>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
lencio 16

lencio

Użytkownik
to ze wybrałem takie same spotkania z oferty na dzis która była mega uboga to nie znaczy ze skopiowałem :| tylko dziwi mnie to ze sie czepia gusto do mnie jak pod jego postem takie same umiescił jemjogurt
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
- Wczoraj oferty nie bylo , BAH nie daje w niedziele na tenis , daje w nocy lub z rana.
2] gowno mnie obchodzi co pisze w regulaminie - nie mialem czasu - nie moja wina ze tak koncze lekcje
3] ty modem nie jestes wiec nie oceniaj czy beda uznane czy nie
4] Jak mialem czas dac typy oferta byla taka jaka widzialem , nie moja wina.
BAH to slaby buk z lipna oferta , w dodatku zamykaja zdarzenia wczesnie i mysla sie z datami - geografii by ich poluczyc
Typy daje wtedy kiedy moge i mam czas , jak oferta lipna to nie moja wina
Zegnam
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Radził bym sie jednemu jak i drugiemu uspokoić , bo jak wiadomo mozecie wylecieć z tego konkursu , a ja jako nieszczęsliwy przegrany czekam tylko na taką okazje zeby otrzymać tak prezent ???? wiec lepiej spokojnie . NA PW sobie załatwiajcie takie sprawy !
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Radził bym sie jednemu jak i drugiemu uspokoić , bo jak wiadomo mozecie wylecieć z tego konkursu , a ja jako nieszczęsliwy przegrany czekam tylko na taką okazje zeby otrzymać tak prezent ???? wiec lepiej spokojnie . NA PW sobie załatwiajcie takie sprawy !
Grzesio jezeli nie masz czasu na konkurs, to trzeba było sie zachować honorowo i iddać mi ten prezent co Ci podarowałem , a nie teraz masz pretensje nie wiadomo do kogo . !
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
- Wczoraj oferty nie bylo , BAH nie daje w niedziele na tenis , daje w nocy lub z rana.
2] gowno mnie obchodzi co pisze w regulaminie - nie mialem czasu - nie moja wina ze tak koncze lekcje
3] ty modem nie jestes wiec nie oceniaj czy beda uznane czy nie
4] Jak mialem czas dac typy oferta byla taka jaka widzialem , nie moja wina.
BAH to slaby buk z lipna oferta , w dodatku zamykaja zdarzenia wczesnie i mysla sie z datami - geografii by ich poluczyc
Typy daje wtedy kiedy moge i mam czas , jak oferta lipna to nie moja wina
Zegnam
Oferta w bah była wczoraj na pewno przed północą.
Nie ma żadnej dyskusji. Jeżeli mecze nie są na dzisiaj, nie będą liczone.
Grzesio kulturalniej proszę!!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ostatni raz przypominam. Nie ufajcie zawsze ślepo godzinom w bah. Często na początku bah podaje złe godziny, dlatego upewniajcie sie sprawdzając godziny na oficjalnych stronach turniejów lub na dobrych livescorach.
To jest ostatnie przypomnienie.
Oczywiście podanych meczów nie można zmienić, bo jest to wasz błąd i tak jak było wcześniej po prostu będą minusy.
Ehhh, tak w ogóle, to sie dziwię, że niektórzy jeszcze tego nie rozumieją...
:-|
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Grupa 7

Wczoraj napisałem, że jeden z typów jest podany niezgodnie z regulaminem. Do wczoraj żadnej odpowiedzi i poprawienia błędnego rozliczenia moda. Dzisiaj widzę, że jest już 1:0 dla mojego przeciwnika.

Tak więc powtarzam

Mój przeciwnik w parze (Sting - grzeg232) podał mecz:
15-09-08 08:00 Knapp K. - Zhang S 1 1.75 ✅
Został on podany niezgodnie z obowiązującym regulaminem, proszę więc o poprawne rozliczenie tego zakładu. Knapp na korcie wygrała, ale zakład jest podany błędnie.

Trafia więc 1 zakład po kursie 1.5 i na pewno jeszcze nie wygrywa po wczorajszym dniu, bo wczoraj nie odbył jeden mój mecz, który według oop był wpisany na wczoraj. Jest jeszcze na stronie ATP oop na wczoraj więc można to zobaczyć. Nie wiem czy w Todi był deszcz, czy co, ale tam wczoraj nie grali. Tak więc jeśli mój zakład wygra to będzie 1:0 dla mnie, jeśli przegra to 1:0 dla mojego przeciwnika. Na pewno w tej chwili jest 0:0.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ok. Tamten mecz poprawiony. Muszę teraz sprawdzić z jakiego powodu nie odbyły się wczorajsze mecze w Todi. Wie ktoś może??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie wiem co jest z meczem Kuznetsova S. - Li N. bo widze ze teraz ma się odbyć o 4:00 jutro, wczoraj sprawdzałem miał się odbyć dzisiaj, tak było na BAH, ale ze tam czesto są błędy w godzinach więc sprawdzałem na bwin, potem na najpopularniejszych livescorach i wszystko było OK, więc jak ta sprawa zostanie rozwiązana?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie wiem co jest z meczem Kuznetsova S. - Li N. bo widze ze teraz ma się odbyć o 4:00 jutro, wczoraj sprawdzałem miał się odbyć dzisiaj, tak było na BAH, ale ze tam czesto są błędy w godzinach więc sprawdzałem na bwin, potem na najpopularniejszych livescorach i wszystko było OK, więc jak ta sprawa zostanie rozwiązana?
No jak? Oczywiście typ nieuznany bo dzień pomylony. Pisaliśmy o tym już baaaardzo dużo.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No jak? Oczywiście typ nieuznany bo dzień pomylony. Pisaliśmy o tym już baaaardzo dużo.
Tak, tylko ta sytuacja nie wynika z mojego niedopatrzenia tylko ze zmian w planie meczowym, wczoraj oficjalnie było zaplanowane te spotkanie na dzisiaj a zostało zmienione na jutro, ja nie mam jeszcze umiejętności jasnowidzenia, więc nie jestem wstanie przewidzeć takich nieoczekiwanych zmian.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Tak, tylko ta sytuacja nie wynika z mojego niedopatrzenia tylko ze zmian w planie meczowym, wczoraj oficjalnie było zaplanowane te spotkanie na dzisiaj a zostało zmienione na jutro, ja nie mam jeszcze umiejętności jasnowidzenia, więc nie jestem wstanie przewidzeć takich nieoczekiwanych zmian.
Człowieku przestań mi tu głupoty pisać!! Gdzie oficjalnie?? w bwin, w bah?? To jest oficjalnie?? Nie rozśmieszaj mnie. Na livescorach?? Tez się mylą. Sprawdzać trzeba na oficjalnych stronach turniejów.
Po co wybierasz takie mecze. Wybierz takie, z którymi nie ma problemów.
Tu nie chodzi o żadne jasnowidzenie, a mecze nie zostały przełożone tylko buk się pomylił także ⛔ i koniec.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Człowieku przestań mi tu głupoty pisać!! Gdzie oficjalnie?? w bwin, w bah?? To jest oficjalnie?? Nie rozśmieszaj mnie. Na livescorach?? Tez się mylą. Sprawdzać trzeba na oficjalnych stronach turniejów.

Po co wybierasz takie mecze. Wybierz takie, z którymi nie ma problemów.

Tu nie chodzi o żadne jasnowidzenie, a mecze nie zostały przełożone tylko buk się pomylił także ⛔ i koniec.
Take it easy, zadałem pytanie, dostałem odpowiedź i OK
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Czy moderatozy tego konkursu zatwierdzają to co napisał Grzesio , ze ja go zastępuje , wiadomo dlaczego . I wiadomo ze to dzięki mojej uczciwości Grzesio grał w tym konkursie a teraz mi oddaje swoje miejsce . Prosze o szybką odp !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom