>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
jaca 0

jaca

Użytkownik
Skoro sprawa została postawiona bardzo jasno i sprawiedliwie w stylu &quot;sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie&quot; to nie ma sensu wracać do kwestii remis=wygrana (choć to prawie jak 2+2=5).
Zapytam się jednak o coś innego:
Dlaczego są wprowadzane zmiany w Regulaminie i nie było o tym absolutnie żadnej informacji? Przecież to powinno być ogłoszone jeszcze przed rozpoczęciem fazy play-off a nie w postaci odpowiedzi na powtórne pytanie uczestników i jeszcze w formie koniec dyskusji.
Z jednej strony narzekacie na niepoważne traktowanie konkursu przez uczestników (wycofywanie się drużyn), a z drugiej strony sami niepoważnie go traktujecie. W końcu przed rozpoczęciem play-offów nikt (oczywiście poza prowadzącymi) nie wiedział, że remis=wygrana, a chyba tak nie powinno być.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Jaca zaloz forum i zorganizuj sam konkurs zobaczymy czy lepiej Ci wyjdzie, krytykowac kazdy umie.
Prawdę mówiąc takiej odpowiedzi się spodziewałem, choć bardziej w stylu - &quot;jak Ci się coś nie podoba, to...&quot;. Naprawdę bardzo przemyślana wypowiedź :spokodfhgfh:
W końcu krytykuję nie to, że zostały wprowadzone zmiany w zasadach prowadzenia konkursu, ale o to, że zostały one wprowadzone bez wcześniejszego poinformowania uczestników konkursu (pytanie do Marcina - czy takie zachowanie jest błędem, czy nie? należy je skrytykować, czy może pochwalić?). Nie ma znaczenia, czy zmiany są słuszne, czy nie, ale sposób ich wprowadzenia.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale wcześniej jedynie zwracałem uwagi na pewne rzeczy, tylko jakoś nie mozna się doczekać odpowiedzi ze strony prowadzących...
Miesiąc temu pytałem się jak będą liczone remisy w play-offach. Nie można było wówczas odpowiedzieć? Wyjaśniłoby się wówczas, że nie będzie tak jak mówi Regulamin, lecz mają byc zmiany. Tylko po co odpowiadać na pytania jakiegoś tam zwykłego użytkownika, który jeszcze nas denerwuje...
Wiadomo, że żadne zasady nigdy nie będą przewidywały absolutnie każdej sytuacji, ale właśnie dlatego, jeżeli ktoś pyta się &quot;co będzie w sytuacji, gdy...&quot; należy to wyjaśnić od razu, a nie czekać, aż tak się wydarzy i wówczas podejmowac decyzję...
Kilka postów wcześniej zadałem kolejne pytanie odnośnie sytuacji, której nie reguluje ani Regulamin, ani żadna wypowiedź prowadzących, ale ponownie przechodzi bez echa. Lepiej poczekać aż tak się stanie, by móc powiedzieć robimy tak i tak i koniec dyskusji - zamiast wcześniej to wyjaśnić?
Powtarzam pytanie, bo może jednak któryś z prowadzących zechce łaskawie wyjaśnić me wątpliwości:
...należy już teraz powiedzieć co ma decydować w przypadku remisu w całym pojedynku (wg obecnych zasad, gdy obie drużyny będą miały po 2 zw, a w 5 meczu padnie remis, wynik będzie 3-3).
Pozdrawiam.
A może Ty Roxanne mi to wyjaśnisz? Przecież 6 meczu nie będzie bo
To rozwiązanie jest krótsze i wg mnie ciekawsze
. Co wówczas decyduje? bramki - a co jeżeli tu też będzie remis?
 
beau 1

beau

Forum VIP
3 remisy??mało prawdopodobne no chyba,że wszystkie będą się kończyły wynikiem 0-0.Jeśli tak się stanie to będziemy się martwić bo wątpię,żeby dwie drużyny trzykrotnie ze sobą zremisowały.
 
zany 0

zany

Użytkownik
Jaca spokojnie nie narzekajmy, nie jest przcież tak źle z tymi zasadami i trzeba grac daleć a nie przejmować sie jakimiś remisami :)

A ja mam kilka takich pytań:
1. Jeżeli któraś z drużyn która powiedzmy wygra cały konkurs a wcześniej była również pierwsza w tabeli to otrzymyje te 5 stów i dwie koszulki a także te 50 zl za wygranie tej wczesniejszej tabeli?

2. Ta nagroda dla drużyn za wygranie lig czyli te 50zl to jest po 50 zł na każdego z zawodników danego zespołu czy 50zł do podziału czyli wyjdzie po 25??

3. Drużyny które wygrały te swoje ligi w celu uzyskania nagrody mają informacje dotyczące swojego konta w betsson dostarczyc dopiero po zakończeniu całego konkursu, czy jęśli odpadły powiedzmy w 1/8 moga już te informacje dostarczyc i związku z tym moga liczyc na to że tą nagrodę otrzymają trochę szybciej niż powiedzmy drużyna która wygra cały konkurs?

4 Gdzie można wysyłać te informacje dotyczące sowjego konta na betsson w celu uzyskania nagrody?

5 Jakie to maja byc informacje/dane?

Pozdro.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Więc odpowiadam:
1.oczywiście że otrzymuje 50zł za wygranie ligi i 500zł +2 koszulki
2.50zł do podziału
3.wszystkie nagrody dopiero po zakończeniu konkursu bo pieniądze są wypłacane w postaci bonusów na konta
4.dane będziecie przesyłać do admina
5. imię nazwisko i nick
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
3 remisy??mało prawdopodobne no chyba,że wszystkie będą się kończyły wynikiem 0-0.Jeśli tak się stanie to będziemy się martwić bo wątpię,żeby dwie drużyny trzykrotnie ze sobą zremisowały.
Ale kto tu mówi o 3 remisach? Ja mówię o sytuacji, gdy obie drużyny mają po 2 wygrane (czyli 4 mecze) a w piątym jest remis (czy to też jest tak mało prawdopodobne?). Poraz kolejny jest &quot;Jeśli tak się stanie to będziemy się martwić&quot;...
I właśnie taka postawa jest co najmniej dziwna. Dlaczego? Bo w tym momencie będzie już wiadomo ile bramek wcześniej drużyny uzyskały, jakie kursy trafiły itd. Tym samym jeżeli dopiero wtedy będzie podjęta decyzja, to ktoś kto przegra będzie czuł się pokrzywdzony, bo wczesniej nie było mowy, że np. ilość bramek może decydować...
Dlatego właśnie nie można czekać, aż tak będzie tylko wczesniej to wyjaśnić.
Jaca spokojnie nie narzekajmy, nie jest przcież tak źle z tymi zasadami i trzeba grac daleć a nie przejmować sie jakimiś remisami :)
Ale tu nie chodzi o remisy, bo one same w sobie jakoś szczególnie mi nie przeszkadzają, ale właśnie o postawę &quot;Jeśli tak się stanie to będziemy się martwić&quot;. Po to są chyba takie tematy jak &quot;Propozycje i sugestie&quot;, aby wszelkie watpliwości i niejasności były wyjaśniane. A tym czasem w większości konkursów postawa w/w jest stosowana...
 
beau 1

beau

Forum VIP
Jeśli w pojedynku nie dojdzie do rozstrzygnięcia to chyba oczywiste,że będziemy patrzeć na bramki a może nawet na kursy.
Więc ogłaszam to głośno żebyś dał już spokój.W przypadku gdy stan rywalizacji pomiędzy drużynami będzie 3-3 decyduje kolejno liczba zdobytych bramek a potem iloczyn kursów trafionych.
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Witam! Chcialem zglosic 2 pomylki w podliczaniu typow...

Motor Lubawa - GTW

Typy by GTW

1. Portugalska Superliga
06-01-2008 21:15
Porto - Naval: Pierwsza połowa
Typ: 1, Kurs: 1.49 ⛔ 0 goli

2. Grecka Super League
06-01-2008 15:45
Panathinaikos - Apollon Kalamaria
Typ: Under 3.5, Kurs: 1.50 ⛔ tu powinienie byc ✅ 1 gol

3. Hiszpańska Segunda Division
06-01-2008 19:00
Real Madrid - Zaragoza
Typ: Under 3.5, Kurs: 1.44 ⛔ i tu tez ✅ 1 gol

4. Hiszpańska Segunda Division
06-01-2008 17:00
Dep La Coruña - Atlético Madrid - Pierwsza połowa
Typ: 2, Kurs: 2.80 ✅✅ 2 gole

Wynik meczu zmienia sie z

Motor Lubawa 4 - 2 GTW

na

Motor Lubawa 4 - 4 GTW
 
zany 0

zany

Użytkownik
Aha i jeszcze jedno: Ted coś ty zrobił z moim postem (z 2 kolejki 1/8) że tyle uśmiechów jest na nim a nie było żadnego ????
Weź to popraw bo cholernie do dupy to wygląda.
Pozdro.
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
W regulaminie nie ma mowy o typowaniu underów poniżej lini 3,5 więc właściwie powinno być 4-0.
Ale nie pisze tez ze chodzi tylko o 2.5 bramki... Wyraznie jest napisane:

6. Typy oraz kursy bierzemy z oferty bukmachera Betsson. W konkursie podajemy tylko zdarzenia z piłki nożnej. Dozwolone typy w konkursie to: 1, X, 2, 1X, X2, 12, over, under, wynik do pierwszej połowy.
Pisze tam gdzies over 2.5, under 2.5:?: Albo jestem slepy albo nie pisze... Under to dozwolony typ w regulaminie...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Aha i jeszcze jedno: Ted coś ty zrobił z moim postem (z 2 kolejki 1/8) że tyle uśmiechów jest na nim a nie było żadnego ????
Weź to popraw bo cholernie do dupy to wygląda.
Pozdro.
juz taki byl zanim zaczalem edytowac.
co do u/o to oczywista i standardowa linia jest 2,5 i od I edycji tylko to liczylismy.
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
co do u/o to oczywista i standardowa linia jest 2,5 i od I edycji tylko to liczylismy.
Ale skad ja miałem to wiedziec? W regulaminie nie jest napisane 2.5... W I edycji nie brałem udzialu... A w tej przeciez nie przygladalem sie kazdemu podliczeniu czy liczyliscie taki typ... Uwazam ze typy powinny byc zaliczone... W przeciwnym wypadku mysle ze to bedzie zlamanie regulaminu...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Do nastepnej kolejki rozstrzygniemy ta sprawe, ale raczej to zaliczymy, bo w regulaminie niema wzmianki niestety o progu, chociaz ty wiesz i ja wiem ze powinno byc tylko 2,5 (umowne)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom