>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
@INTELOWIEC - jak wyżej zaakceptowałeś regulamin, w którym jest jasno zawarty punkt, że za typy po czasie są 2 ujemne punkty, ja traktuję typy po czasie jako walkower, więc i tak masz 2 punkty więcej wg twojego rozumowania ;)
Nie mam do nikogo żadnych pretensji, bo to ja podałem typy po czasie i zaakceptowałem regulamin, więc wszystko jest ok. Liczyłem tylko, że skoro to się stało w 2 kolejce i było trochę pobłażania, to i mi się upiecze.
Co do tych punktów, to właśnie nie do końca, bo w tabeli po 6 kolejkach mam 5 zwycięstw, 1 porażkę i 13 punktów, czyli te 2 zostały mi też odjęte ;)
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie mam do nikogo żadnych pretensji, bo to ja podałem typy po czasie i zaakceptowałem regulamin, więc wszystko jest ok. Liczyłem tylko, że skoro to się stało w 2 kolejce i było trochę pobłażania, to i mi się upiecze.
Co do tych punktów, to właśnie nie do końca, bo w tabeli po 6 kolejkach mam 5 zwycięstw, 1 porażkę i 13 punktów, czyli te 2 zostały mi też odjęte ;)
Sprawdzę to jeszcze przy najbliższej okazji ????
EDIT:
Przepraszam za wprowadzenie w błąd, pomyliłem sytuację z walkowerem, oczywiście -2 pkt za typy po czasie, ale pobłażanie było tylko w pierwszej kolejce i to dlatego tylko, że Marcin-Odra stwierdził, że tylko w pierwszej kolejce przymknąć na to oko ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Trudno - walczymy dalej o awans, co przy bieżącej frekwencji nie powinno być zbyt ciężkim zadaniem do wykonania ;)
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Mój błąd, pewnie niedopatrzenie i prosta pomyłka z kursem innego spotkania, na szczęście kurs nie zaważył o wyniku spotkania. Nie było to na pewno celowe, bo kurs i tak nie zmieniał liczby bramek za typ, nie pierwszy mój konkurs w którym uczestniczę czy prowadzę i nigdy mi się coś podobnego nie zdarzyło.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Mój błąd, pewnie niedopatrzenie i prosta pomyłka z kursem innego spotkania, na szczęście kurs nie zaważył o wyniku spotkania. Nie było to na pewno celowe, bo kurs i tak nie zmieniał liczby bramek za typ, nie pierwszy mój konkurs w którym uczestniczę czy prowadzę i nigdy mi się coś podobnego nie zdarzyło.
Jednak kurs zmieniał liczbę bramek za spotkanie, ewentualną karę przyjmuję na klatę, ale byłoby nielogiczne, żebym ryzykował mając spotkanie z osobą, która nie typuje w konkursie.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
W jutrzejszej kolejce można podawać typy do 22:30, przepraszam za opóźnienie z tematami. Co do kursu na Liverpool, przeanalizuję po 11 kolejce przy podliczeniu tę sytuację.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Przepraszam za mój brak aktywności - dziś przypomniałem sobie o tym konkursie. Sporo miałem na głowie ostatnio.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mógłbyś ogarnąć jakąś aktualizację, bo podajemy te typy i nie wiadomo, co i jak? Poza tym z doświadczenia wiem, że jak się nawarstwi, to będzie Ci ciężej się potem zebrać ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Przepraszam za poślizg czasowy, mam małe urwanie z pracą i obiecuję, że po weekendowych kolejkach, w poniedziałek dostaniecie tabelę.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
INTEL O WIEC - spokojnie, wręcz przeciwnie podchodzę do sprawy poważnie i popełniają błąd sprawdzam siebie 2 razy. Dziś wieczorem tabela po 14 kolejkach i od następnej kolejki, co kolejkę, bądź dwie będzie.
Drag nie utknelismy, dzisiaj dwie kolejne kolejki na weekend, jedna nadrobić da się w nadchodzącym tygodniu. Mamy jedną zaległą bo w święta była jedną kolejka.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
tabela dodana, miejsce 5 i 6 powinny być zamienione miejscami, ale to nieistotne aż tak bardzo. numerki 7-12 dyskwalifikacja, nagminne oddawanie wo. jakieś pytania i zastrzeżenia? ????
następne kolejki sobota i niedziela
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
W tym typie chodziło rzecz jasna o 1X, kurs sie zgadza zapis typu juz nie bardzo. Rozliczyłem na plus natomiast jeśl jest to rażący bład no to zostawiam sprawę moderacji.
3. FC Porto - Bayern Munich 15.04.2015 - 20:45 typ 1 @ 1,85
Dla kolejności w tabeli juz chyba znaczenia większego to nie ma.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Proponuję podgonić, reszta lig już po 20 kolejce, w tym tygodniu kończą. My po 18 dopiero. Myślę, że nie byłoby to problemem gdyby zrobić kolejki do końca w ten tydzień, np.:
19 kolejka- wtorek, środa
20 kolejka- czwartek, piątek
21 kolejka- sobota
22 kolejka- niedziela
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Proponuję podgonić, reszta lig już po 20 kolejce, w tym tygodniu kończą. My po 18 dopiero. Myślę, że nie byłoby to problemem gdyby zrobić kolejki do końca w ten tydzień, np.:

19 kolejka- wtorek, środa
20 kolejka- czwartek, piątek
21 kolejka- sobota
22 kolejka- niedziela
Tak jest, wstawię tematy i przepraszam za poślizg z rozliczeniem, ale mam dalej problemy z łączem internetowym
 
Do góry Bottom