>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
angelripper
Stratni będą Ci co podali typ, trafili a teraz im nie policzy się tego ( przy słusznym toku myślenia). A zyskają Ci co podali typy i im nie weszły. Bo Oni i tak by nie dostali punktów. A rywale tak.
Przecież to widać- i dla mnie jest proste.
 
angelripper 0

angelripper

Użytkownik
ale wytlumacz mi jak mogli trafic skoro typowali mvp, a jak sie okazalo mvp w ogole nie sa wybierani na tym turnieju?
Vader // Przecież już o tym pisałem. Nie chce mi się tutaj pisać miliony postów. Zobacz na tok myślenia 90% grających w konkursie.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Postanowiliśmy, że w pierwszych dwóch kolejkach nie będziemy liczyli pkt za mvp. Mimo, że większość osób typowała atakujących na mvp to są typerzy, którzy nie kierowali się zasadą mvp - best socer i są takie przypadki. Wszyscy w ten sposób będą mieli &quot;równy start&quot;.
Decyzja zapadła i proszę już jej nie komentować, znamy opinie dwóch stron i tylko robi się bałagan.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
No trudno, trzeba pokazac teraz tym 10% ze nie znaja sie na siatkówce i typowac lepiej od nich. Czekamy na podliczenie typów, bo 2 dni juz sa skonczone, a kilka postów tylko z pierwszego dnia jest podliczone. Jest duzo uczestników i bedzie potem ciezko nadrobic
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tak te oddane typy będa liczone jako zawodniczki najlepiej punktujące.

Wyniki znajdziesz TUTAJl ;)
To chyba jakaś mała pomyłka, przecież MVP a najlepiej punktujący to dwie różne rzeczy. Typy dotyczące MVP z dwóch pierwszych kolejek nie powinny być liczone. Ktoś np mógł dać MVP Ignaczaka a wy teraz podliczycie najlepiej punktującego.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Rezygnuje z udziału w konkursie. Nie wiem czy gdzieś to trzeba zgłosić...
Widziałem, że Fox zgłaszał taki fakt. Więc i ja zgłaszam.
Dziękuje za zabawę wszystkim.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Albo się pospieszylem bo nie podliczyliscie jeszcze wszystkiego, albo nie wiem dlaczego pierwsze osoby z typami z 9 sierpnia nie maja podliczonych tych nieszczesnych MVP... kolejne osoby maja...
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Albo się pospieszylem bo nie podliczyliscie jeszcze wszystkiego, albo nie wiem dlaczego pierwsze osoby z typami z 9 sierpnia nie maja podliczonych tych nieszczesnych MVP... kolejne osoby maja...
bo rano robson United xD podliczał typy, ale jak sie okazało ze zostaja 2 kolejki mvp anulowane to pawlikn usunał plusy i minusy z mvp ale nie wszystkie
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Proszę o zmianę gdyż się pomyliłem to jest 23 post w temacie na jutrzejsze mecze siatkówki.
Zmiany:
zamiast 3:2--&gt;2:3 w meczu Usa-Włochy
zamiast 1:3--&gt;0:3 w meczu Japonia-Bułgaria
// Zrobione. Chociaż nie wiem czy to racjonalne typować zwycięzce jako USA a dw 2:3 dla Włochów :jezora:
PS. Walnałem się ???? jakby można zmienić to byłbym wdzięczny :p
 
marian1518 0

marian1518

Użytkownik
pawlikn

Zrobiłeś to złośliwie, że nie zmieniłeś głównego typu, tylko dokładny wynik...?
Przecierz to oczywiste...

:kwasny4565:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Myślę, że konkurs jest już rozstrzygnięty...
Wszyscy zostali wyeliminowani dość &quot;odważnym&quot; typem na najwięcej punktów w meczu zdobędzie dla Rosji Verbov.
Myślę, że ten typ powala na nogi wszystkich rywali.
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=613594&amp;amp;postcount=39
I mój post o typowaniu...
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=611264&amp;amp;postcount=36
Libero ma jeszcze szanse być MVP meczu. Ale pisałem to tutaj, że nawet jeśli libero zdobywa punkt to i tak mu się tego nie liczy...
Pozdrawiam ????
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Proszę o poprawę mojego rozliczenia z 12 sierpnia:

Spotkanie: Wenezuela - Chiny
Zwycięzca: 1⛔
1set: Wenezuela⛔
Dokładny wynik: 2:3⛔
Najwięcej pkt w meczu: Zhi⛔
Trochę tutaj naknociłem, stawiając na 1 i dając typ 3:2 dla Chin, ale z tego co jest w regulaminie to nie jest to zabronione. Oczywiście moja pomyłka, bo chciałem wszystko postawić na Chiny, ale przez niedopatrzenie inaczej wyszło. Niemniej jednak trafiłem wynik meczu, więc powinienenm dostać tutaj 2 pkt. a niestety mod rozliczył to jako nietrafione. Proszę o poprawę.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wystarczy trochę poczytać, wszystko było wyjaśnione już kilka dni temu. Po tym jak się okazało, że na IO nie ma wybieranych MVP, zmieniliśmy zasady a żeby wszyscy mieli równe szanse anulowaliśmy punktację za mvp, ponieważ tą decyzje podjęliśmy w czasie drugiej kolejki i nie byłoby to uczciwe wobec nie wszystkich.
 
shen 408

shen

Użytkownik
tabela po podliczeniu 4 kolejek jak nie sa podliczone od poczatku najlepiej punktujacy. to co z nimi?
wydaje mi sie ze ta rubryka dopiero zaczęła być punktowana od kiedy modzi zmienili MVP meczu na &quot;najlepiej punktujacy&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom