>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

beau 1

beau

Forum VIP
Kolego ile można Ci tłumaczyć? Bigpapi wytłumaczył Ci co to jest under i co to over a Ty ciągle się pytasz o to.9,5 to linia punktowa, którą bukmacher ustawia na każde spotkanie.O oznacza ponad 9,5 pkt a U oznacza poniżej tej lini .
Nie pytaj się już o to bo lekko mnie frustrujesz.
 
K 0

koziarek

Użytkownik
Dzieki kolego, wiem juz cos wiecej ???? jak wspominalem wczesniej MLB interesuje sie od zaledwie 2 tygodni wiec mam nadziej ze nie doprowadzma nikogo do szlanstwa ???? tymi pytaniami . Jeszcze jedna rzecz ktorej nie wiem obstawiajac ten zaklad np dzisiejszy na O/U NYY-BOS to nie dosc ze musze przewidziec zwyciezce to wygram zaklad dopiero jak bedzie wiecej niz 9,5 tak??
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Jak masz linie 9,5, 8,5, jakakolwiek z polowka, to oznacza, ze nie bedzie zwrotu, mozna albo wygrac (jesli linia zostanie przekroczona), albo wtopic (jesli nie przekrocza), nie ma mozliwosci zwrotu.
Mozesz grac co chcesz albo zwyciezce, albo O/U, albo handicapy, zakladow nie mozna laczyc ze soba, od Ciebie zalezy co zagrasz
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
koziarek aż tak nie mądry jesteś ??
Przeszukaj wszystkie przyklejone tematy w MLB w na pewno znajdziesz gdzieś rozwiązanie.
WHIP sam tłumaczyłem Tedowi
Wystarczy mieć pojęcie żeby wiedzieć o co chodzi.
Ja na OBP nie patrze , kolejna statystyka mniej ważna , a dla Hamburgerów ważna
 
S 0

superssonic

Użytkownik
Witam, nie mogę tego nigdzie znaleźć. Ile kolejek trwa sezon zasadniczy i w jakim miesiącu się kończy? Czy są to może 164 kolejki, czy jakaś inna liczba?
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
162 spotkania i kończy się zazwyczaj w pierwszą niedziele września ????
Sezon trwa od pierwszych dni kwietnia [Opening Day] do ostatnich dni września - nie napisze dokładnie , ale mnie więcej tak. Z początkiem października rusza Postseason
Nieraz jak rok temu potrzeba 163-ci mecz by rostrzygnąć ważne kwestie jak dzika karta.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Mam pytanie do znawcow Baseballa i mam nadzieje, ze mnie nie zjecie na dzien dobry...
Chcialbym zagrac MLB w pinnacle i mam pytanie. Przy typie ML sa zawsze dwa nazwiska i &quot; J. Jacubsen must start&quot; co to znaczy? Czy jesli oba sa zaznaczone to, ze obojetnie kto zaczyna, a co jesli jedno tylko nazwisko zaznacze! Chcialbym poprostu zagrac na wygrana danej druzyny!
Bede wdzieczny za odpowiedz...
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
W niektorych bukach jest tak, ze nawet jesli zmieni sie tuz przed meczem SP to Ci zalicza zaklad.
A w pinnacle masz taka opcje, jesli zaznaczysz, a sie zmieni SP dostaniesz zwrot stawki, a czy z niej skorzystasz czy nie to zalezy od Ciebie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
To jeszcze jedno pytanie, odnosnie pinnacle i under/ over, po co sa na dany mecz, dwa okna do obstawiania z under/ over 9.5 ( przy kazdej z druzyn). Czy to oznacza under/over w calym meczu czy under/ over na team?! Troche tego nie rozumiem bo under/over na dany team mamy obok zazwyczaj 4.5?!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
To jeszcze jedno pytanie, odnosnie pinnacle i under/ over, po co sa na dany mecz, dwa okna do obstawiania z under/ over 9.5 ( przy kazdej z druzyn). Czy to oznacza under/over w calym meczu czy under/ over na team?! Troche tego nie rozumiem bo under/over na dany team mamy obok zazwyczaj 4.5?!
Chodzi o Total Runs w całym meczu,tylko jest tak rozmieszczone,ze ma się wrażenie ,ze jest to na dany team.


 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Mam pytanie moze glupie ale:
Wlasnie trwa mecz Texas Rangers vs Oakland Athletics( zaczal sie o 22:05)...o 2:05 w nocy takze gra Texas Rangers vs Oakland Athletics czy to tak ma byc?! Dwie gry jedna po drugiej?
 
T 0

tommipl

Użytkownik
Czesc,
Chcialbym spytac czy ktos obstawil mecz Colorado-San Diego(wynik:3-0) w Betsson? Konkretnie pytam czy zaklad zostal poprawnie rozliczony czy anulowany?
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Mecz trwał tyle ile trzeba, wygrali Rockies więc czemu miałby zostać anulowany? Wygrało Rockies i każdy buk rozlicza tak samo (chyba że rozliczyli na odwrót, czyli błędnie, a co za tym idzie: pisz do nich ;] )
 
T 0

tommipl

Użytkownik
Kazdy rozlicza tak oprocz nich. Mi zaklad anulowali ze wzgledu na to, ze w San Diego wystapil inny miotacz niz zakladano...I jeszcze twierdza, ze to zgodne z regulaminem...
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
To już zależy od buka. Np. z tego co pamietam bwin czy bah mają gdzieś kto wystąpi jako SP, w niektórych bukach możesz zaznaczyć taką opcję (ale nie musisz), a np. w betsafe czy betssonie w przypadku zmiany Start Pitchera zakład jest anulowany.
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Nie wiem jak totolotek, ale na bwin zakład pewnie się pojawi, tylko że trochę później. Start o 0200 w nocy czasu polskiego, wiec mają jeszcze troche czasu.
 
Do góry Bottom