>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Sezon kończy się w końcem Września.
To , że przed ASG i po nie gra się meczy nie znaczy , że sezon sie skończył.
Jesteśmy na półmetku.
Nawet takie Houston , które jest daleko może spokojnie w teorii awansować do Postseason.
 
A 2

azbest1910

Użytkownik
co wchodzi w sklad Errors na tablicy wynikow? tzn co zaliczasie do errorów? co to jest error (blad) na tablicy? nie wiem jak to inaczej napisac;]
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Error
O nim decdyuje sędzia
Dotycza one błędów w defesnywie.
Np.
3B łapie piłkę i posyła ją do pierwszobazwoego , lecz posyła ją za wysoko i ten nie może jej złapać.
Zawodnik ofensywy biegnie dalej i zdobywa drugą baze , zamiast pewngeo outu na pierwszej.
3B dostaje Error [fielding lub throw].
Kolejny.
Piczer przy pickoffie attempt rzuca tak , ze 1B jej nie lapie i leci na foul [pilka jest alive] , zanim defensywa dobiegnie i ją rzuci na infield , to runner jest na 3B.
Piczer dostaje error w postci pickoff.
Error moze byc kosztowny , tzn ofensywa zdobedzie tzw. unearned run lub tylko stanie sie tyle ze zaowdnik bedzie na bazie i koledzy mu nie pomoga dobiec do home plate.
Najwiecej errorów mają SS/3B , mniej OF i 1B oraz C.
Defesnywa to długa opowiesc i patrzec na errory jest mylące , bo wszytsko zalezy od ustawienia , szybkości , zasięgu , czasami stadionu.
Baqu - wikipedia jest napisana zbyt sztywny językiem i uczenie sie zasad z niej jest słabe.
Angielska wikipedia pomoze , ale trzeba znać żargon i nazewnictwo.
Zazwyczaj obok tego kto popelnil blad jest napisane za co.
 
thecoon 0

thecoon

Użytkownik
Witam.
Trzy dość złożone pytanka do was Panowie, mam nadzieję, że niezbyt uciążliwe.
1) Sezon trwa od początku kwietnia do końca września i później znów pół roku przerwy do kwietnia ? I kiedy zaczynają się play-offy (po ilu rozegranych meczach) ?
2) Który buk (z tych łatwiej dostępnych, niekoniecznie zagranicznych typowo) oferuje najlepszą ofertę jeżeli chodzi o MLB, od paru lat stawiałem pojedyncze pozycje i interesowałem się ogólnikowo ligą jednak teraz zamierzam zagłębić się w amerykańskie portale i powoli grać 1-2 spotkania za większa sumę. Nawiązując do stwierdzenia, że kursy poniżej 1,7 to zwykle wał - jak to rozumieć ? Opłaca się szukać tylko pozycji z kursami zazwyczaj 1,9-2,3 itp. ?
3) Gdzie można sprawdzić czy dana seria będzie trwała 3 czy 4 spotkania ? Na portalach typu mlb.com czy espn podają tę informację (czy po prostu szukać tego w terminarzu na pierwszej lepszej stronce ze statami) ?
Z góry dzięki.
 
blads 187

blads

Użytkownik
1. Odpowiedzi udzieli ktoś bardziej obeznany, nie chcę wprowadzać w błąd
Każda drużyna gra 162 mecze w sezonie regularnym. Sezon zaczyna się w pierwszą niedzielę kwietnia,
a kończy w ostatnią niedzielę października.
Baqu

2. Bet365 według mnie najlepszy, masa spotkań live często nawet całe kolejki, przeróżne zakłady naprawdę bogata oferta. William także ma fajną ofertę i dużo spotkań live. Okresowo gram na betsafe ale to tylko ze względu na opcję remisu w pierwszym inningu. Odradzam betsson oraz bwin (marne kursy, często mniejsze niż u konkurencji) Chociaż warto czasem sprawdzić ofertę betssona, ostatnio dali perełkę w postaci sumy runów 1 ;) zakład zagrany, oczywiście wygrany i nie anulowany. Jeżeli chodzi o te niby &quot;wały&quot; to jest takie umowne określenie. Często bywa że murowani faworyci nie dają rady a kursy na nich są strasznie zaniżone. Spotykałem się z tym nie raz, trzeba uważać. Wiadomo że porażka na wyższym kursie boli mniej :p Jeżeli masz wiedzę która daje ci pewność że jakiś &quot;dog&quot; po kursie ponad 2 wejdzie to graj, wtopić można na wszystkim kwestia szczęścia.
Ja polecam Pinnaclesports i 5Dimes - lepszych kursów niż tam nie znajdziesz
Baqu

3. Tak jak napisałeś tam wszystko znajdziesz, http://sportsillustrated.cnn.com/baseball/mlb/probables/today/?eref=sinav tu masz jeszcze dobry link. Podają starterów na dzień dzisiejszy oraz na kolejne dni, łatwo zobaczyć jak długa będzie seria spotkań. Link zresztą podawany na forum, bardzo dobry często z niego korzystam. W jednym miejscu znajdziesz dużo interesujących informacji
Używam http://scores.covers.com/baseball-scores-matchups.aspx wszelkie dane tutaj są
Baqu
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
1) Sezon trwa od początku kwietnia do końca września i później znów pół roku przerwy do kwietnia ? I kiedy zaczynają się play-offy (po ilu rozegranych meczach) ?
koniec lutego - koniec marca =&gt; Spring Trening
koniec marca/poczatek kwietnia - polowa lipca =&gt; I połowa sezonu MLB
połowa lipca =&gt; All Star Game
Połowa lipca - koniec września =&gt; druga połowa sezonu
pażdziernik =&gt; Postseason
Między meczem gwiazd , a sezonem jest 1-2 dni przerwy.
3) Gdzie można sprawdzić czy dana seria będzie trwała 3 czy 4 spotkania ? Na portalach typu mlb.com czy espn podają tę informację (czy po prostu szukać tego w terminarzu na pierwszej lepszej stronce ze statami) ?
W terminarzu to masz danej ekipy , który już nie pamietam kiedy sie pojawia [albo koniec roku wcześniejszego/albo gdzieś w Styczniu].
 
thecoon 0

thecoon

Użytkownik
I jeszcze pytanie co do tego gdzie zdarza się wam oglądać mecze. Poza jednym darmowym meczem na mlb.com z każdej kolejki nie udało mi się znaleźć żadnej relacji. Stronki typu atdhenet.tv czy fromsport raczej nie oferują takich pozycji, a chciałbym móc częściej na żywo śledzić poczynania zawodników.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
I jeszcze pytanie co do tego gdzie zdarza się wam oglądać mecze. Poza jednym darmowym meczem na mlb.com z każdej kolejki nie udało mi się znaleźć żadnej relacji. Stronki typu atdhenet.tv czy fromsport raczej nie oferują takich pozycji, a chciałbym móc częściej na żywo śledzić poczynania zawodników.
wszystko jest w temacie

▶ http://forum.bukmacherskie.com/f31/baza-linkow-mlb-186.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thecoon 0

thecoon

Użytkownik
Dzięki, nie pomyślałem o najprostszym czyli przeszukaniu całego tematu. Sporo przydatnych linków już wrzuciłem w zakładki więc zaczynamy dziś operację MLB. Pozdrawiam.
 
thecoon 0

thecoon

Użytkownik
Dziś mamy właśnie podobną sytuację w meczu Giants z Piratami. Zaczyna Vogelsong, który gra świetnie, a po drugiej stronie Morton, któremu nie wiodło się przeciw hitterom rywali w ostatnich 5 latach. Z kolei statystyki H2H pokazują, że mimo wszystko Piratom na wyjeździe grało się nie najgorzej. Na San Francisco kurs oscyluje w granicach 1,50-1,55. Ciekawym typem może być handi +1,5 na piratów po kursie ok. 1,7. Parę dni trzeba będzie poobserwować te zależności, a później zagrać coś za więcej.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
W Piratach nie ma ciekawej atmosfery. Pocisnęli parę wymian przed deadline&#39;m, liczyli, że włączą się do walki i nagle zaczęli wtapiać. Padres ich roznieśli. Więc myślę, że ten team już stracony w tym sezonie i raczej trzeba grać przeciwko. Giants po cięzkiej serii z Phillies, ale mimo wszystko muszą walczyć bo czują za plecami Diamondbacks. Jeśli miałbym grać to Vogelsonga nawet z hc.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Mam pytanie - w tym tygodniu jest dosłownie 0 transmisji MLB na atdhe i livetv.ru a myp2p forum nie działa.
Co się dzieje i czy ktoś zna jakieś alternatywne źródła MLB w streamingu?
 
A 2

azbest1910

Użytkownik
następne pytanie:
zauważyłem ze w national league miotacz także pałkuje w meczu a w american jest zawodnik DH designed hitter ktory palkuje za niego. są jeszcze jakieś inne różnice (przepisy) miedzy tymi ligami?
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Z tego co widzę to nie ma.
W przeszłości były wyraźniejsze , ale teraz te podziały są bardziej symboliczne.
W Interlidze na stadionach ligi AL ekipy Nationals grają DH
Na stadionach ligi NL w ekipach American pojawiają się piczerzy jako ten #9 w line-upie
Jak śledzisz ligi bardziej to pewnie zauważysz , że w AL więcej jest runów na mecz , a w NL piczerzy mają niższe ERY.
Z powodu jednak nieoficjalnego początku &#39;&#39;pitcher era&#39;&#39; po &#39;&#39;steroid era&#39;&#39; te proporcję się mieszają.
 
Do góry Bottom