrał&quot; - pisze polski dziennik.
&quot;Polska The Times&quot; bardzo krytycznie ocenia umiejętności Japończyka. &quot;Młóci pięściami jak rozochocony mistrz pierwszego kroku bokserskiego okładający worek w gminnym TKKF-ie. Choć pochodzi z Japonii, która słynie z doskonale wyszkolonych zawodników, uwielbiających walkę na ziemi, dysponujących arsenałem duszeń, dźwigni, to Yusuke stawia na chaotyczną bójkę na pięści i jest w tym skuteczny&quot;.
&quot;Polska&quot; twierdzi, że porażka Pudzianowskiego z Kawaguchim jest praktycznie niemożliwa a gdyby tak się stało, kariera pięciokrotnego mistrza świata siłaczy poważnie by się zachwiała. &quot;Pudzian&quot; sam przecież wybrał Japończyka, mając świadomość, że potrzebuje rywala, który nie sprawi mu wielkich kłopotów.
Znacznie poważniejszy test czeka &quot;Dominatora&quot; za dwa tygodnie - wtedy stanie do ringu z byłym mistrzem świata federacji UFC Timem Sylvią.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Jak ktoś interesuje się sportami walki na pewno wie kto to jest BOBBY SAPP. Wielki schab, silny nie mający techniki jak Pudzian. W Japonii go kochają bo jest wielki. Również ma taktykę atakować od początku ale... Nie raz już leżał na deskach nie mogąc wstać. Po 2 minutach walki on nie ma siły oddychać. Jeśli ktoś jest cwany na ringu, przetrzyma natarcie Pudziana, Mariusz się zmęczy to tylko dokona zniszczenia tego silnego człowieka. Nie mówię, że to Japończyk zrobi ale Silva już na pewno.


ale Bob wazy prawie 160kg to 30 mniej niz Mariusz, a tak po za tym uwazasz ze Sapp to zly fighter??:]:cool:.Jedna walka niczego nie pokazuje,podales przyklad walki z Crocopem gdzie Bob za wszelka cene chcial wygracz szybko bo takie bylo zalozenie, a walka z Choiem?? tam dopiero rozstrzygli sedziowie.Na kazdego rywala trzeba miec jakis pomysl.I jeszcze jedno powstrzymac Pudziana?? nie zrobil tego zaden pociag ani tir ani betonowe kule, wiec mialby to niby zrobic Kawaguchi??
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Nie wiem o czym piszecie powyżej ale Bob Sapp jest dla mnie tak samo cienki bolek jak i Mariusz.Pewnie pokona dzisiaj Japończyka ale prawdziwy test z Timem Silvia pokaze wam na co stac Mariuszka i odbije sie to wielkim echem a wszystkich sprzymierzeńców Pudziana zszokuje.Dla mnie dzisiejszy pojedynek to nie mecz pomiedzy Pudzianem a Kawaguchim tylko mecz pomiedzy dwoma &quot;ogórkami&quot; którzy nic w MMA nie osiagli i nigdy nie osiagna po za pieniedzmi których i tak maja duzo ???? Dla mnie cyrk nazywa sie KSW a klaunem w tym calym zamieszaniu jest pan Mariusz dzieki któremu 75% społeczności kojarzy teraz co to wogóle MMA i KSW a pare miesiecy temu nie wiedzieli ze taki sport istnieje.Ale nie o to mi chodzi.
Moze ktos mi powiedziec jaki bukmacher wystawia kursy na wszystkie dzisiejsze pojedynki.Chodzi mi o turniej i walki Gluhova czy nobregi?????
Z góry dzieki
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Nie wiem o czym piszecie powyżej ale Bob Sapp jest dla mnie tak samo cienki bolek jak i Mariusz.
Skoro oni sa slabi to ja nie wiem jaki Ty jestes:cool: chyba wogole Cie nie ma. Wydaje mi sie ze oni sa bardzo dobrzy a zawodnicy typu Fedor,Mir czy Leasner sa znakomici.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
Siła tutaj jest niczym, jeśli zawodnik jest wolny i nie ma techniki uderzenia.
Jak myślicie kto by wygrał walke Pudzian vs. Mamed Khalidov ?
Z pewnością wszyscy stawiają na Pudziana, a prawda taka, jeden high kick i Pudzian lezy i kwiczy.
Technika to 70% wygrania walki.
Pudzian tylko może ręcami w stójce jakoś okładać, choć robi to bardzo słabo.
A jego low kicki? eee. Są słabe i można je unikać, a po kilku takich torped z całych sił, opada się z sił, i wtedy Japan może Polaka uziemić na amen.
Nie wiem jak tam u Japana z nogami, ale jeśli potrafi nimi uderzać powyżej &quot;jaj&quot; to Pudzian jest skończony.

Tak czytam że Japan taki jakiś &quot;niemrawy&quot;, a ciekawe jak wy byście się czuli, jak byli byście gdzieś w azji, 200 osób mówi, a wy nic nie rozumiecie? eee.
było by tak samo jak jest z Japanem.
On jeśli ma psychiką na dorbym poziomie, na ringu, będzie niszczył Pudziana powoli,
myślę iż ta walka będzie trwała dwie rundy, a Pudzian po drugiej minucie będzie dyszał jak pies, a w drugiej Japan zrobi co będzie chciał.
Tyle.
Ale to jest mma, i różnie może być, tak jak w całym sporcie.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Skoro oni sa slabi to ja nie wiem jaki Ty jestes:cool: chyba wogole Cie nie ma. Wydaje mi sie ze oni sa bardzo dobrzy a zawodnicy typu Fedor,Mir czy Leasner sa znakomici.
Ja jestem znakomicie dobry ???? a Fedor Mir czy przereklamowany Lesnar urywaja łeby Pudzianowi Sappowi czy temu Japońcowi ????
&quot;Tylko Bóg wie jak będzie&quot; wiesz kto to powiedział?????
Nie nie Pudzian bo Pudzian wie miesiac przed walka jak bedzie i za togo nie trawie i czekam na dzien kiedy otworze jakis pierwszy lepszy portal i przeczytam o nagonce zwolennikow Pudziana na niego samego po przegranej walce.Mam ogromne nadzieje ze juz jutro rano ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
o ktorej jest walka Pudziana bo na polsacie jest ksw 20:30 i 22:00 ?
23-24.
&quot;Tylko Bóg wie jak będzie&quot; wiesz kto to powiedział?????
Nie nie Pudzian bo Pudzian wie miesiac przed walka jak bedzie i za togo nie trawie i czekam na dzien kiedy otworze jakis pierwszy lepszy portal i przeczytam o nagonce zwolennikow Pudziana na niego samego po przegranej walce.Mam ogromne nadzieje ze juz jutro rano ????
Przecież dobrze że myśli pozytywnie. Jest pewny siebie, a pewność siebie jest dobrym atutem. Wole pewniaka niż miałby srać w gacie, zresztą tak jak powiedziałem Japończyk nie jest wymagającym rywalem, więc nie wiem czego tu się bać.
Nie wiem czemu niektórzy na siłę doszukują się niespodzianki w tej walce, a Pudziana z góry skazują na porażkę na arenie MMA i to że nigdy nic nie osiągnie. :?
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Ramzesa chodzi o pokore która tez jest ważna Pudzian moze byc pewny siebie ale nie musi szczekac jak pies ze urwie komus głowe bo to smieszne chore i co najwazniejsze nie mozliwe.Bardziej bym go szanowal jak nic nie spekuluje mowi juz miesiac przed walka tylko jak by trzymal to w sobie wyszedl sprzatnął kolesia i cieszyl sie razem z innymi.
Teraz szczeka bo wie ze wybral sobie bolków do dwoch pierwszych walk zobaczymy jak glosno bedzie szczekal przed Silvia a co mnie ciekawi jak po Silvie ????
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
boromir troche pokory Pudzianowski nie szczeka , bo nie jest psem | To w jaki sposob sie wypowiada o walce z Kawaguchim mogło byc wyrezyserowane przez włascicieli gali , aby przyciągnąc wiecej kibiców ( wiecej zarobic )
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Pudzian pokazał że i 10 minut może walczyć, ale widać że to jeszcze żółtodziób i Japończyk mimo że nie taki dobry to wiedział jak się bronić itp. Szczerze to widzę średnio walkę z Sylvą, jeżeli tamten go nie zlekceważy i dobrze się przygotuje to nawet porażka Pudziana mnie nie zdziwi choć kurde kibicuje mu jak szalony...
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Siła i masa uratowała Pudziana ale kondycje to musi sobie wyrobic bez tego długo nie pociągnie
 
R 0

rzepas

Użytkownik
coolmen7 bądźmy realistami Pudzian ma 2 tygodnie na poprawienie formy do walki z Sylvia sądzisz, że to realne ? Ja w to szczerze wątpię. Skoro już wypowiadamy się w tym dziale to co nieco walk Sylvi i ja i Ty zapewne widziałeś i tak jak mówisz a ja się z tym zgodzę, że kolejna walka Pudziana to będzie jego porażka...
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Zamiast śpiewać, tańczyć i robić pierdołki niech poprawi kondycję bo następna walkę widzę ciężko. Japończyk nie odpuszczał i gratki mu za to bo nie była to jednostronna walka. Pudzian ledwo oddychał i w pewnym momencie bałem się że tam zjedzie. Ciekawe jakie kursy będą na Pudziana za 2 tygodnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom