>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

princeas 11

princeas

Użytkownik
co do pierwszej kolejki to gracze:
n3r0, YoungMoney, piotrek160891, wujamarcin, robson_united_xD, MKAlvarez typowali mecz Egiptu, więc chyba im się go nie liczy
gracz gras197 źle stawkował (pewnie się pomylił), ale zwracajcie uwagę, czy czasem suma stawek przy 3 typach nie wynosi więcej niż 100
btw. mam tabele po pierwszej kolejce, jeśli Modzi się zgodzą to mogę ją wrzucać i uzupełniać w miarę upływu konkursu
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
mam pytanie zapisałem się do konkursu typowałem pierwszą kolejkę ale w satyrach zasadach i wiedząc ze oddałem typy nie wchodziłem tutaj i nie oddałem po nowych,
moje pytanie brzmi czy mogę kontynuować i czy będę miał minus 50j
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
mam pytanie zapisałem się do konkursu typowałem pierwszą kolejkę ale w satyrach zasadach i wiedząc ze oddałem typy nie wchodziłem tutaj i nie oddałem po nowych,
moje pytanie brzmi czy mogę kontynuować i czy będę miał minus 50j
Jak najbardziej możesz kontynuować tyle że jednak będziesz musiał zacząć od ⛔ 50j
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
prosił bym jakiegoś moderatora o dodanie stawki 100j do postu mikrobi6 z góry bardzo dziękuje i przepraszam za kłopot
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Chyba chodziło mu o temat na wyłącznie mecz Agola - Mali, który był typowane wg starego regulaminu.
Nie będzie to podliczane
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Zapomniałem napisać w moim poście że typuje na Tunezję co widać chociażby z kursu tak więc proszę moda o poprawienie tego błędu. Post nr23
Edit Doberman Ready ????
 
Do góry Bottom