>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spokojnie już jest odpowiedni temat trwają pracę na forum serwer jest przeciążony admini robią co w ich mocy aby to naprawić
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Witam
Ktos mi usunal temat z HYDE PARKu na temat sprzedarzy telefonu...Moze ktos mi ta sprawe wyjasnic????????

P.S. Nie znalazlem tematu KUPIE SPRZEDAM wiec wpisalem do HYDE PARKU gdzie chyba mozna oprawie wszytkim pisac??

PZDR
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Czasy Allegro na forum juz sie skonczyly. Prawda, w Hyde Prarku, mozna pisac PRAWIE o wszystkim.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
VIP-a dostają byli moderatorzy jako honorowy tytuł. Więc zdaje się, że żadne referendum ani wybory nie pomogą... ;)
pozdr.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Na Vip-a moga liczyc byli moderatorzy oraz inne osoby, ktore w zauwazalny sposob przyczynily sie do rozwoju forum.
 
czerny1988 0

czerny1988

Użytkownik
witam. nie działa mi strona forum z mojego komputera.
ale tylko ta strona... robilem format, zmienialem wyszukiwarke ale nic nie pomaga...
wie ktos czym moze byc to spowodowane? teraz pisze nie ze swojego komutera...
pozdrawiam
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Prosta sprawa, chciales namawiac ludzi z forum aby rejestrowali sie w betfair przez Twoje linki, lub aby podawali Cie jakos osobe polecajaca, jedno albo drugie, juz nie pamietam dokladnie. Na tym forum traktujemy to jako SPAM.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Prosta sprawa, chciales namawiac ludzi z forum aby rejestrowali sie w betfair przez Twoje linki, lub aby podawali Cie jakos osobe polecajaca, jedno albo drugie, juz nie pamietam dokladnie. Na tym forum traktujemy to jako SPAM.
Przedstawilem swój sposob gry poprostu, byl temat w systemach kto tak gra, i nikt nie potrafil a ja opisalem dokaldnie i podalem na przykladach jak wygrywac. NIe to nie narq
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Łaskę robisz że tutaj piszesz :?: Żegnam nie potrzebujemy kanciarzy ktorzy próbują z ludzi zrobić błaznów na własną korzyść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom