>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
@INTELOWIEC - jak wyżej zaakceptowałeś regulamin, w którym jest jasno zawarty punkt, że za typy po czasie są 2 ujemne punkty, ja traktuję typy po czasie jako walkower, więc i tak masz 2 punkty więcej wg twojego rozumowania ;)
Nie mam do nikogo żadnych pretensji, bo to ja podałem typy po czasie i zaakceptowałem regulamin, więc wszystko jest ok. Liczyłem tylko, że skoro to się stało w 2 kolejce i było trochę pobłażania, to i mi się upiecze.
Co do tych punktów, to właśnie nie do końca, bo w tabeli po 6 kolejkach mam 5 zwycięstw, 1 porażkę i 13 punktów, czyli te 2 zostały mi też odjęte ;)
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie mam do nikogo żadnych pretensji, bo to ja podałem typy po czasie i zaakceptowałem regulamin, więc wszystko jest ok. Liczyłem tylko, że skoro to się stało w 2 kolejce i było trochę pobłażania, to i mi się upiecze.
Co do tych punktów, to właśnie nie do końca, bo w tabeli po 6 kolejkach mam 5 zwycięstw, 1 porażkę i 13 punktów, czyli te 2 zostały mi też odjęte ;)
Sprawdzę to jeszcze przy najbliższej okazji ????
EDIT:
Przepraszam za wprowadzenie w błąd, pomyliłem sytuację z walkowerem, oczywiście -2 pkt za typy po czasie, ale pobłażanie było tylko w pierwszej kolejce i to dlatego tylko, że Marcin-Odra stwierdził, że tylko w pierwszej kolejce przymknąć na to oko ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Trudno - walczymy dalej o awans, co przy bieżącej frekwencji nie powinno być zbyt ciężkim zadaniem do wykonania ;)
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Mój błąd, pewnie niedopatrzenie i prosta pomyłka z kursem innego spotkania, na szczęście kurs nie zaważył o wyniku spotkania. Nie było to na pewno celowe, bo kurs i tak nie zmieniał liczby bramek za typ, nie pierwszy mój konkurs w którym uczestniczę czy prowadzę i nigdy mi się coś podobnego nie zdarzyło.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Mój błąd, pewnie niedopatrzenie i prosta pomyłka z kursem innego spotkania, na szczęście kurs nie zaważył o wyniku spotkania. Nie było to na pewno celowe, bo kurs i tak nie zmieniał liczby bramek za typ, nie pierwszy mój konkurs w którym uczestniczę czy prowadzę i nigdy mi się coś podobnego nie zdarzyło.
Jednak kurs zmieniał liczbę bramek za spotkanie, ewentualną karę przyjmuję na klatę, ale byłoby nielogiczne, żebym ryzykował mając spotkanie z osobą, która nie typuje w konkursie.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
W jutrzejszej kolejce można podawać typy do 22:30, przepraszam za opóźnienie z tematami. Co do kursu na Liverpool, przeanalizuję po 11 kolejce przy podliczeniu tę sytuację.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Przepraszam za mój brak aktywności - dziś przypomniałem sobie o tym konkursie. Sporo miałem na głowie ostatnio.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mógłbyś ogarnąć jakąś aktualizację, bo podajemy te typy i nie wiadomo, co i jak? Poza tym z doświadczenia wiem, że jak się nawarstwi, to będzie Ci ciężej się potem zebrać ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Przepraszam za poślizg czasowy, mam małe urwanie z pracą i obiecuję, że po weekendowych kolejkach, w poniedziałek dostaniecie tabelę.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
INTEL O WIEC - spokojnie, wręcz przeciwnie podchodzę do sprawy poważnie i popełniają błąd sprawdzam siebie 2 razy. Dziś wieczorem tabela po 14 kolejkach i od następnej kolejki, co kolejkę, bądź dwie będzie.
Drag nie utknelismy, dzisiaj dwie kolejne kolejki na weekend, jedna nadrobić da się w nadchodzącym tygodniu. Mamy jedną zaległą bo w święta była jedną kolejka.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
tabela dodana, miejsce 5 i 6 powinny być zamienione miejscami, ale to nieistotne aż tak bardzo. numerki 7-12 dyskwalifikacja, nagminne oddawanie wo. jakieś pytania i zastrzeżenia? ????
następne kolejki sobota i niedziela
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
W tym typie chodziło rzecz jasna o 1X, kurs sie zgadza zapis typu juz nie bardzo. Rozliczyłem na plus natomiast jeśl jest to rażący bład no to zostawiam sprawę moderacji.
3. FC Porto - Bayern Munich 15.04.2015 - 20:45 typ 1 @ 1,85
Dla kolejności w tabeli juz chyba znaczenia większego to nie ma.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Proponuję podgonić, reszta lig już po 20 kolejce, w tym tygodniu kończą. My po 18 dopiero. Myślę, że nie byłoby to problemem gdyby zrobić kolejki do końca w ten tydzień, np.:
19 kolejka- wtorek, środa
20 kolejka- czwartek, piątek
21 kolejka- sobota
22 kolejka- niedziela
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Proponuję podgonić, reszta lig już po 20 kolejce, w tym tygodniu kończą. My po 18 dopiero. Myślę, że nie byłoby to problemem gdyby zrobić kolejki do końca w ten tydzień, np.:

19 kolejka- wtorek, środa
20 kolejka- czwartek, piątek
21 kolejka- sobota
22 kolejka- niedziela
Tak jest, wstawię tematy i przepraszam za poślizg z rozliczeniem, ale mam dalej problemy z łączem internetowym
 
Do góry Bottom