>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

koolman 80

koolman

Użytkownik
ile jest w tym turnieju zarejestrowanych osob bo nie wiem czy sens sciagac soft
mowie o tym z sieci cake o 21
 
G 0

grudi81

Użytkownik
Ten room jest wypłacalny wiadomo coś trzeba jakieś punkty ugrać, przed wyplata jakie są warunki?? mi tez o ten z cake chodzi
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Punktów nie trzeba żadnych. Room powinien być wypłacalny, jak każdy cake. Nikt pewnie jeszcze nie wypłacał, bo to nowość, ale nie powinno być żadnych problemów.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Punktów nie trzeba żadnych. Room powinien być wypłacalny, jak każdy cake. Nikt pewnie jeszcze nie wypłacał, bo to nowość, ale nie powinno być żadnych problemów.
wlasnie zauwazylem ze oni nie obsluguja moneybookers. :] troche kapa dla kogos kto nie ma netellera bo wtedy ciezko wyplacic.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Kurde 2 miejsce na turnieju FB TwoBitPoker. Moje AA zostalo polamane przez 65, ale i tak ponad 40$ wpadlo. Nie maja mb. Ale moze pogram tam troche✅
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Nie ma właśnie nigdzie. W innych z sieci w Cake można w sofcie dane edytować, a tutaj tylko nickname.
Na stronie mogę tylko sobie zobaczyć adres.
Ta strona w ogóle też ładnie mówiąc wygląda jakby była pisana w notatniku na zawołanie.
No nic wypłata na netellera do 24h , zobaczymy jak się wywiążą z tego.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dokładnie tak strona nie za ciekawa, najważniejsze żeby wszystko było w porządku z wypłatami, wtedy można im darować te wszystkie nie dociągnięcia, bo dopiero zaczynają działalność. Napiszcie, jak już ktoś dostanie od nich wypłatę, bo sam jestem ciekawy , jeżeli w 24h to tak samo jak w prawie każdym cake z tą różnicą tylko, że nie mają jeszcze opcji wypłaty na moneybookers.
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Proponuje dać hasło tylko zapisanym do turnieju, a nie tak jak to wczoraj miało miejsce... 51 zapisancyh a w turnieju gra ponad 110 osób... ciężko się zapisać?
Rozumiem ze wczoraj haslo bylo wczesniej bo bylo ustalone minmimum na 75 osob, ale dzis takiego problemu nie ma wiec pomyslcie nad tym!

pzdr
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Kurde 2 miejsce na turnieju FB TwoBitPoker. Moje AA zostalo polamane przez 65, ale i tak ponad 40$ wpadlo. Nie maja mb. Ale moze pogram tam troche✅
popelniles moim zdaniem blad przeczekując flopa na którym trafiles seta Asów, dzieki temu za darmo moglem zobaczyc turn ktory dal mi strita i poszly all iny, dzieki za gre i do zobaczenia dzis na crazy ;)
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Proponuje dać hasło tylko zapisanym do turnieju, a nie tak jak to wczoraj miało miejsce... 51 zapisancyh a w turnieju gra ponad 110 osób... ciężko się zapisać?
Dla niektórych osób pewnie ciężko, kiedyś może spotka ich niemiła niespodzianka :razz:
Wczoraj było duże minimum 75 osób, dlatego hasło było wcześniej podane. Zauważ , że pule turniejów są dosyć wysokie i liczba osób w granicach 100 jest odpowiednia, aby room chciał organizować dalej turnieje i nie miał do nas pretensji.
W obecnej chwili zainteresowanie działem pokerowym nie jest wystarczające, aby wysyłać wszystkie hasła na PW.
Hasła są i będą podawane w różne sposób w zależności od moderatora, który zajmuję się danym turniejem, więc warto raczej zapisywać się do wszystkich turniejów, nie zwracając na to uwagi , że czasami może to być nie potrzebne do otrzymania hasła.
Napisałeś jeszcze, że wczoraj grało 110 osób z 51 zapisanych, przyczyną tego było umieszczenie hasła na innym forum pokerowym.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Proponuje dać hasło tylko zapisanym do turnieju, a nie tak jak to wczoraj miało miejsce... 51 zapisancyh a w turnieju gra ponad 110 osób... ciężko się zapisać?
Rozumiem ze wczoraj haslo bylo wczesniej bo bylo ustalone minmimum na 75 osob, ale dzis takiego problemu nie ma wiec pomyslcie nad tym!

pzdr
Tak jak Chris7 napisał. W dziale poker był bałagan. Gracze przestali tutaj zaglądać. Teraz ekipa moderatorów wprowadziła duże zmiany.
Jak widać sporo się dzieje w dziale. Pewne osoby wracają na forum. Są też osoby nowe.
Szkoda jest jak panowie modzi organizują coś a ludzi chętnych jest tak mało.
Fajnie każdy by też zrozumiał, że warto wcześniej się zapisać. A nie ostatniej chwili. Bo przy wyższym minimum turek może się nie odbyć...
Hasła zawsze modzi też nie będą podawali wcześniej...
Nie będą dawać hasła po to żeby na innych forach ludzie je mieli.
Przecież to jest robione dla Was... To Wam powinno zależeć...
Im lepiej forum wypadnie tym chętniej firmy będą chciały coś robić dla Was.
Morał... Jeśli jesteś zainteresowany turniejem to zapisuj się szybciej ;)
Dla modów za rozwój działu duże ????
Edit: Wraz z rozwojem działu poker coraz ciekawsza będzie oferta dostępu do specjalnej strefy-&gt; Strefa VIP

 
Do góry Bottom