>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Tabela prawdopodobnie pojawi się dziś wieczorem, najdalej jutro koło południa.
W każdym konkursie obowiązuje zasada podawania bukmachera który go organizuje na forum. Nie od dziś to wiadomo. Tolerowaliśmy przez 2-3 dni posty bez bukmachera. To co Grzesio wstawił linki, wyraźnie jest napisane od kiedy jest 0 za brak buka. Skoro inni mogą się dostosować, to nie widzę powodu dla którego garstka userów ma grać na innych zasadach.
Poza tym, Marcin - Odra pod regulaminem podał wzór poprawnego oddawania typów.
Niektórym trzeba pokazać czarno na białym co jest białe a co czarne. Dlatego moim zdaniem od początku powinien być punkt w regulaminie że podawanie nazwy bukmachera jest obowiązkowe a nie potem grozić usunięciem z konkursu.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Mam dwa błędy w podliczeniu typowania:
19 czerwca nie mam podliczonej bramki Rooneya więc powinno być 10 punktów, a nie 9 jak jest --&gt; link : http://forum.bukmacherskie.com/f452/mundial-2014-19-czerwca-108844-5.html#post4584134
Zaś w 22 czerwca mam podliczone 6 punktów a powinienem mieć 7. Punkty powinny być za: w meczy Belgia - Rosja pozycja 1 i 2 oraz w meczu USA - Portugalia pozycja 2,3,4,6 i 7 . Czyli wychodzi 7 punktów .
Link --&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f452/mundial-2014-22-czerwca-109044-2.html#post4592481

I jeszcze pytanie jedno, czy 21 czerwca jeżeli spóźniłem się z oddaniem typu na jedno spotkanie i wrzuciłem typy na spotkania dwa co zostały to mimo wszystko nie są one liczone do klasyfikacji ?
Z góry dziękuje za poprawki.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Jakies podliczenie po fazie grupowej chociaz bedzie?
bedzie jak bedzie wszystko podliczone ;)
Ale i tak wam mogę powiedzieć , że na pierwsze miejsce nie macie szans , bo przewaga jest dość mocarna między pierwszym a drugim z tego co mam :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Ale i tak wam mogę powiedzieć , że na pierwsze miejsce nie macie szans , bo przewaga jest dość mocarna między pierwszym a drugim z tego co mam
Większość to i tak czeka na to czy się do trzydziestki załapie ????
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Jeśli wiedzieliście, że istnieje ten problem z adlobckiem, to nie rozumiem dlaczego w każdym nowym poście z kolejki, nie podaliście informacji: Należy podawać nazwę bukmachera. I nie byłoby żadnych nieporozumień. No ale po co?
Druga sprawa, pisaliście gdzieś akurat śledziłem uważnie ten wątek: Pytania i niezgodności, że od któregoś tygodnia typy bez nazwy bukmachera nie będą liczone? Mimo wszystko typy bez nazwy buka nadal były liczone.
Oczywiście do czasu bo teraz nagle widzę, że są zerowane punkty, które wcześniej były policzone, oczywiście po fakcie, edycja na koniec konkursu.
Przykład: http://forum.bukmacherskie.com/f452/mundial-2014-19-czerwca-108844.html#post4578551
Policzone pewnie następnego dnia 18 czerwca, a potem nagle edycja, 27 czerwca czyli na koniec.
Liczący nie byli wtedy uświadomieni ( bo nadal liczyli) a uczestnicy konkursy mieli być?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeśli wiedzieliście, że istnieje ten problem z adlobckiem, to nie rozumiem dlaczego w każdym nowym poście z kolejki, nie podaliście informacji: Należy podawać nazwę bukmachera. I nie byłoby żadnych nieporozumień. No ale po co?

Druga sprawa, pisaliście gdzieś akurat śledziłem uważnie ten wątek: Pytania i niezgodności, że od któregoś tygodnia typy bez nazwy bukmachera nie będą liczone? Mimo wszystko typy bez nazwy buka nadal były liczone.
Oczywiście do czasu bo teraz nagle widzę, że są zerowane punkty, które wcześniej były policzone, oczywiście po fakcie, edycja na koniec konkursu.

Przykład: http://forum.bukmacherskie.com/f452/mundial-2014-19-czerwca-108844.html#post4578551

Policzone pewnie następnego dnia 18 czerwca, a potem nagle edycja, 27 czerwca czyli na koniec.

Liczący nie byli wtedy uświadomieni ( bo nadal liczyli) a uczestnicy konkursy mieli być?
Dokładnie, szkoda nawet to komentować.
Wielki problem jakbyście policzyli te typy bez bukmachera? Nikt przecież specjalnie tego nie robił, po prostu nie było odpowiednio przekazanych informacji.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Fakt, ja też nie podawałem buka i miałem zaliczone punkty , potem momentalnie od któregoś dnia brak buka i 0 punktów. Tak więc nie wiem jak to będzie rozwiązane ,ale według mnie punkty powinny zostać doliczone . Adblock mi również nie wyświetla bukmachera , czy ktoś podał czy nie a wiadomo że posty kopiuję się od użytkowników powyżej...
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
&quot;Tabela prawdopodobnie pojawi się dziś wieczorem, najdalej jutro koło południa.&quot; Najdalej miała być 29.06 o 12:00 a jeszcze jej nie ma...
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Do wszystkich zainteresowanych, dzisiaj najpóźniej wieczorem ukaże się Tabela podsumowująca zmagania w I etapie gry.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f452/tabela-znawca-world-cup-2014-a-109380.html#post4618303
Jak ktoś nie podawał bukmacher WilliamHill od 16. i dalej to uznawaliśmy w tabeli jako 0 , nawet jak któryś z nas mu to podliczył.
Do dalszej fazy przechodzi 31 osób zaznaczonych kolorem purpurowym.
Zasady
II etap: Drugi etap naszej zabawy przeznaczony jest dla &quot;30&quot; najlepszych typerów fazy grupowej, którzy zgromadzili najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej. Dla uatrakcyjnienia zmagań w II etapie konkursu do klasyfikacji generalnej zaliczane jest tylko 50% punktów zgromadzonych w I etapie konkursu.
Jak kogoś nie ma w tabeli niech pisze , bo mogło sie tak zdarzyć.
Osoby z małą aktywnością na forum , którzy dostali się do &quot;30.&quot; preferowałbym wystartowanie z aktywnością na forum. ????
 
Do góry Bottom