>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Proszę o wrzucenie przez kogoś mojego dzisiejszego typu do tematu 5 rundy jak się pojawi, ja niestety nie dam rady tego zrobić, bo od 9 praktycznie cały dzień nie będzie mnie w domu i nie wiem czy wrócę przed meczem.Z góry wielkie dzięki i przepraszam za kłopot.
Buk:Expekt
Wybrzeże Kości Słoniowej - Ghana
15/01/2010
Typ:2
Kurs:4,35 @100j
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Z tego co widzę, to nie można podawać typów na &quot;kto strzeli pierwszą bramkę w meczu&quot;, ani na &quot;obie strzelą/nie strzelą&quot;, jak również &quot;ilość goli drużyny do przerwy&quot; więc rozumiem, że niezależnie od wyniku wszystkie te typy zostaną rozliczone jako przegrane. Mam rację czy nie??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Można podawać wszystkie typy dostępne w ofercie 2 buków miała być wzmianka nie wiem czemu jej niema zostanie dodane także jeżeli ktoś CHCE Może typować wszystko co oferują buki sponsorujące konkurs
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Można podawać wszystkie typy dostępne w ofercie 2 buków miała być wzmianka nie wiem czemu jej niema zostanie dodane także jeżeli ktoś CHCE Może typować wszystko co oferują buki sponsorujące konkurs
To po co jest Regulamin napisany skoro i tak można go omijać??

To bez sensu było pisać Regulamin skoro nie trzeba się do niego stosować.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
12 w tabeli powinien być user princeAS, a w top 12 nie powinno być usera enrico, który to podał na dziś nieregulaminowy typ.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
niech organizatorzy rozstrzygną, niby zostalo powiedziane dzisiaj, ze wszystkie eventy z oferty expekta i sportingbetu wchodzą w grę
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ale zostało powiedziane dziś w trakcie trwania kolejki, więc powinno obowiązywać od następnej na mój gust, bo niektórzy nie mieli już możliwości skorzystania z bogactwa ofert buków i tracą tylko dlatego, że się stosowali do regulaminu, a to tak lipa trochę, że Ci co ze zrozumieniem umieją coś przeczytać mają tracić. Za to powinno się nagradzać, bo to umiejętność na wyginięciu.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Dokładnie jest jak kolega wyżej pisze. Ja osobiście nieco w ciemno podałem typy, których regulamin notabene nie przewidywał. Ale osoby, które na jego podstawie podawały tylko takie zdarzenia jak to stanowił reg do dnia dzisiejszego mogą czuć się oszukane. Przynajmniej ja bym się tak czuł... No ale trudno się mówi, mam nadzieję że zostanie to dopracowane w miarę trwania turnieju. Szczęśliwcom, którzy wywalczyli awans serdecznie gratuluję i ciesze się z możliwości brania udziału w tej zabawie.
Pozdrawiam;)
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Ja o tym pomyśle, że wszystko można typować dowiedziałem się z postu w regulaminie. :-| Szczerze mówiąc to nie wiem jak pozostali modzi to chcą rozwiązać w tym momencie...
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ale zostało powiedziane dziś w trakcie trwania kolejki, więc powinno obowiązywać od następnej na mój gust, bo niektórzy nie mieli już możliwości skorzystania z bogactwa ofert buków i tracą tylko dlatego, że się stosowali do regulaminu, a to tak lipa trochę, że Ci co ze zrozumieniem umieją coś przeczytać mają tracić. Za to powinno się nagradzać, bo to umiejętność na wyginięciu.
No i co z tego? Typ podałem po godzinie 19, tymczasem w temacie z regulaminem post, w którym była mowa o możliwości typowania wszystkich zdarzeń z oferty dwóch bukmacherów został napisany o godz. 17.30. W nim wyraźnie jest napisane, że &quot;Wszystko wchodzi od dzisiejszego dnia.&quot;(15 stycznia). W związku z tym nie widzę ŻADNYCH podstaw, żeby uważać mój typ za nieregulaminowy. Wyeliminowanie mnie z konkursu będzie krótko mówiąc oszustwem ze strony organizatorów, którzy nie przestrzegają regulaminu, a na dodatek zmieniają go kilkakrotnie w czasie trwania rozgrywek.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No i co z tego? Typ podałem po godzinie 19, tymczasem w temacie z regulaminem post, w którym była mowa o możliwości typowania wszystkich zdarzeń z oferty dwóch bukmacherów został napisany o godz. 17.30. W nim wyraźnie jest napisane, że &quot;Wszystko wchodzi od dzisiejszego dnia.&quot;(15 stycznia). W związku z tym nie widzę ŻADNYCH podstaw, żeby uważać mój typ za nieregulaminowy. Wyeliminowanie mnie z konkursu będzie krótko mówiąc oszustwem ze strony organizatorów, którzy nie przestrzegają regulaminu, a na dodatek zmieniają go kilkakrotnie w czasie trwania rozgrywek.
A ja mówię jak powinno to wyglądać wg mnie, a nie jak robią modzi konkursu. Ja tego konkursu nie prowadzę, więc nie do mnie wonty. Wyrażam swoje niezadowolenie nieścisłościami i nieprzestrzeganiem regulaminu tylko.
Widzisz, Ty nie widzisz, a moderatorzy konkursu widzieli podstawy, do nich pisz.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
endrico ma racje jest wyraźnie napisane &quot;wszystko wchodzi od dzisiejszego dnia &quot; czyli 15 wiec nie rozumie dyskwalifikacji trochę to wszystko dziwne czyż by jak na tym 13 miejscu był inny zawodnik niż ten co był, owej dyskwalifikacji by nie było czy tylko ja mam takie wrażenie
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No to w takim razie z tego co mówicie, powinna zostać anulowana cała kolejka, bo niektórzy nie mieli już możliwości zmiany typów, po tym jak Dobi napisał to o 17:30. Dla mnie jest logiczne, że w takiej sytuacji zmiany powinny wchodzić od kolejki następnej, ale to moje zdanie. Kłóćcie się z modami konkursu o to najlepiej.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
Olo 13 masz w zupełności racje wystarczyło wpisać ze reguła wchodzi od 2 fazy rozgrywek a nie &quot;od dzisiaj &quot; sam organizujesz turnieje i wiesz ze za błędy organizatorów nie można karać graczy mimo to ze wykonujecie poderzną prace w tym co robicie,ale Olo13 to nie nasza wojna
 
Do góry Bottom