>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

Status
Zamknięty.
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
A czy są przewidziane dodatkowe punkty za zszarpane nerwy po przegraniu 3 pojedynków przez bramki w 89 92 i 94 minucie ?? ;)
Nie ma co, to tylko gra ???? Ja tak miałem że gościa puściłem że mecze przed czasem puścił, i mimo że przegrałem kazałem rozliczyć mu kupon. Gdyby nie to bym ja był w następnej rundzie, ale kurcze to jest tylko gra ???? ???? I tego się trzymaj, tak jak fox napisał, wpadnij na zlot, nauczysz się pozytywnej energii xD
 
simons 646

simons

Forum VIP
przypominam, gramy mecz i rewanz
12. W dalszej fazie zostaną oni rozlosowani w pary 1/8 finalu i zagrają mecz i rewanż i analogicznie tak samo będzie w 1/4, 1/2 i finale.

Mamy święta, sporo osób wyjedzie bądź będzie spędzała czas z dala od kompa, także MOŻNA PODAWAĆ TYPY PRZED ZAKOŃCZENIEM POPRZEDNIEJ KOLEJKI. Wyjątek tylko na najbliższe 2 kolejki.
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Mam pytanko:
W parze 1/8 jeśli wynik meczu i rewanżu będzie 1:1 decyduje wyższe trafione AKO czy wyższe AKO z typów jakie podaliśmy???
Z góry dziękuje za odp. i życzę Wesołych Świąt z jajem :grin:
SimonS// wyższe AKO łącznie z 2 spotkań
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Po weekendowej kolejce kolejna runda a dokladniej 1/4 przypadnie na Lige Mistrzow czyli wtorek-sroda czy dopiero na kolejny weekend?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
witam, mały błąd nastąpił
http://forum.bukmacherskie.com/f324/le-1-8-a-b-c-d-58304.html#post2202588
w meczu Botafogo RJ - Boavista SC wpisany jest under, zamiast over. Po kursie nawet widać iż to pomyłka najzwyklejsza. Jeśli się da poprawić to dobrze, jeśli nie to cóż za błędy się płaci
Pozdrawiam
Po 1. po kursie widać, iż miał być under !!! i raczej nie jest to pomyłka, a co najwyżej kombinowanie i próba wprowadzenia w błąd... a po 2. jest under, kurs się zgadza i przy stanie 2:1 ktoś miałby zmienić na over ?:grin: 0:1 i gramy dalej;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom