>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
W koszykówce w &quot;przydatnych linkach&quot; napisałem adres stronki z typami i kontuzjami i mi ktoś post skasował. Dlaczego ? Bo przeglądałem i takiego adresu nie widziałem.
 
czerny1988 0

czerny1988

Użytkownik
witam. pisałem juz o problemie z dzialaniem forum u osob korzystajacych z netii. Mi już wszystko działa ok, a tu informacja dla tych którzy jeszcze walczą ????

Dla osób mających podobny problem do mojego pomoc:

Wchodzimy w menu START.

Klikamy Połącz z/Wszystkie połączenia.

Następnie mamy wypisane połączenia. W telefonicznych jest Speedtouch Conection. Klikamy prawym przyciskiem myszy i właściwości. Następnie zakładka sieć. Mamy tam takie coś jak protokół internetowy TCP/IP . Zaznaczamy go i wchodzimy we właściwości. Zaznaczamy opcję użyj nast. adresów serwera DNS a następnie wpisujesz 195.114.181.130. Klikasz OK.

Zamykasz przeglądarkę. Restartujesz połączenie z internetem i ponownie włączasz.

Porada tylko dla osób, które mają Internet z NETII i nie wyświetlają im się wszystkie strony.

Pozdrawiam czerny1988 ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
przydałoby sie maila takiego wysłać oczywiscie do wszystkich bo kto ma awarie to i tak tego nie przeczyta i skąd ma wiedziec OCB
JA myślałem od tygodnia ze jakaś awaria czy tp ????
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
do adminów:
Proszę o nieingerowanie w moim temacie, przed chwilo kilka niepotrzebych newsow klotni bylo a tu zostaje usunięte kilka postów + dwa moje kupony! to juz lekka przesada
 
beau 1

beau

Forum VIP
Na pewno 2 kuponów Ci nie usunąłem.User się chwali czymś czego nie napisał więc po co takie psoty mają zaśmiecać Ci temat.Kuponów na bank Ci nie usunąłem.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
razem z moją odpowiedzią były również dwa kupony nr 21 + system dodatkowy co do tego jestem pewien bo jeszcze mialem edytować i uzupelnc wynik azs olsztyn.
no nic trudno bywa, jeśli możesz to przywróc
 
fonsz 11

fonsz

Użytkownik
prosze o pomoc bo nie moge otworzyc strony na swoim komputerze na innych nie ma problemu jest tylko na moim wszystkie inne stronki dzialaja tylko wasza mi sie nie otwiera przez jakis czas było ok a stało sie to tak z dnia na dzien prosze o informacje na maila [email protected] z gory dziekuje
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
witam w jakim okresie znikają kartki bo mam chyba juz pocnad 2miesiące za przeklenstwo a byłem świadkiem znikania po 2 ale dniach za obraze usera ???
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystko zależy od moderatora na jaki okres dał &quot;kartkę&quot;, gdyż ustawia to indywidualnie. Ty akurat masz na czas nieokreślony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom