>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
batigol Ty podejmujesz decyzje?

Pierwsze slysze, nie widze zebys byl modem odpowiedzialnym za konkurs wiec ...?

ja jestem ZA, glos nalezy do gusto bo prasy nie ma
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Człowieku przestań mi tu głupoty pisać!! Gdzie oficjalnie?? w bwin, w bah?? To jest oficjalnie?? Nie rozśmieszaj mnie. Na livescorach?? Tez się mylą. Sprawdzać trzeba na oficjalnych stronach turniejów.

Po co wybierasz takie mecze. Wybierz takie, z którymi nie ma problemów.

Tu nie chodzi o żadne jasnowidzenie, a mecze nie zostały przełożone tylko buk się pomylił także ⛔ i koniec.
Jak możesz to daj link do oficjalnej rozpiski planu gier na ten turniej, bo coś nie mogę znaleźć, by później nie było wątpliowści kto miał rację w przypadku zmiany godzin spotkań.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
oki podałem . Sorki za bład ale prosze usuncie pierwszy post jaki napisałem w gupie bo zapominiałem podać meczu ! Z góry dzięki .
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Żałosne..
Ale cóż świadczy tylko o was.
????
Ty jestes żałosny, ten Twój post to potwierdza. Zawodnik sie wycofał, oddał miejsce swojemu rywalowi z którym wczesniej powinien porzegrać i tylko dzieki zachowaniu fair play Grzesio grał dalej. Tu nie ma nic żałosnego w przeciwieństwie do Twoich postów.
:zoltakartka:
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Dlaczego dużo ludzi podaje typy na następny dzień przed północą i ten punkt regulaminu jest praktycznie martwy ?
Nie żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało, ale dobrze znam regulamin i zwróciłem na taką rzecz uwagę.
 
czempion6 24

czempion6

Użytkownik
Mój przeciwnik w parze (Kolejka 2 Dzień 2 czempion6 - fabregas) podał mecz: 16-09-08 04:00 Pennetta F. - Peer S. wynik: 2-0 2,25 ma policzone na ✅ Tylko ze ja wczesniej podalem typ na
Pennette 16-09-08 04:00 Pennetta F. - Peer S. wynik: 1 1,50 Zgodnie z regulaminem ( 6. Jeśli przeciwnik poda swoje typy przed nami, możemy zagrac wszystkie spotkania, które zagrał rywal, ale musimy typowac innego zwycięzcę. Dotyczy to zarówno innego zwycięzcy seta, jak i całego spotkania. Jeśli przeciwnik gra na zwycięstwo Roddicka, nie można grac zwycięstwa Roddicka ani w meczu, ani w secie, ani handi na Roddicka ani DW na Roddicka. Tylko typy na ilośc setów lub na rywala. Jeśli przeciwni da DW 3:0, my możemy dac DW tylko na przeciwnika, tj 2:3, 1:3 i 0:3.) powinien miec to spotkanie policzone na ⛔.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Mój przeciwnik w parze (Kolejka 2 Dzień 2 czempion6 - fabregas) podał mecz: 16-09-08 04:00 Pennetta F. - Peer S. wynik: 2-0 2,25 ma policzone na ✅ Tylko ze ja wczesniej podalem typ na
Pennette 16-09-08 04:00 Pennetta F. - Peer S. wynik: 1 1,50 Zgodnie z regulaminem ( 6. Jeśli przeciwnik poda swoje typy przed nami, możemy zagrac wszystkie spotkania, które zagrał rywal, ale musimy typowac innego zwycięzcę. Dotyczy to zarówno innego zwycięzcy seta, jak i całego spotkania. Jeśli przeciwnik gra na zwycięstwo Roddicka, nie można grac zwycięstwa Roddicka ani w meczu, ani w secie, ani handi na Roddicka ani DW na Roddicka. Tylko typy na ilośc setów lub na rywala. Jeśli przeciwni da DW 3:0, my możemy dac DW tylko na przeciwnika, tj 2:3, 1:3 i 0:3.) powinien miec to spotkanie policzone na ⛔.
Sorry za błąd - poprawione.

Do Ge(L)o: wcześniej tematy były zamknięte, teraz są pootwierane więc chyba nic się nie dzieje jeśli ktoś poda kilka czy kilkadziesiąt minut wcześniej. Ten martwy punkt regulaminu nie wpływa negatywnie na przebieg konkursu...
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Chciałbym sie dowiedzieć co bedzie z tymi meczami ??

16-09-08 20:45 Kim K. - Simmonds P Typ : 1 Kurs : 1.35
16-09-08 20:45 Daniel M. - Alvarez D. Typ : 1 Kurs : 1.30
16-09-08 20:45 Mello R. - Chvojka E. Typ : 1 Kurs : 1.35
Wysyłem je dokładnie 7 min przed ich rozpoczęciem i były w ofercie BAH , a nadal sie nie odbyły , ?? Będziemy czekać czy nie zostana zaliczone ??
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Chciałbym sie dowiedzieć co bedzie z tymi meczami ??

16-09-08 20:45 Kim K. - Simmonds P Typ : 1 Kurs : 1.35
16-09-08 20:45 Daniel M. - Alvarez D. Typ : 1 Kurs : 1.30
16-09-08 20:45 Mello R. - Chvojka E. Typ : 1 Kurs : 1.35
Wysyłem je dokładnie 7 min przed ich rozpoczęciem i były w ofercie BAH , a nadal sie nie odbyły , ?? Będziemy czekać czy nie zostana zaliczone ??
Spokojnie te mecze planowo miały się odbyć ok. 21:00 i prawdopodobnie już sie skończyły jednak na ich wyniki będziemy musieli poczekać do jutra. Cierpliwości...
 
M 49

mcflower

Użytkownik
W grupie III mój typ: 16-09-08 19:15 Warburg S. - Widom T. Typ: 1 Kurs: 1.5 został policzony jako trafiony a powinno być policzone na minus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom