>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje

L 209

lukbor10

Użytkownik
Poświęcę chwile swojego cennego czasu i odpowiem Ci, wyręczając organizatorów konkursu, którzy mają przy tym sporo pracy, a jednoczesniej muszą użerać się z ludźmi twojego pokroju nie potrafiącymi zrozumieć kilku prostych zdan w języku polskim.
Wyciąg z regulaminu konkursu:
11. Typy/kupony podliczamy sobie sami. Nie ma edycji postów, każdy post w przypadku podliczania należny napisać poprzez cytowanie i napisać bilans danego kuponu/typu (jeśli nie weszło -100j i bilans łączny zagranych kuponów/typów). Tak samo gdy kupon/typ wszedł, podajemy bilans kuponu oraz łączny. Bilans musi zostać podliczony do godziny 24 w niedzielę.
+
twój wpis przy zapisach do konkursu:
jartom - zapoznałem się z regulaminem, spełniam go i w pełni akceptuję.
+
temat &quot;Drabinka Turniejowa&quot; i rozliczenie pary w której grałeś:
Para 63 jartom BP - hugoboss15 BP awans - 13.LL - zakladowa
Wiem, że jest poniedziałek, ale jesli wytężyłbyś choć na dłuższa chwile swoja mózgownicę to rozszyfrowałbyś ten tajemniczy skrót, który oznaczać może &quot;Brak Podliczenia&quot;.

Mam nadzieję, że zaspokoiłem twoją ciekawość w 100%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
ja znalazłem nieprawidłowość....
jak wynika z drabinki
powinienem być w parze nr 12. Rafalek_o2 - Rangizz (i jestem)
ale dodatkowo jestem w parze nr 19. MakuAZS - Rafalek_o2
omyłkowo wstawiłem Cię jako LL. Jesteś w parze 12, a w parze nr 19. jest marqs3lby, który jest kolejnym lucky looserem. Awansował z -320 mimo, że jeszcze jedna osoba miała taki sam bilans i odpada, bo wcześniej podał 5.kupon
dlaczego nie gram dalej
post wyżej kolega Ci wyjaśnił najprościej jak się da ;)
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Czemu nie awansowałem do nastepnej rundy ktoś mi napisze ???????????? Przeciez wygrałem swoj pojedynek ????? !!!!!!!!!!
Jeśli chodzi o to że nie podliczyłem bilansu to chyba kogoś *****AŁO ! i to ostro bo ja nie siedze cały dzień przy kompie.
 
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
Swoją drogą to głupota, tyle ludzi zapisało się do konkursu,
a przez cały tydzień nie raczyli podać 5 typów :razz:
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
1/64 Podliczona =&gt; 1/32 utworzona.
Wszelkie pomyłki zgłaszać w tym temacie.

_________________________
To jest jedna wielka kpina, że 60 z 128 uczestników nie raczy podliczyć/podać swoich typów. Po ki ch.j się zapisujecie do konkursu, skoro macie gdzieś pracę innych ?
W 14 z 64 par nikt nie podał/podliczył swoich typów. Na miejscu administracji wywaliłbym was na &quot;czarną listę konkursową&quot; =&gt; wyrzucił ze wszystkich konkursów, w których bierzecie udział...
Mamy 1 rezerwowego (jednego z 3, który podał typy, bo 2 pozostałych wzięło przykład z ww.) oraz 13 lucky looserów, więc sobie sprawdźcie, czy jesteście wśród nich =&gt; gdzie podajecie typy, bo tyle chyba możecie zrobić akurat...
Wypadł mi wyjazd w tamtym tygodniu i dopiero dziś dotarłem do domu także całkowicie zapomniałem o konkursie. Sorry za kłopot...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czemu nie awansowałem do nastepnej rundy ktoś mi napisze ???????????? Przeciez wygrałem swoj pojedynek ????? !!!!!!!!!!
Muszę Cię rozczarować, bo pojedynku nie wygrałeś...
Odpowiedź masz w regulaminie, na co już wpadłeś, a to, że :
chyba kogoś *****AŁO ! i to ostro bo ja nie siedze cały dzień przy kompie.
to także jesteś w błędzie, bo już lubkor10 cytował Wam (tym którzy nie potrafią zrozumieć słowa pisanego), co zawiera regulamin, co z nim uczyniliście i dlaczego nie ma Was w kolejnej rundzie.
Reasumując,
Swoją drogą to głupota, tyle ludzi zapisało się do konkursu,
a przez cały tydzień nie raczyli podać 5 typów :razz:
ale jak widać niektórzy potrafią to zrozumieć :
Wypadł mi wyjazd w tamtym tygodniu i dopiero dziś dotarłem do domu także całkowicie zapomniałem o konkursie. Sorry za kłopot...
;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Również chciałem serdecznie przeprosić za brak podliczenia. ???? Dopiero teraz skumałem , że podliczyłem ostatni kupon , napisałem kilka słów na zakończenie ale całkowicie zapomniałem wpisać bilansu ogólnego mimo , że w poprzednich typach był. Jeszcze raz przepraszam za problem i życzę wszystkim powodzenia w następnej rundzie! ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mam 2 pytania co do mojego pojedynku z użytkownikiem mlodywilc (i specjalnie piszę je teraz, żeby nie było, że chcę wygrać pojedynek przy zielonym stoliku):

1. Po sprawdzeniu wyników pierwszego kuponu u innego buka zauważyłem, iż kursy na kuponie nr 1 użytkownika zostały znacznie zawyżone. Oto wyniki obu spotkań wraz z kursami (za William Hill, gdyż Odds Ring nie podaje wyników z kursami):

http://screencast.com/t/OuwzSgfA2
http://screencast.com/t/y0Ewh8nYB3

Nie jest możliwe i osobiście nigdy nie widziałem, żeby kursy, nawet o innej porze dnia, akurat w dwóch wybranych spotkaniach różniły się aż tak bardzo.

2. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że każdy kupon musi zawierać typ, a jak dla mnie wytłuszczenie zwycięzcy nie jest typem i albo się stosujemy wszyscy do regulaminu albo nie (w wielu innych konkursach za mniejsze niedopatrzenia nie uznawano kuponów).

Proszę prowadzących konkurs o zbadanie sprawy i podjęcie decyzji zgodnej z duchem walki. Nie w mojej gestii jest robić komuś na złość, ale nie lubię kombinacji i jeśli admini uznają, że wszystko jest ok, podporządkuję się tej decyzji.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Co do pkt 1. to być może mlodywilc podał typy na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry (typ trzydrogowy), natomiast twoje skany z williamhill pewnie dotyczą zwycięstwa ogólnego (dwudrogowego). Na to wskazywałyby kursy.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
OK-to wszytsko wyjaśnione. Nie miałem absolutnie żadnego problemu do mojego przeciwnika, po prostu nie lubię niedomówień i całe życie gram uczciwie, dlatego chciałem zgłosić sytuację.

Dzięki za odpowiedzi.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Mam pytanie bo mój przeciwnik podał typy takie
16. maciekpoland - marcin985
#4
Galatasaray - Schalke - Galatasaray/Over 2.5 Goals - 3.31
AC Milan - Barcelona - Barcelona/Over 2.5 Goals - 2.11
AKO: 6,98
Stawka: 100j
Buk: Oddsring.com
I dziwią mnie kursy bo w innych bukmacherach jak patrzyłem nie przekraczały 2 zł na over a tu takie wysokie i uważam że może być zawyżenie kursu proszę o rozpatrzenie tego typu pozdrawiam
 
G 277

geryx

Użytkownik
jak w tenisie odwołali mecz, to za 0 pkt. mam typ i liczymy jako wykorzystany czy mam podac zastępczy?
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
jak w tenisie odwołali mecz, to za 0 pkt. mam typ i liczymy jako wykorzystany czy mam podac zastępczy?
12. W przypadku przełożenia spotkania bądź przerwania typ liczony jest jako 0 lub jeśli kupon postawiony jest jako singiel zwrot. Możemy oddać dodatkowy 6 kupon/typ. Również w przypadku typu DNB, AH 0.0 etc. jeśli mecz okaże się zwrotem, uczestnik konkursu ma możliwość oddania dodatkowego 6. kuponu. Każdy ma prawo tylko raz podać dodatkowy 6. kupon w przypadku zwrotu, przełożenia spotkania etc.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ja odpowiem Typy wejdą jak Galata i Barcelona strzelą 3 bramki, to są po prostu overy na daną drużynę.
Tzn. to są chyba typy na zwycięstwo + suma bramek w meczu, a nie overy danej drużyny.
 
Do góry Bottom