>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
Przepraszam - mam pytanie: Czy niektóre tematy w działach &quot;Kupony ze statystykami&quot; oraz &quot;Kupony&quot; są wątkami o tematyce livescore?

Przecież to co wyprawiają tam niektórzy ludzie to jest katastrofa, forum się robi kompletnie nieczytelne, a ciągle nie ma żadnej reakcji ze strony władzy...

Proponuję usunięcie wszystkich &quot;postów nie wnoszących nic do tematu&quot;. Wiem, że to pracochłonne, ale wiecie przecież mniej więcej, które tematy są najbardziej zaśmiecone (albo inaczej: kto najbardziej śmieci), więc warto usiąść w sobotę nad tym i zrobić porządek.

Przykładem mogą być trwające właśnie mecze Ligi Mistrzów. Proszę moderatora, który jest akurat na forum o obserwowanie livescore i, kiedy tylko padnie jakaś bramka, wejście do &quot;Kuponów&quot; i usunięcie śmieci !

Jeszcze jedno - nadal nie widzę - ani po awatarem, jak kiedyś ani głębiej w profilu - rubryki ostrzeżenia. Chciałbym się dowiedzieć, gdzie one są.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Dziwne. Co się dzieje z licznikiem postów? Zatrzymał mi się na takie nie ciekawie kojarzącej się liczbie i tak od dwóch dni ani rusz.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Witam. Jak najbardziej przychylam się do kilku powyższych wypowiedzi i też uważam, że vip typy powinny byc vip w każdym tego słowa znaczeniu. ???? Ostatnio pojawił tam nowy typer Fogi89, gość zapodał swój pierwszy kupon od razu za 1/3 kasy, a tu nagle jak diabeł z pudełka wyskoczyło kilkadziesiąt bzdurnych i niepotrzebnych komentarzy typu &quot;grasz od razu za tyle&quot; czy &quot;ryzykowne typy&quot; a jak trafił to &quot;glorygloryalleluja utarłeś nosa tym co niewierzyli!&quot; itp. Ledwo chłopak zaczął swój temat (podawane typy z tego co widze sa skuteczne), a już mu zrobili mega śmietnisko, ledwo coś tam nie widać!
Myślę, ze administracja powinna poważnie przemyśleć tą opcję, jest wiele innych miejsc, gdzie nalogowi spamero-pościarze mogą się wyszaleć.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
W dziale propzycje i pomysły rozwoju forum nie moge napisac swojej propozycji (nie wiem dlaczego) wiec napisze ją tutaj.

Myśle ze komentarze (do jakiego kolwiek tematu lub działu) powinny miec chociaz 2-3 zdania. A nie tak jak jest teraz np &quot; dobry kupon pozdro&quot; lub &quot; fajny kupon mysle ze ci wejdzie&quot;. Takie komentarze są bez sensu. Ten kto pisał by komentarze krótsze niz 2-3 zdania powinien dostac ostrzezenie. W konxu wszyscy nausczyli by sie pisac normalne komentrze. Dzięki temu to forum byłoby... ze tak powiem bardziej profesjonalne. Co wy na to :?:

PzDr nowak.
 
F 0

frycek

Użytkownik
czy pomimo faktu ze nie jestem vipem moge podawac typy w temacie co wczoraj podalem? bo chetnie bym jeszcze cos wrzucil ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy pomimo faktu ze nie jestem vipem moge podawac typy w temacie co wczoraj podalem? bo chetnie bym jeszcze cos wrzucil ????
Z racji tego, iż były bardzo podobne do siebie tematy w różnych działach postanowiłem go połączyć w jeden, który został wcześniej założony i jest częściej odwiedzany. Możecie normalnie tam podawać typy oraz o nich dyskutować (MERYTORYCZNIE!!!!!!!!!!). Macie również satysfakcje, że podajecie typy w dziale VIP ;)
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
baza danych wam szwankuje... często wyskakuje database error ...
a tak ogólnie co do śmietników w vip typach, można zablokować komentarze userów w tym dziale... lub nadać typerom rangę moderatora na vip typy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom