>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Warunki i zasady dostepu do strefy VIP beda opisane w najblizszym czasie .Teraz jest jeszcze na to troche za wczesnie. Musimy bardziej poznac osoby tu piszace bo nikt przypadkowy nie uzyska tam dostepu .
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Ja mam takie pytanko ;) Czy moderatorzy Mark i Chris7 biorą udział w turniejach czy tylko organizują ? ;)
To zależy, jak lepsza pula to zagram, ale też raczej tak jak Mark nie mam czasu na grę.
Wczoraj grałem Twobit, pamiętam ktoś grał all in każde rozdanie i odpadłem KK na Q9 to długo nie pograłem . Dzisiaj też zagram , nick taki jak w zapisach, nawet dzisiaj się zapisałem , żeby nikt nie miał pretensji , że moderator gra i się nie zapisuje :grin:
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Właśnie jak to jest z tą pulą? Niby jest, że za pierwsze miejsce 120$, ale w nawiasie jest 120€ ;) w nawiasie powinna byc podana suma € względem $.

//edit

ok, widze ze jest przeliczone podczas zapisów do turnieju
 
A 15

artiz5

Użytkownik
taaaa u mnie wogole nie chce ruszyc!!!!!!!!!!!!!!!!! fajny turniej i lipa...ale jestem zły;/
edit: 1 min = 1%-2%....mega prędkośc
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Cala siec microgaming ma dzis jakies dziwne objawy . Gralem wczesniej w rebuy to co pare minut robilo mnie sitoutem .nic na to nie poradzimy a softu na ostatni moment tez nikt nie kazal sciagac turniej jest na forum juz dlugi czas opisany
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Akurat trafiło na problemy w całej sieci microgaming . Podobna sytuacja pewnie jest w Ladbrokes , albo Betway jeżeli ktoś gra dzisiejsze turnieje dla Polaków.
 
Do góry Bottom