>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje

dexm 28

dexm

Użytkownik
Jest taki rodzaj zakładu w OddsRing jak Match odds and over 2.5 - Co on oznacza? Dla przykładu ja wybrałem Liverpool / over 2.5
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Żeby ten zakład wszedł Liverpool musi wygrać i w meczu muszą paść co najmniej 3 gole. Analogicznie Liverpool / under 2.5 oznacza, że Liverpool musi wygrać a w meczu mogą paść max 2 gole.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Mam pytanie.
Jak wygląda sytuacja, jeśli osoba poda kupon, ale niezgodnie z zasadami regulaminu, a kupon nie wejdzie ? Osoba otrzymuje - 100 za kupon i - 100 za złamanie regulaminu (razem -200), czy tylko jedno -100 ?
 
W 2

wojti1111

Użytkownik
Pytanko, bo nie orientuję się zupełnie. Dałem over 21.5 w meczu Klizan-Simon. Klizan kreczuje w 3 secie po rozegraniu 25 gemów. Jak to jest rozliczane? Wygrana? Zwrot?
ZWROT
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
&quot;W celu otrzymania nagrody musi zostać dokonany minimum jeden depozyt w ciągu ostatnich 60 dni.
Jeśli gracz nie dokonał w ostatnich 2 miesiącach depozytu należy to zrobić w ciągu najbliższych 30 dni od zgłoszenia.
&quot;
Czyli jeśli zgłosiłem się do konkursu 26 stycznia to do 25 lutego muszę dokonać depozyt? Inaczej nie dostanę ewentualnej nagrody?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Mozna prosic o usuniecie mojego drugiego kuponu poniewaz zapomnialem ze do 24 ma byc wszystko rozliczone.
O(M); masz w regulaminie dlaczego... odp. NIE
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1/64 Podliczona =&gt; 1/32 utworzona.
Wszelkie pomyłki zgłaszać w tym temacie.

_________________________
To jest jedna wielka kpina, że 60 z 128 uczestników nie raczy podliczyć/podać swoich typów. Po ki ch.j się zapisujecie do konkursu, skoro macie gdzieś pracę innych ?
W 14 z 64 par nikt nie podał/podliczył swoich typów. Na miejscu administracji wywaliłbym was na &quot;czarną listę konkursową&quot; =&gt; wyrzucił ze wszystkich konkursów, w których bierzecie udział...
Mamy 1 rezerwowego (jednego z 3, który podał typy, bo 2 pozostałych wzięło przykład z ww.) oraz 13 lucky looserów, więc sobie sprawdźcie, czy jesteście wśród nich =&gt; gdzie podajecie typy, bo tyle chyba możecie zrobić akurat...
 
rafalek_o2 11

rafalek_o2

Użytkownik
ja znalazłem nieprawidłowość....
jak wynika z drabinki
powinienem być w parze nr 12. Rafalek_o2 - Rangizz (i jestem)
ale dodatkowo jestem w parze nr 19. MakuAZS - Rafalek_o2
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
ja znalazłem nieprawidłowość....
jak wynika z drabinki
powinienem być w parze nr 12. Rafalek_o2 - Rangizz (i jestem)

ale dodatkowo jestem w parze nr 19. MakuAZS - Rafalek_o2
sypaj na dwa fronty może znajdziesz się w finale sam ze soba, hehe ;D
 
Do góry Bottom