>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
No chyba Was dziś lekko poniosło - nie mam dostępu do neta od 8-23 dziś więc podałem typy wczoraj, po zakończeniu kolejki przeze mnie, mojego rywala, i rywala w kolejnym pojedynku. Widzę że kolega post niżej również podał typy &quot;nie w czasie&quot;. Sorry, rozumiem że możecie to egzekwować gdy następna kolejka wypada 2-3 dni później lub trwa dwa dni, ale raczej nie powinno się wymagać przebywania na forum w godzinach 8-21 aby podać typ... Bez jaj... Regulamin regulaminem, ale np też mieliście &quot;niczego nie poprawiać&quot;...
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Z tego co pamietam nie bylo takiej sytuacji. W regulaminie nic o tym nie ma, takze uznaje typ zastepczy.
no ale przecież to tak jakby ten typ nie wszedł, kolega dawit1892 zobaczył, że przełożyli to zmienił typ, mógł podać taki którego by nie przełożyli
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ciezko przewidziec czy mecz zostanie przelozony czy nie. Jest to losowe, więc jakby nie uznać zamiennego typu to tak jakby podal 4 a nie 5 zdarzen mimo tego ze podal 5. Jak dla mnie nie ma powodu by nie zaliczyc, takze uznaje to.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
GRUPA A
LE

1. nikifor 9 pkt AKO: 63.85
2. jajo 6 pkt AKO: 14.64
3. chajtgr 6 pkt AKO: 13.66
4. n3ro 0 pkt AKO: 44.05
Chciałbym zwrócić uwagę, że powinienem mieć 3 pkt, gdyż w 3. kolejce wygrałem z użytkownikem jajo. Proszę o poprawienie. Dzięki.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Chciałbym zwrócić uwagę, że powinienem mieć 3 pkt, gdyż w 3. kolejce wygrałem z użytkownikem jajo. Proszę o poprawienie. Dzięki.
W pierwszej kolejce nie podałeś typów co równa się z 3 minusowymi punktami. Rzeczywiście w 3 kolejce wygrałeś. Z tego co mi wiadomo -3 + 3 = 0
 
simons 646

simons

Forum VIP
Można wiedzieć kiedy będa rozlosowane pary w LM i LE, i kiedy można się spodziewać pierwszych meczy?
Ciagle tak jak zwykle, nic sie nie zmiania.
Jak sie wyrobimy z podliczaniem, to nastepna kolejka bedzie podczas najblizszych rozgrywek klubowych (LE, LM, kolejka &quot;wiekszych&quot; lig)
 
Do góry Bottom