>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

T 4

typer-88

Użytkownik
Tak samo ma się do walkowerów. Że nie szans podania zastępczego typu. Przeciwnik wygrał bo miał trzy typy oddane , a ja tylko dwa. Mimo że typ trafiony to nie zaliczony bo jest walkower
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Rozumiem że w faie grupowej typujemy codziennie i w pojedynku liczy się ilość punktów po 7 dniach rywalizacji?
Tutaj podobnie jak w pierwszej fazie każdy pojedynek gramy do trzech zwycięstw, czyli w praktyce do piątku./Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jeżeli podaje się kurs i typy od bukmachera i tam jest czas podany spotkania i tak się powinno brac to pod uwagę, a nie jakies opp czasy porównywać .Ale ``król``Maćko18 robi swoje zagrania. bo cóz królem konkursu jest.
czas lokalny wUSA co brany jest do konkursu [8 godz róznicy ] mecz na przykład jest tam o godzinie
14 tej to u nas jest 22.00
http://pl.thetimenow.com/united_states/california/indian_wells
1.Nie rozumiem wycieczek personalnych. Można normalnie zwrócić uwagę, jak robili to już inni użytkownicy. Jednak jak już wspomniałem było niewiele skarg na taki kształt rywalizacji, że na razie nie podjąłem decyzji o innych zmianach.
2.Jeżeli już zamierzasz zgłosić jakąś skargę, czy uwagę do zasad panujących w konkursie, to warto to zrobić poprawnie gramatycznie, żeby każdy mógł Ciebie zrozumieć bez żadnych domysłów. Polecam taką formę wysławiania się na piśmie, gdyż zostaniesz wtedy lepiej odebrany i po prostu łatwiej będzie Ci się z kimś dogadać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Witam
Od fazy grupowej gramy kolejkwo poniedzialek-piatek i wtym czasie podajemy 3 typy do np 1 kolejki?
Tylko w eliminacjach i rundzie wstepnej bylo do 3 wygranych?
Pozdrawiam
W regulaminie wkradła się nieścisłość, jednak widać po postach otwierających tematy grupowe, że gramy w podobnej formule jak pierwszą fazę, czyli pojedynki do trzech zwycięstw systemem poniedziałek-piątek. Tutaj jednak jest możliwość remisu, a opisane jest to dokładnie w zaktualizowanym regulaminie. Faza grupowa potrwa sześć tygodni./Macko18
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
1.Nie rozumiem wycieczek personalnych. Można normalnie zwrócić uwagę, jak robili to już inni użytkownicy. Jednak jak już wspomniałem było niewiele skarg na taki kształt rywalizacji, że na razie nie podjąłem decyzji o innych zmianach.

2.Jeżeli już zamierzasz zgłosić jakąś skargę, czy uwagę do zasad panujących w konkursie, to warto to zrobić poprawnie gramatycznie, żeby każdy mógł Ciebie zrozumieć bez żadnych domysłów. Polecam taką formę wysławiania się na piśmie, gdyż zostaniesz wtedy lepiej odebrany i po prostu łatwiej będzie Ci się z kimś dogadać.
po prostu chodzi mi o to że jak bukmacher podaje datę i godzinę spotkania
np. 11-03-2017 godz 13.00 to powinno być wiązące , a że spotkanie odbywa sie dnia 12 -03-2017 godz 12;00 lub jeszcze 2 dni pózniej to mnie to nie powinno interesować ! po prostu czeka sie na rozstrzygniecie spotkania i się rozlicza, a nie jak w regulaminie ze nie ta data to o kursie 1 ma się liczyć
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
po prostu chodzi mi o to że jak bukmacher podaje datę i godzinę spotkania
np. 11-03-2017 godz 13.00 to powinno być wiązące , a że spotkanie odbywa sie dnia 12 -03-2017 godz 12;00 lub jeszcze 2 dni pózniej to mnie to nie powinno interesować ! po prostu czeka sie na rozstrzygniecie spotkania i się rozlicza, a nie jak w regulaminie ze nie ta data to o kursie 1 ma się liczyć
OoP jest podawany z dnia na dzień. Jak niby bukmacherzy mogliby podawać ofertę z dokładnymi datami, skoro nie mają prawa znać dokładnych dat? Oczywiste jest, że wystawiając ofertę wprzód buki podają fikcyjne godziny.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
OoP jest podawany z dnia na dzień. Jak niby bukmacherzy mogliby podawać ofertę z dokładnymi datami, skoro nie mają prawa znać dokładnych dat? Oczywiste jest, że wystawiając ofertę wprzód buki podają fikcyjne godziny.
nie istotne ważne że spotkanie będzie rozegrane[ chyba ze walkower ktos odda , lub spotkanie bedzie odwołane]

ważne ze rezulttay nie są fikcyjne ;)
 
D 706

don1

Użytkownik
A jak będzie u bukmachera godzina 21;30 a potem się okażę że mecz rozegrany kilka godzin później bo mecze wcześniejsze się przedłużyły to co wtedy?
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Grupa I
1. kolejka
Dzień 1
Chapivs Biernacky17
1. 13.03.2017 21:30 Halep - Mladenovic @ Over 2,5 seta @ 2.37
2. 13.03.2017 20:30 Muller/Querrey - Mergea/Qureshi @ 1 @ 2.10
3. 13.03.2017 21:00 Zverev - Thiem @ Thiem -3,5 gema @1.36
AKO @ 9.14

Bet365
Jak będzie rozpatrzona moja sytuacja apropo 3 typu. W ako zawarłem kurs na podany handicap, natomiast wczesniej mialem grać bez handi i kursu już zapomniałem zmienić.
Rozliczasz po 1.36./Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
nie istotne ważne że spotkanie będzie rozegrane[ chyba ze walkower ktos odda , lub spotkanie bedzie odwołane]
ważne ze rezulttay nie są fikcyjne
Regulamin wyraźnie mówi, że liczy się oficjalna rozpiska meczów.
A jak będzie u bukmachera godzina 21;30 a potem się okażę że mecz rozegrany kilka godzin później bo mecze wcześniejsze się przedłużyły to co wtedy?
Przynajmniej dwa razy była poruszana taka sytuacja tutaj. Jeżeli mecz rozpocznie się do 00.30, to zostanie zaliczony. W innym wypadku taki typ rozliczany jest po kursie 1.00.
 
mikikimi 263

mikikimi

Użytkownik
Zwracam uwagę że OOP dla turnieju IW jest podawany codziennie dopiero około 3:00 w nocy czasu polskiego (głęboka noc). W związku z tym jak to rozwiązać?
Podać typy w ciągu dnia, bądź z samego rana./Macko18
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Mecze przerwane jak rozliczamy? Jako zwrot?
Tak jak wspomniał kudel niżej. Mówi o tym jeden z punktów regulaminu./Macko18
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Mecze przerwane jak rozliczamy? Jako zwrot?
W przypadku opadów deszczu lub innych sytuacji opóźniających spotkanie ( ale niezależnych od samych zawodników ), zostanie ono rozliczone po jego zakończeniu, choćby nastąpiło to dzień później.
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
a co w przypadku jeżeli u siebie jak i przeciwnika żaden z typów okazał się nietrafiony? jak to rozliczyć?
Remis i w przypadku wyrównanenego stanu meczu po piątym dniu remis i po jednym punkcie do tabeli./Macko18
 
Do góry Bottom