>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

G 277

geryx

Użytkownik
wrócę do tematu powtarzania typów:
czy jak nasz przeciwnik np. postawi w meczu PL-USA typ 2 , to my nie możemy tego zdarzenia typować czy nie mogę tylko tego konkretnego typu ( a moge na przykład handi na USA, czy wynik do przerwy 2 ) ?
 
rozaldinho 0

rozaldinho

Użytkownik
a co jeśli osoba z drużyny nie ma WŁASNEGO KONTA tylko konto &quot;pożyczone&quot; od drugiego z graczy?? Np. jest team AC Pajace; jedna osoba ma konto w bah na nazwisko Jan Sietrzencewiczowski; druga osoba zaś nie ma konta i kolega z drużyny &quot;pożycza mu drugie konto&quot; od np. brata: Agnieszki Sietrzencewiczowskiej. Czy do takiej sytuacji mogło by dojśc?? Czy też zawodnik drugi musi mieć własne konto na własne nazwisko?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
pewnie ze wlasne przeciez to fake bedzie wtedy i ban;d kto ci uwierzy ze pozyczyles konto mozesz byc jedna i jedyna osoba w tej druzynie ktora ma 2 konta
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@tomex
W regulaminie jest napisane kiedy się zaczyna

@geryx
Ten sam mecz możesz wziąc tylko nie możesz typowac takiego samego typu jak przeciwnik

@rozaldinho
Jasna sprawa że każdy musi miec swoje konto.

P.S już za niedługo zamykamy zgłoszenia do konkursu więc radzę się pospierszyc ;)
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
@tomex
W regulaminie jest napisane kiedy się zaczyna

@geryx
Ten sam mecz możesz wziąc tylko nie możesz typowac takiego samego typu jak przeciwnik

@rozaldinho
Jasna sprawa że każdy musi miec swoje konto.

P.S już za niedługo zamykamy zgłoszenia do konkursu więc radzę się pospierszyc ;)

nie ma w regulaminie własnie kiedy się zaczyna
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Spokojnie ???? Wszystkich grup jest 17 i wszystkie zgłoszone zespoły zostały już rozlosowane do poszczególnych grup które stopniowo będą dodawane więc cierpliwości...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Można widziec ile druzyn wychodzi z kazdej grupy ??
Z każdej grupy wychodzą dwie najlepsze ekipy które potem zostaną rozlosowane do fazy pucharowej i zagrają pojedynki z których wyłonią zwycięzców- dalej przechodzi ten team który wygra 2razy czyli rywalizacja przewidziana na 3dni max. o daljszej rywalizacji będizecie informowani na bieżąco.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja mam pytanko ;p z racji takiej ze kosiarqa dostal bana :p na czas konkursu mogli byscie tego bana zdjac ???? choc radzono mi abym zmienil partnera ...pisalem do Sutka i nic ???? chyba powinieniem sprawe zglosic do robsona ... i co ja mam teraz robic ?? udzial wziac sam czy zostanie mi zmieniony partner ???? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Poszukaj sobie nowego partnera. W miarę szybko. Nie zakładaj nowego konta dla siebie czasami bo zostaniesz zdyskwalifikowany.
 
Do góry Bottom