>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Co do tabeli.
Pojawi sie jutro wieczorem lub w sobotę rano.
Temat na 1/8 założe jutro. Jak ktoś nie ma pewności czy przeszedł do finałowej 30. niech poda typy - najwyżej pozniej oczyszcze temat , gdyby jednak sie okazało , że dany user nie awansował dalej.

Jak ktoś ma możliwość , nich podliczy sobie wszystkie punkty i mi przekaże - będze szybciej.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Jeżeli istnieje taka możliwość, poproszę o zmianę typu w meczu Belgi na over 2.5 (kurs 1.67 williamhill), ponieważ podałem niezgodny typ.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Witam, gdzie w regulaminie jest napisane, że należy wpisywać w poście nazwę Will.iam Hill? Przez to nie zaliczono mi typów, nigdzie w regulaminie nie widzę takiego zapisu.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Witam, gdzie w regulaminie jest napisane, że należy wpisywać w poście nazwę Will.iam Hill? Przez to nie zaliczono mi typów, nigdzie w regulaminie nie widzę takiego zapisu.
bo nie ma. na początku podliczali, ale teraz po prostu panom moderatorom/podliczającym nagle czas się skończył i nie chce im się podliczać typów. już pomijając to, że połowie forumka adblocker blokuje nazwę will.hilla.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Kiedy będą wyniki i tabela ? Co do tego zamieszania z tym podawaniem buka to moim zdaniem takie zmiany powinny być jakoś bardziej widoczne bo nie każdy czyta jakiś nagłówek i przypięty post na samej górze że następuje zmiana w regulaminie.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Kiedy będą wyniki i tabela ? Co do tego zamieszania z tym podawaniem buka to moim zdaniem takie zmiany powinny być jakoś bardziej widoczne bo nie każdy czyta jakiś nagłówek i przypięty post na samej górze że następuje zmiana w regulaminie.
Tabela prawdopodobnie pojawi się dziś wieczorem, najdalej jutro koło południa.

W każdym konkursie obowiązuje zasada podawania bukmachera który go organizuje na forum. Nie od dziś to wiadomo. Tolerowaliśmy przez 2-3 dni posty bez bukmachera. To co Grzesio wstawił linki, wyraźnie jest napisane od kiedy jest 0 za brak buka. Skoro inni mogą się dostosować, to nie widzę powodu dla którego garstka userów ma grać na innych zasadach.

Poza tym, Marcin - Odra pod regulaminem podał wzór poprawnego oddawania typów.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Aha, widzę, że bukmachera trzeba było podawać już od dawna. No szkoda, że nie zostało to napisane w wyraźnym miejscu, tylko jako dodatkowy posty gdzieś tam. Bywa.
Rambo131, nie do końca masz rację. Kiedy ja prowadziłem konkursy to wszystko było wyraźnie i czytelnie i nikt nie miał z tym problemów. Jak trzeba było to słałem nawet PW do uczestników, żeby nie zapomnieli. Nikt nie ma całego dnia na szukanie takich informacji. Skoro na początku było bez buka, to trzeba było tak zostawić, albo powiadomić każdego z osobna. No ale co ja tam wiem...
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Tabela prawdopodobnie pojawi się dziś wieczorem, najdalej jutro koło południa.
W każdym konkursie obowiązuje zasada podawania bukmachera który go organizuje na forum. Nie od dziś to wiadomo. Tolerowaliśmy przez 2-3 dni posty bez bukmachera. To co Grzesio wstawił linki, wyraźnie jest napisane od kiedy jest 0 za brak buka. Skoro inni mogą się dostosować, to nie widzę powodu dla którego garstka userów ma grać na innych zasadach.
Poza tym, Marcin - Odra pod regulaminem podał wzór poprawnego oddawania typów.
To w takim razie czemu nikt nie podaje buka a typy są zaliczone?
 
Do góry Bottom