>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Nie wiem co chcesz przez to osiągnąć bo kurs jest z underu i zagrałeś under. Zastanawiam się czy nie uznać tego, za próbę oszustwa ...
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
To proszę uznać mnie za oszusta i usunąć z konkursu.
Jeśli tak to Obserwator (M) gratuluje przejścia do dalszej rozgrywki konkursu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To proszę uznać mnie za oszusta i usunąć z konkursu.
Jeśli tak to Obserwator (M) gratuluje przejścia do dalszej rozgrywki konkursu.
Nie no, jakieś &quot;kombinowanie&quot; jest dostrzegalne:razz:, ale jednak uważam, iż ostrzeżenie powinno wystarczyć :] 0:1 i dziś rozstrzygamy rywalizację normalnie, no chyba, że ktoś jednak uzna, że oszustwo nie popłaca i usunie mojego rywala z konkursu...
 
simons 646

simons

Forum VIP
To proszę uznać mnie za oszusta i usunąć z konkursu.
Jeśli tak to Obserwator (M) gratuluje przejścia do dalszej rozgrywki konkursu.
No skoro sam tego chcesz ... to rozumiem, że się przyznajesz. Tym samym nie mam nad czym się zastanawiać, zostajesz usunięty z konkursu za próbę oszustwa.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
Dziękuje, słowo ciałem się stało.
Obserwator (M) gratuluje.
Ładne mi oszustwo, skoro i tak bez tego typu i tak wygrał bym rywalizacje
//SimonS - ja prosiłem o usunięcie z konkursu ? Czasem zanim się cos napisze warto pomyśleć.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie ma jak świąteczny prezent od SimonSa:grin:
podawać typy na rewanż (żeby nie było minusa itp) ? czy już nie muszę, skoro przeciwnik zdyskwalifikowany..?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Skoro wygrałeś to po co podawać typy ?
A świąteczny prezent masz od swojego &quot;rywala&quot;, także jemu dziękuj
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Skoro wygrałeś to po co podawać typy ?
Pytam, bo w innym konkursie bodaj Roxanne miała podobną sytuację ( a może nawet w w tym!?), że jej przeciwnik dyskwalifikacja, ale ona nie podała i minus jeszcze dostała &quot;w prezencie&quot;... No ale skoro nie muszę to ok:]
 
simons 646

simons

Forum VIP
Tak tylko, to była faza grupowa, a tu już masz pary, z której jedna osoba awansuje.
Tam sie liczyły punkty w grupie, tu jeden z dwóch musi awansować, więc sytuacja jest inna. Skoro Twój przeciwnik odpadł to automatycznie awansujesz
 
simons 646

simons

Forum VIP
A co to za różnica ? :p
Będzie dalej &quot;drabinka&quot; ABCD 1 osoba z pierwszej pary i druga z drugiej. Dalej wygrany 3ciej pary i 4tej
 
simons 646

simons

Forum VIP
trochę bez sensu, bo mogą zagrać ze sobą osoby które dopiero co rywalizowały w jednej grupie ;-)
Racja, to wziąłem pierwsza osobe z A i pierwsza z E itd. zeby troche &quot;wymieszac&quot;
terminarz wisi, w czwartek malo meczy ale LE to inna forma lekko niz zazwyczaj
EDIT:
Chcialem zrobic czwartek z piatkiem i sobota, ale wtedy by musiala byc tez niedziela... to jednak czwartek sam i pewnie 1/2 beda w weekend
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak poprzednia kolejka się skończyła to można ???? Więc nie ciężko odpowiedzieć na to pytanie, skoro temat jest założony, a porpzendia kolejka się jak najbardziej skończyła ????
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Moj rywal zawyza sobie troche kurs np Panduril - Steaua na remis jest obecnie 3,15, rano bylo 3,10... Oj nieladnie...
/SimonS - jak o czymś piszesz to wklej link
 
simons 646

simons

Forum VIP
2 osoby podały po jednym typie, z nie takim kursem jaki był u buka, to spotkania na minus. Nie mniej na PW oczekiwałbym wyjaśnień skąd to się wzięło ... chociaż ile się nie myle to i tak nic to nie zmieni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom