>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Skoro nie ma tematu to watpliwe bo wychodze o 13 to i nie bede miala jak dodac typow pozniej, kolega z druzyny chyba tez wiec mam nadzieje, ze nie gramy dzis.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Moja wina pochłonięty nauką zapomniałem założyć a Ted wyjechał jest 11:30 i nie mogę założyć tematu na dzień dzisiejszy bo byłoby to nie fair.Przepraszam wszystkich uczestników konkursu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Czytaj powyzszy post Beau, mnie nie bylo od wczoraj dopiero teraz wrocilem.
Nic sie nie stało, jedna kolejka w te lub we wte. Nasza wina i tyle. Pozniej napisze kiedy bedzie kolejna kolejka.
 
zany 0

zany

Użytkownik
Dobrze by było jak by była jakos w środku tygodnia bo jak wszystko by dobrze poszło to od następnego weekendu można by było grać juz mecze 1/4.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Czy ktoś mówił cos o wtorku??Środek tygodnia piłkarskiego to raczej środa a w ten dzień jest spora liczba spotkań.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
drużyna Zany&amp;Telprzem_Team chyba źle zastąpiła typ bo zawsze wydarzenie za 3 bramki zastępowało się typem za taką samą ilość bramek... a teraz 3 zastąpili 1 ????
pozdrawiam
 
zany 0

zany

Użytkownik
Drużyna Zany&amp;Telprzem_Team infirmuje iż zastępczy typ który był zły został zmieniony na inny który bedzie sie zgadzał ilością bramek.
Chciałbym równiez poinformowac iz moja drużyna nie wiedziała że liczba bramek musi się zgadzać i nie chciała pod żadnym pozorem łamać regulaminu czy oszukiwać. Prosiłbym by ten post z tym zastępczym typem który ma za mały kurs został skasowany.
Pozdrawiam.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
4. Francuska Lique 1 23.01.08 godz.20:30
Paris S.G - FC Metz⛔
Typ 1 Kurs 1.45
Typ by Zany(C)

Dlaczego tutaj jest ⛔ ? Przecież PSG wygrało 3-0 :|

Prosze to poprawic bo bez tego typu nasza drużyna remisuje mecz, a tak to powinniśmy wygrać 5-4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom