>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
deivid 286

deivid

Użytkownik
Zobaczcie sobie wszyscy jakich zawodników/zawodniczki ludzie typowali na MVP. 85-90% ludzi typowało osoby punktujące w meczu. A nie libero czy rozgrywającego. Libero nawet jak zdobędzie punkt w meczu np. po przyjęciu piłka przejdzie na drugą stronę i zaliczy punkt to i tak jemu nie liczy się do statystyk punktu. Rozgrywająca ma z reguły mało punktów- wiadomo że może zdobyć kilka punktów ale nie będzie miał ich tyle jak atakujący.

Jak patrzyłem to prawie wszyscy typowali osoby co dużo powinny punktować.
W tym momencie nie liczenie do konkursu tych typów to jest krzywdzenie 90% osób co typowało ludzi &quot;atakujących&quot;. Jeśli ktoś typował libero lub rozgrywającego to po prostu miał pecha... Dlaczego na tych kilku osób co typowało zawodników mało punktujących mają tracić ludzie co typowali zawodników dużo punktujących?
To jest właśnie NIE FAIR!
Bo większość i tak typowała dużo punktujących. Więc dlatego dostosowywać się do mniejszości a nie do większości?

MOIM ZDANIEM PIERWSZA MYŚL I ZMIANA REGULAMINU JAK NAJBARDZIEJ SłUSZNA I IDZIE W KIERUNKU BARDZO DUżEJ WIEKSZOSCI.
tak samo uwazam :spokodfhgfh:
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
gracz meczu to gracz meczu a nie najlepiej punktujacy - co z tego ze w jakiejs słabszej druzynie trafi sie koles ktory zdobywa 90% punktow calego zespolu jak np. jest w przypadku reprezentacji portoryko ktorej nie ma na olimpiadzie skoro jego druzyna przegra i on i tak nie zostanie graczem meczu.wybierajac gracza meczu nie zawsze kierowałem sie kryterium najlepiej punktujacy ale patrzylem na jego wszechstronność. wiec nie moge sie zgodzic z poprzednikiem.
tak nawiasem to dlaczego ma byc pokrzywdzonych te 10-15 % a 90 %nie.
dalej jestem za tym aby anulowac 2 pierwsze kolejki w pozycji mvp meczu.zdania swojego nie zmienie.
Jesli ktos chcial abysmy typowali mvp to typowalismy mvp a nie najlepiej punktujący.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
anulowanie 2 pierwszych kolejek w pozycji mvp spowoduje ze nikt nie bedzie pokrzywdzony ani te 85-90 % o ktorych pisal poprzednik ani te 10-15 % o których wspominałem.
Popieram wypowiedz angelripper&#39;a.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
nie no sorry ale mvp to mvp a najlepiej punktujacy to najlepiej punktujacy, nie mowcie ze to rownoznaczne bo wtedy rozgrywajacy nie moglby zdobyc tytulu najbardziej wartosciowego gracza
rozumiem spinke osob ktore dobrze typowaly ale jakies zasady musza byc
z tego co widze to w mvp trafiles 2 na 11 typów i załoze sie ze dlatego chcesz anulowania typów, bo jak bys trafił wiekszosc to bys nie chciał anulowania, to co napisal Vader jest, dlaczego ma sie krzywdzic 90% osób a nie 10%??
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Vader - dlaczego ci ktorzy typowali mvp a nie najlepiej punktujący mają mieć pecha?wyraz- nie było napisane typujemy mvp , czy było coś powiedziane typujemy najlepiej punktującego?więc twoje dorabianie teorii do regulaminu jest tu zupełnie nie na miejscu..
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Zobaczcie sobie wszyscy jakich zawodników/zawodniczki ludzie typowali na MVP. 85-90% ludzi typowało osoby punktujące w meczu. A nie libero czy rozgrywającego. Libero nawet jak zdobędzie punkt w meczu np. po przyjęciu piłka przejdzie na drugą stronę i zaliczy punkt to i tak jemu nie liczy się do statystyk punktu. Rozgrywająca ma z reguły mało punktów- wiadomo że może zdobyć kilka punktów ale nie będzie miał ich tyle jak atakujący.

Jak patrzyłem to prawie wszyscy typowali osoby co dużo powinny punktować.
W tym momencie nie liczenie do konkursu tych typów to jest krzywdzenie 90% osób co typowało ludzi &quot;atakujących&quot;. Jeśli ktoś typował libero lub rozgrywającego to po prostu miał pecha... Dlaczego na tych kilku osób co typowało zawodników mało punktujących mają tracić ludzie co typowali zawodników dużo punktujących?
To jest właśnie NIE FAIR!
Bo większość i tak typowała dużo punktujących. Więc dlatego dostosowywać się do mniejszości a nie do większości?

MOIM ZDANIEM PIERWSZA MYŚL I ZMIANA REGULAMINU JAK NAJBARDZIEJ SłUSZNA I IDZIE W KIERUNKU BARDZO DUżEJ WIEKSZOSCI.
Nie wiem w ogóle o czym mówisz. Co tutaj jest nie fair, że te 90% ludzi którzy postawili na mvp meczu wybrali atakującego i mieli szczęście to jest fair. Nie sprawiedliwe jest to iż w czasie trwania konkursu się zmienia zasady. Jakbyś się czuł gdybyś postawił dużą kasę na mvp meczu, a tu buk mówi że chodziło o najlepiej punktującego... i tłumaczy się że przecież i tak większość postawiła przecież na atakujących. Dlatego najsprawiedliwszym rozwiązaniem będzie anulowanie zakładu w pierwszych dwóch kolejkach na mvp.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
anulowanie 2 pierwszych kolejek w pozycji mvp spowoduje ze nikt nie bedzie pokrzywdzony ani te 85-90 % o ktorych pisal poprzednik ani te 10-15 % o których wspominałem.
Popieram wypowiedz angelripper&#39;a.
z tym sie nie zgodze bo jak nie bedzie ta 90% osób pokrzywdzonych?? to tak jak bys gral za jakis bonus i wiekszosc by wygrala troche z tego a kilka osób by przegrala go i bukmacher zeruje kazde konto do tego co bylo na poczatku
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Więc niby dlaczego ja mam być pokrzywdzony bo typowałem zgodnie z regulaminem.? Czy było powiedziane typujemy mvp bez libero i rozgrywajacego i przyjmującego?
Anulowanie 2 kolejek w pozycji mvp powinno zamknąć usta wszystkim i uciąć rozmowy.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Więc niby dlaczego ja mam być pokrzywdzony bo typowałem zgodnie z regulaminem.? Czy było powiedziane typujemy mvp bez libero i rozgrywajacego i przyjmującego?

Anulowanie 2 kolejek w pozycji mvp powinno zamknąć usta wszystkim i uciąć rozmowy.
najlepszym rozwiazaniem dla tych którzy upieraja sie ze mvp musi byc to znajdzcie gdzie mozna sprawdzic mvp i bedzie po sprawie,
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
gracz meczu to gracz meczu a nie najlepiej punktujacy - co z tego ze w jakiejs słabszej druzynie trafi sie koles ktory zdobywa 90% punktow calego zespolu jak np. jest w przypadku reprezentacji portoryko ktorej nie ma na olimpiadzie skoro jego druzyna przegra i on i tak nie zostanie graczem meczu.wybierajac gracza meczu nie zawsze kierowałem sie kryterium najlepiej punktujacy ale patrzylem na jego wszechstronność. wiec nie moge sie zgodzic z poprzednikiem.
tak nawiasem to dlaczego ma byc pokrzywdzonych te 10-15 % a 90 %nie.
dalej jestem za tym aby anulowac 2 pierwsze kolejki w pozycji mvp meczu.zdania swojego nie zmienie.
Jesli ktos chcial abysmy typowali mvp to typowalismy mvp a nie najlepiej punktujący.
Dlaczego??? Zastanów się co piszesz. Bo 90% ludzi co typowało MVP miało na uwadze głównie zdobycz punktową zawodnika/zawodniczki.
Przecież jeśli ktoś interesuje się siatką to wie że głównie i najczęściej MVP meczu zostaje osoba z ataku. Która zdobywa dużo punktów. Która potrafi w decydującym momencie skończyć piłkę. Nawet jeśli rozgrywający świetnie wystawia to i tak JEST PRZEWAŻNIE w cieniu atakujących!
Ja nie patrzę kto i ile trafił. Bo mi się nie chce liczyć komuś.

Wiem jedno. Ludzie typowali MVP głównie 85-90% spośród zawodników/zawodniczek które dużo punktują. Ci co typowali libero to dla mnie samobójcy.
Zobaczcie jak często libero czy rozgrywający zdobywa nagrodę MVP w meczu? Libero niezwykle rzadko. Rozgrywający dość rzadko.
A takiet tłumaczenie, że ktoś trafił tylko 2 z 11 meczów dlatego, że typował MVP a nie best scorer to sorki ale mnie nie przekonuje.
JA WIEM, ŻE MVP I BEST SCORER TO NIE TO SAMO. Ale ja typując nie brałem wyłącznie pod uwagę tego kto ile zdobędzie puntów. Byłem prawie pewny że Stanley będzie miał więcej punktów niż Priddy. Glinka będzie miała więcej punktów niż Skorońska. A mimo to typowałem Priddego i Skowrońską za inne walory poza zdobyczą punktową.
ZOBACZCIE, ZE AFERE W TEMACIE ROBIA CI KTORZY TYPOWALI INNYCH ZAWODNIKOW NIZ ATAKUJACYCH JAKO MVP.
POWTARZAM. 90% LUDZI ZOSTANIE POKRZYWDZONYCH W PRZYPADKU ANULOWANIA TEGO. ZYSKA 10% LUDZI CO TYPOWALI MVP NP. LIBERO ( GDZIE PRAWDOPODOBIENSTWO TRAFIENIA JEST BARDZO MALE).
@Zapała81 jest opcja &quot;edytuj&quot;. Nie musisz pisać post pod postem co minutę!
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
nie robie zadnej afery tylko przychylam sie do wypowiedzi jednego z uczestników konkursu. jesli w regulaminie pojawil sie błąd to zeby nikogo nie krzywdzić najstosowniej byłoby anulowac czyz nie?
jesli mvp nie byl wybierany i ktos pisze ze zamiast mvp bierzemy pod uwage najlepiej punktujacego czy to nie jest odbieranie szansy tym ktorzy typowali jako mvp nie tych zawodnikow ktorzy najlepiej punktowali? i niby dlaczego te 90% o ktorych mowa ma mieć farta?regulamin powinien byc taki sam dla wszystkich.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie robie zadnej afery tylko przychylam sie do wypowiedzi jednego z uczestników konkursu. jesli w regulaminie pojawil sie błąd to zeby nikogo nie krzywdzić najstosowniej byłoby anulowac czyz nie?
jesli mvp nie byl wybierany i ktos pisze ze zamiast mvp bierzemy pod uwage najlepiej punktujacego czy to nie jest odbieranie szansy tym ktorzy typowali jako mvp nie tych zawodnikow ktorzy najlepiej punktowali? i niby dlaczego te 90% o ktorych mowa ma mieć farta?regulamin powinien byc taki sam dla wszystkich.
jesli w regulaminie pojawil sie błąd to zeby nikogo nie krzywdzić najstosowniej byłoby anulowac czyz nie?
Jeśli anuluje się te typy to właśnie skrzywdzi się te 90% osób które typując MVP brały głównie pod uwagę atakujących którzy zdobędą sporo punktów. I SŁUSZNIE!!! Bo głównie atakujący zdobywają MVP w meczu.
i niby dlaczego te 90% o ktorych mowa ma mieć farta?
Jaki fart? Czy Ty nie widzisz, że 90% ludzi racjonalnie myślało typując osobę która zdobędzie najwięcej punktów? To nie jest fart tylko umiejętność typowania. A jeśli ktoś typuje libero na MVP meczu to wybacz jest dla mnie samobójcą.
Jeśli byłbym modem przypisanym do tego konkursu dyskusja byłaby zakończona. A obecna sytuacja rozwiązana jako MVP meczu = najlepiej punktujący wygranej drużyny.
To tyle.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Vader masz racje 90% ludzi brało pod uwagę punkty zdobyte przez danego zawodnika. A 100% brała pod uwagę mvp meczu!!!

Dlatego najlepszym posunięciem będzie anulowanie typów na mvp w pierwszych dwóch kolejkach. I nikt nie ma prawa protestować przecież wszyscy typowali mvp meczu a nie najlepiej atakującego. A kogo brali pod uwagę to już ich sprawa.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szczypior1990 Ty też masz problem z rozumieniem? 90% ludzi typowało MVP meczu jako osobę która zdobędzie najwięcej punktów bo to ONI ZWYKLE ZOSTAJĄ MVP w meczu!!!
Pytam się???!!!
Z jakiej pozycji zawodnik najczęściej zostaje MVP meczu???
Libero?
Rozgrywający?
Atakujący?
Przecież to jasne, że atakujący w przeważającej większości zostają MVP meczu!!!
Jeśli ktoś typował atakującego to myślał logicznie.
I teraz wyrażę się dobitniej. Jeśli ktoś typował libero to był za przeproszeniem &quot;frajerem&quot;...
Dam przykład z hokeja NHL. Po meczu jest nagroda &quot;three stars&quot;.
Zostają z reguły osoby które zdobyły gole, asystowały lub bramkarze jeśli obronił mnóstwo strzałów.
Bardzo rzadko zostaje zawodnik który nie zdobył gola, nie asystował.
Dlatego o MVP meczu w siatce w głównej mierze decyduje ilość punktów zdobytych w meczu.
Czy Wy siatkówki nie oglądacie? Nie interesujecie się? Bo jak nie to nie wiem co robicie w tym konkursie...
Każdy argument Wasz jest dla mnie nie do przyjęcia. I jak dla mnie bzdurny.
Anulowanie typów promuje 10% ludzi co typowali bez sensu. Bo typowali ludzi co mają mniejsze szanse na MVP meczu.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Jeśli byliśmy tymi frajerami i postawiliśmy na libero to mieliśmy szanse 1do 10 że wygramy. Ty chcesz pozbawić nas wogóle szansy. Masz racje mówiąc że przeważnie mvp meczu zostaje atakujący, ale czy to jest jakaś reguła- zawsze tak ma być NIE. Typowaliśmy MVP meczu a nie najlepiej punktującego
Vader ty posługujesz się jednym argumentem, że przeważnie mvp meczu zostaje najlepiej punktujący. Nigdy się nie dowiemy kto został mvp meczu dlatego zakład ten powinien być anulowany. Mam nadzieję że decyzja moderatorów nie będzie nikogo krzywdziła. I niemów mi, że skrzywdzi 90% użytkowników - bo przecież oni typowali mvp meczu a nie najlepiej punktujących.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nigdy się nie dowiemy kto został mvp meczu dlatego zakład ten powinien być anulowany.
Masz rację... nigdy nie dowiemy się kto został MVP.
Mam nadzieję że decyzja moderatorów nie będzie nikogo krzywdziła.
Nie może decyzja nikogo nie krzywdzić. Może tylko albo krzywdzić 10% ludzi lub 90% ludzi. W Twojej ocenie lepiej skrzywdzić 90% ludzi... widać, że sprawiedliwość jest dla Ciebie pojęciem względnym.
I niemów mi, że skrzywdzi 90% użytkowników - bo przecież oni typowali mvp meczu a nie najlepiej punktujących.
Nie chce mi się powtarzać więc wkleję to co pisałem wcześniej.
Z jakiej pozycji zawodnik najczęściej zostaje MVP meczu???
Libero?
Rozgrywający?
Atakujący?
Przecież to jasne, że atakujący w przeważającej większości zostają MVP meczu!!!
Jeśli ktoś typował atakującego to myślał logicznie.
MVP meczu w siatce w głównej mierze decyduje ilość punktów zdobytych w meczu.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Jeśli byliśmy tymi frajerami i postawiliśmy na libero to mieliśmy szanse 1do 10 że wygramy. Ty chcesz pozbawić nas wogóle szansy. Masz racje mówiąc że przeważnie mvp meczu zostaje atakujący, ale czy to jest jakaś reguła- zawsze tak ma być NIE. Typowaliśmy MVP meczu a nie najlepiej punktującego
Vader ty posługujesz się jednym argumentem, że przeważnie mvp meczu zostaje najlepiej punktujący. Nigdy się nie dowiemy kto został mvp meczu dlatego zakład ten powinien być anulowany. Mam nadzieję że decyzja moderatorów nie będzie nikogo krzywdziła. I niemów mi, że skrzywdzi 90% użytkowników - bo przecież oni typowali mvp meczu a nie najlepiej punktujących.
Robisz zamieszanie tylko dlatego ze ci nieweszły te typy i dazysz do tego zeby anulowac i liczycz ze w nastepnych kolejkach ci sie uda trafic najlepiej punktujacego (dla mnie to samo co mvp), a jak bys trafił te typy to jestem pewny nie chciałbys zmienic, jezeli zasady ci nie pasuja to zawsze mozesz sie wycofac z konkursu. Myślalem ze w tym konkursie beda same osoby którzy sie znaja, interesuja siatkówka, albo przynajmniej troche sie na tym znaja. Każdy kto interesuje sie siatkówka choc troche wie ze mvp to zazwyczaj zawodnik, który zdobywa wiekszosc punktów, a typujac w jako mvp libero lub rozgrywajacego to tak jak grac w konkursie na skutecznosc remis w koszykówce.
 
angelripper 0

angelripper

Użytkownik
ci sie uda trafic najlepiej punktujacego (dla mnie to samo co mvp)
MVP meczu w siatce w głównej mierze decyduje ilość punktów zdobytych w meczu.
to jak wytlumaczycie to, ze MVP ostatniego turnieju ligi swiatowej zostal Ball, a przedostatniego Ricardo?
prosze Vader, nie usuwaj moich postow
tu nie chodzi o to komu weszlo ile typow tylko o sprawiedliwosc i rowne szanse bo przy anulowaniu nikt nie bedzie do przodu a przy pozostawieniu jakas grupa osob (niewazne czy mala czy duza) bedzie stratna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom