>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

simons 646

simons

Forum VIP
Moja Grupa tzn LE - G i H podliczona. Tabela końcowa na pierwszej stronie, a AKO jest podliczone do 5tej kolejki, bo i tak niczego nie rozstrzyga - różnice punktowe.
Jak jakieś błędy ktoś widzi to najlepiej PW
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zostały stworzone 4 tematy do fazy pucharowej. LM jak i LE zostały podzielone na 2 tematy, żeby ułatwić podliczanie. Tematy będą aktualne, aż do półfinału (włącznie) czyli nowy temat pojawi się dopiero na finały.
Mamy święto, także sporo osób wyjedzie etc. więc Wyjątkowo na ten weekend (30-31) nie obowiązuje zasada, która została dodana w 5tym poście regulaminu . Nie trzeba, więc czekać do zakończenia poprzedniej kolejki, aby podać typy.

Reszta zasad wciąż obowiązuje, jak ktoś nie pamięta to warto zajrzeć do regulaminu.
http://forum.bukmacherskie.com/f292/regulamin-uczta-pilkarska-47709.html
 
hama 11

hama

Użytkownik
Zostały stworzone 4 tematy do fazy pucharowej. LM jak i LE zostały podzielone na 2 tematy, żeby ułatwić podliczanie. Tematy będą aktualne, aż do półfinału (włącznie) czyli nowy temat pojawi się dopiero na finały.
Mamy święto, także sporo osób wyjedzie etc. więc Wyjątkowo na ten weekend (30-31) nie obowiązuje zasada, która została dodana w 5tym poście regulaminu . Nie trzeba, więc czekać do zakończenia poprzedniej kolejki, aby podać typy.

Reszta zasad wciąż obowiązuje, jak ktoś nie pamięta to warto zajrzeć do regulaminu.
No właśnie miałem to proponowac bo ja np wyjeżdżam do rodziny i nie wiem jak z dostępem do neta tam będzie.
Czyli mogę np dziś podać już kolejkę 1 i rewanż tak?
 
J 19

jajo

Użytkownik
Proponuję, by od kolejnej rundy wprowadzić rywalizację do dwóch zwycięstw. Jak powszechnie wiadomo, nasze &quot;bramki&quot; trochę się różnią od tych na boisku i w pojedynkach mecz-rewanż może decydować przypadek
pozdrawiam
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
mała pomyłka wszędzie w moim nicku jest ???? kasztan511 jest a nie kasztan551 ???? dopiero zauwazylem :p pozdro

BB: Faktycznie. Już poprawione.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nagrody po zakończeniu, jak już pewnie nie raz pisałem. Konkurs się skończy za jakiś tydzień lub dwa. Później będzie czas na przesyłanie danych, pewnie kolejny tydzień, a dopisanie pieniędzy na konta zależy tylko i wyłącznie od Unibetu więc orientacyjnie - to co od nas zależy to 2-3 tygodnie i do tego dodać trzeba nieznany czas, w którym bukmacher dopisze kwoty. Oczywiście może to ulec zmianom.
 
Do góry Bottom