>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajdę dzisiejszy forumowy turniej na Pokerstars? Wyszukuję po ID i wyskakuję mi że turniej nie został odnaleziony.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Już wyjaśniam:
1. Wchodzisz na Pokerstars i logujesz się.
2. Klikasz zakładkę turnieje
3. Po lewej stronie możesz wpisać forum i znajdzie Ci 4 nasze turnieje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 0

pikusmikus

Użytkownik
Witam .Tak sobie popatrzylem na ID dzisiejszego turnieju i cos mi sie nie zgadza jest647743119 a powinno byc chyba 647743121 to tak gwoli scislosci jezeli by ktos szukal turnieju po jegi ID .Pozdrawiam i zycze duzo szczeszcia przy stolach
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
To zle popatrzyłeś:
Temat
Miejsce: Pokerstars
Data: 16.12.2012
Godzina: 20:00
Wpisowe : 10c
Nazwa turnieju: Forum Bukmaherskie $100 Added
ID turnieju : 647743121
Pula: 100$
Podzial puli nagród :
- Added 100$ w ticketach
Hasło: Zostanie podane w tym dziale około 5-60 minut przed turniejem
 
purpler 1

purpler

Użytkownik
Ktoś pewnie z modów usunął mój post z sugestią, że rozwojowi forum nie sprzyja ograniczanie styczniowej ligi na Pokerstars od liczby postów, albo ja po prostu tworząc posta, podpisałem się pod tematem akurat zamykanym w tym samym momencie co stworzyłem posta, dlatego sugestie odnośnie ligi dodam jeszcze raz tutaj w nadziei, że tym razem nie zostanie post- od tak -usunięty tylko rozwinie się jakaś merytoryczna dyskusja. Pisałem tam, że Pokerstars powinno zależeć na większej liczbie uczestników w lidze, więc raczej nie byliby zadowoleni faktem, ze forum nie dopuszcza do turniejów nowych ale na początku mniej aktywnych użytkowników forum. Poza tym uważam, że taka liga dobrze też wpływa na sam rozwój forum, gdyż wieści wśród pokerzystów się roznoszą i moglibyście się spodziewać kolejnych nowych użytkowników, którzy z czasem mogliby stać się aktywni interesując się innymi tematami lub innymi promocjami z forum.
Po namyśle wpadłem na pomysł jak można rozwiązać te kwestie. Może rozdzielić dodatkowe nagrody ( w tym wypadku walizki) wg. liczby postów -np. zrobić trzy tabele :
1. liczba postów 1-50 (początkujący na forum)
2. liczba postów 1-99 (aktywni)
3. liczba postów 1- max (najbardziej aktywni)
Wtedy Ci najbardziej aktywni są uwzględniani w 3 tabelach i jeśliby się zdarzyło, że ktoś wygra akurat jako początkujący, to i tak Ci bardziej aktywni mają swoje szanse na nagrody w dwóch pozostałych tabelach. Oczywiście nagroda dla takiej osoby w danym miesiącu byłaby tylko jedna i oczywiście nagrody przechodziłyby na kolejne osoby, jeśliby się zdarzyło, że wygrałaby osoba najbardziej aktywna wtedy trzy klasyfikacje.
To tylko moja sugestia ???? Myślę, że akurat taki system sprzyja rozwojowi forum, a Ci którzy są najbardziej aktywni nie są poszkodowani i Pokerstars też może się spodziewać większej liczby osób w turniejach z forum.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Napisze jeszcze raz,większymi literami,bo chyba się nie zrozumieliśmy

http://forum.bukmacherskie.com/f...iego-7142.html

Regulamin Forum Bukmacherskiego
I. Regulamin Forum Bukmacherskiego

(...)

Każdy użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem forum oraz regulaminem odpowiednich działów.
(...)

6. Wszyscy Użytkownicy zobowiązani są do podporządkowania się poleceniom Administracji forum. Administratorzy i Moderatorzy to ludzie odpowiedzialni i każda ich sugestia na pewno jest słuszna.

(...)
9. Moderatorzy i Administratorzy forum nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji. Decyzje podejmowane przez Administracje forum są niepodważalne.

Gdyby nie aktywne osoby to forum by upadło. Dlatego chcemy takie aktywne osoby (które napędzają forum) wynagrodzić, gdy jest do tego okazja.
Nie jesteśmy forum pokerowym. Turnieje pokerowe są podziękowaniem dla aktywnych uzytkowników Forum.Bukmacherskie.com.
Będzie tak,jak postanowił Marcin,sugerując się opinią aktywnych forumowiczów.
Koniec tematu

...a Pan,Panie Purpler bardzo przyczynia się do rozwoju Forum.Bukmacherskie.com http://forum.bukmacherskie.com/search.php?searchid=5577053

Bardzo proszę,by osoby,które niedawno zarejestrowały na forum a ich jedyne posty to zapisy do darmowych turniejów pokerowych o powstrzymanie się od udzielania rad na temat funkcjonowania forum.
 
Do góry Bottom