>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
M 0

m12rowka

Użytkownik
No ja bym tym którzy sie zarejestrowali juz po ty jak sie pojawila info o turniejach nie dawal hasla.
tylko że większość trafia na forum (tak jak i ja )po tym jak dowiedzieli się np. o lidze pokerowej , czyli tak na oko według ciebie nie powinno grać 90% ludzi
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czyli skonczy sie liga skończy się udzielanie ;)
PS:Troche to oko nie najlepsze, pozatym w regulaminie jest rozpiska na temat otrzymywania haseł:

a) 1 miesiąc,minimum 15 postów
b) 2,3 miesiące, minimum 25 postów
c) 4 - 6 miesięcy, minimum 50 postów
d) Więcej niż 6 miesięcy, ponad 80 postów

O ile sie nie myle były warunkowe dostępy do hasła, osoby które zapewniały aktywnośc a nie wywiązują się z obietnicy powinny być natychmiast eliminowane.
Co do reguły wycieków że hasła wypuszczają nowi jest wyciągnięta z kapelusza chociaż coś w tym jest.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
tylko że większość trafia na forum (tak jak i ja )po tym jak dowiedzieli się np. o lidze pokerowej , czyli tak na oko według ciebie nie powinno grać 90% ludzi
Aktualna liczba użytkowników na forum to 34 000.
Sugerujesz, że 30 600 użytkowników trafiło na forum po tym jak się dowiedziało o lidze pokerowej, a wcześniej mieliśmy 3 400 osób tak?
Na forum trafiło dzięki lidze nie wiem czy 1% z tego co było
W turniejach gra może rzeczywiście 10%, ale nowych graczy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
w temacie będa wystarczy kliknąć na &#39;&#39;Turnieje pokerowe&#39;&#39; na stronie głównej w dziale Konkursy zresztą wszedłbyś w temat regulaminu lig pokerowych tam o takich rzeczach pisze
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Zapisałem się dopiero ostatnio na forum, czy będę mógł zagrać w dzisiejszym turnieju? Nie chodzi mi o rozsyłanie hasła dalej tylko żeby zagrać w turku ????
 
S 0

sidor

Użytkownik
tam gdzie sa turnieje pokerowe masz wątek: Podforum z hasłami /kto nie ma dostępu? i tam jest link do tego działu z hasłem. dzisiaj i tak juz za późno
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom