>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

jezier 79

jezier

Użytkownik
Jeśli wygrałem w dwóch dniach ( dzień 1 i 3) a w dniu drugim miałem zero trafionych typów natomiast przeciwnik mimo, że jeden miał trafny nie podał buka( nie zgłaszając nic do poprawki). To wtedy drugi dzień rozliczamy jako remis 1:1 czy bez punktów i mamy stan 0:2 ?
3-0./Macko18
 
D 706

don1

Użytkownik
jest w 2-1 dla mnie dzis ja zero trafilem rywal tez czyli 3-2 dla mnir czy 2-1 i typujemy juttro?
3-2 i typujecie jutro, gdyż wg regulaminu rywalizujecie od poniedziałku do piątku./Macko18
 
pawros 23,8K

pawros

Użytkownik
proszę o skasowanie jednego z dwóch postów, wyskoczyło dwa razy to samo.
dz.
Pamiętaj o załączeniu linka do posta, o który Ci chodzi. Zrobione./Macko18
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
jest w 2-1 dla mnie dzis ja zero trafilem rywal tez czyli 3-2 dla mnir czy 2-1 i typujemy juttro?
3-2 i typujecie jutro, gdyż wg regulaminu rywalizujecie od poniedziałku do piątku./Macko18
Czyli jak przykładowo po trzech dniach jest 3:0 to gramy dalej? Wiec może być wynik 5:0, 4:1?
Tak może być, aczkolwiek przy 3-0 po trzecim dniu sprawa zwycięstwa jest już jasna./Macko18
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Czyli jak przykładowo po trzech dniach jest 3:0 to gramy dalej? Wiec może być wynik 5:0, 4:1?

Tak może być, aczkolwiek przy 3-0 po trzecim dniu sprawa zwycięstwa jest już jasna./Macko18
Tak, ale przy liczeniu małych punktów w tabeli jest trochę różnica między 3:0, a 5:0 i między 3:0, a np 3:2 po 5 dniach. Wiec podajemy typy przez 5 dni bez względu na wynik? Czy do 3 zwycięstw?

Wiem, że to jest właśnie kwestią w tej sytuacji. Gramy przez pięć dni, więc można skończyć rywalizację nawet wynikiem 5-0./Macko18
 
D 706

don1

Użytkownik
Nie no jakie zmiany typów??? Dajesz typ i trudno czasem krecz czasem walkower czemu ktoś moze dać 4 typy a inny user nie? Proszę o zabranie głosa prowadzącego konkurs

Głosu. W przypadku odwołania meczu istnieje możliwość zastąpienia danego typu. Jeżeli w jednym z meczów mamy do czynienia z kreczem, to nie ma mowy o wymianie takiego typu, rozliczamy go tak, jak dany bukmacher./Macko18
 
D 706

don1

Użytkownik
Escobedo rozliczyłem na minus ma być na plus jak moze ktoś poprawić ale ako trafione dobrze wpisane.
Poprawione./Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Do góry Bottom