>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, mam pytanie moja drużyna &#39;&#39;Teammaniacy&#39;&#39; nie zostali nigdzie rozstawieni powstaną jeszcze grupy :&gt; ??
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
z racji że zgłosiły się te cztery zespoły na które czekaliśmy one utworzą grupe nr 18 ;)
doberman spokojnie jeszcze wszystkie grupy nie zostały wpisane bo nie miałem czasu...
A teraz resztą grup zajmie się nikifor więc wkrótce napewno się one pojawią więc trzeba spokojnie poczekac;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
czemu nie ma mojej drużyny w żadnej grupie ?
a umiesz czytac ?



z racji że zgłosiły się te cztery zespoły na które czekaliśmy one utworzą grupe nr 18
doberman spokojnie jeszcze wszystkie grupy nie zostały wpisane bo nie miałem czasu...
A teraz resztą grup zajmie się nikifor więc wkrótce napewno się one pojawią więc trzeba spokojnie poczekac
 
sajem 0

sajem

Użytkownik
Jeżeli zapisany jest mecz między drużynami, np. 9 sierpnia, to będzie można podawać już swoje typy 7-8.VIII, czy trzeba koniecznie czekać do tego 9. ?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
mozna już typy podawać na na 3 kolejki w grupie? bo wyjezdzam chyba an wekend, a nie wiem jak kolega mój

ile drużyn awansuje z grupy? jedna czy dwie?
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
można wiedzieć kiedy mniej więcej zostaną otwarte tematy?
bo dziś siódmy, a jakby jutro ktoś nie mógł to 9tego juz się nie da - Igrzyska z rana...:jezora:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
można wiedzieć kiedy mniej więcej zostaną otwarte tematy?
bo dziś siódmy, a jakby jutro ktoś nie mógł to 9tego juz się nie da - Igrzyska z rana...:jezora:
Albo dzisiaj wieczorem albo jutro z samego rana tematy zostaną otwarte ????
 
Do góry Bottom