>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Złośliwość rzeczy martwych przeszkodziła mi troszeczkę i musimy nadrobić 2 kolejki, ale tematy już czekają. W piątek ostateczne podsumowanie dostaniecie, więc czekam na wasze typy, pierwsza 6 jeszcze walczy, reszta odpuściła temat. Terminarz i tabela aktualna na 18 kolejek, reszta niebawem też się pojawi. Kar dla pierwszej szóstki nie było i nie przewiduję, jeśli noga się podwinie komuś. Powodzenia
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie chcę nic mówić, ale musicie jakoś inaczej rozegrać te dwie ostatnie kolejki bo w najbliższy weekend sobota/niedziela startujemy już z pucharem FB i będzie mecz i rewanż a więc wypadałoby w piątek wieczorem już mieć wylosowane pary.
Jak to zrobicie, nie wiem, ale zróbcie tak żeby było dobrze, macie 3 dni na te 2 kolejki.
Przez ociąganie się są zaległości :p
A puchar FB musimy zacząć w ten weekend bo bedą 32 zespoły (top8) z każdej ligi i mecz i rewanż. A typować mamy zamiar tylko w weekendy sobota i rewanż w niedzielę.
Ze względu na coraz mniejszą liczbę meczów trzeba się strzeszczać by do końca maja dokończyć puchar.
Pozdrawiam
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie chcę nic mówić, ale musicie jakoś inaczej rozegrać te dwie ostatnie kolejki bo w najbliższy weekend sobota/niedziela startujemy już z pucharem FB i będzie mecz i rewanż a więc wypadałoby w piątek wieczorem już mieć wylosowane pary.
Jak to zrobicie, nie wiem, ale zróbcie tak żeby było dobrze, macie 3 dni na te 2 kolejki.
Przez ociąganie się są zaległości :p

A puchar FB musimy zacząć w ten weekend bo bedą 32 zespoły (top8) z każdej ligi i mecz i rewanż. A typować mamy zamiar tylko w weekendy sobota i rewanż w niedzielę.
Ze względu na coraz mniejszą liczbę meczów trzeba się strzeszczać by do końca maja dokończyć puchar.
Pozdrawiam
W takim razie rozgrywamy ostatnią kolejkę w czwartek ???? , chyba że czołowa szóstka ma jakieś propozycje ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
W ciągu godziny postaram się wstawić oficjalne wyniki, bo pomieszałem tabele, o 21 zapraszam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Nie wiem, dlaczego, ale myślałem, że mój przeciwnik w ostatniej kolejce jest na czarnej liście i nie typuje i wybrałem byle co - aby tylko podać typy :przeklina:
Do tego ujemne punkty i nara - niefart na maksa...
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
takie pytanie techniczne dotyczące nagród: do kogo należy wysłać PW z nickiem z William Hill w celu odbioru nagrody?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do mnie, brakuje mi 2 loginów z tej ligi, chyba za 2 i 3 miejsce.
Proszę wysłać je jak najszybciej.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
takie pytanie techniczne dotyczące nagród: do kogo należy wysłać PW z nickiem z William Hill w celu odbioru nagrody?
Zapewne do Marcina , tak przynajmniej było w 3 lidze i tak zapewne będzie tutaj .
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Do mnie, brakuje mi 2 loginów z tej ligi, chyba za 2 i 3 miejsce.
Proszę wysłać je jak najszybciej.
login wysłany na PW
sorry za zwłokę ale przez ten długi weekend jakoś mi wyleciało z glowy
 
Do góry Bottom