>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niejasności

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
powinieneś dostać ostrzeżenie,
Wg mnie już po 2.etapie powinien wylecieć z konkursu, o czym z resztą pisałem...
1.etap : kopia postu Qozi&#39;ego
2.etap : kopia mojego postu (w obu przypadkach nie zmienione kursy, choć uległy zmianie !)
3.etap : po napisaniu, że ktoś kopiuje, zmiana taktyki, tzn. od 3 osób poprzedzających jego post po 1 wybranym typie...
4.etap : lolnik przedstawił...
No ale można udawać, że się tego nie widzi i pisać coś o marginesie tolerancji itd...
Wg mnie lepszy jest konkurs 15-osobowy, gdzie każdy podaje uczciwie swoje typy (a przynajmniej umiejętnie zmienia chociażby kursy) niż taki z pseudo graczami...
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Wg mnie już po 2.etapie powinien wylecieć z konkursu, o czym z resztą pisałem...
1.etap : kopia postu Qozi&#39;ego
2.etap : kopia mojego postu (w obu przypadkach nie zmienione kursy, choć uległy zmianie !)
3.etap : po napisaniu, że ktoś kopiuje, zmiana taktyki, tzn. od 3 osób poprzedzających jego post po 1 wybranym typie...
4.etap : lolnik przedstawił...

No ale można udawać, że się tego nie widzi i pisać coś o marginesie tolerancji itd...

Wg mnie lepszy jest konkurs 15-osobowy, gdzie każdy podaje uczciwie swoje typy (a przynajmniej umiejętnie zmienia chociażby kursy) niż taki z pseudo graczami...
Już konkursu nie ma co przrabiać na 15-osobowy, ale jeśli to zostało zauważnoe do poprostu powinien być WYPAD z konkursu i kara np. zakaz występowania w konkursach ŻADNYCH na forum, ale jak najbardziej zgadzam się z Obserwator (M), to powinno być koniec dla Szakal1991, powinien być uwzględniony w tabeli na samym końcu zaś przy punktach DSQ.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Nie było mnie na forum od niedzieli (sprawy osobiste),więc nie podałem typów w niedzielę,poniedziałek i wtorek (3 dni)
23. Osoby które nie wezmą udziału w 5 etapach konkursu (dwa razy można nie brać udziału nie otrzymując za to kary) zostają zdyskwalifikowane z konkursu.
Dostane tylko kare czy dyskwalifikacje ?
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Nie było mnie na forum od niedzieli (sprawy osobiste),więc nie podałem typów w niedzielę,poniedziałek i wtorek (3 dni)
Dostane tylko kare czy dyskwalifikacje ?
Ja nie jestem modkiem w forum ale czytałem regulamin i tak to rozumiem, myślę zresztą że dobrze rozumiem: jeśli masz 5 etapów nietypowanych to out z konkursu, jesli masz2 etapy nie typowane to nic się zupełnie nie stało, jeśli masz 3 etapy nie typowane to -300 za ten jeden dzień nietypowanie (bo dwa dninietypowane są przecież bez kary), zaś jak ktoś nie typował 4 etapó, to ma logicznie -600 za dwa dni nietypowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Suchoparek - tylko raz -300 [ za dziś ], oczywiście nadal możesz typować, jednak jeśli jeszcze dwa razy tak by się stało to wtedy następuję dyskwalifikacja.
Co do sprawy, którą opisują dwaj userzy - przeanalizujemy ją z Dawidem i jakoś wieczorem podejmiemy decyzje.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
IV. etap podliczony, w razie błędów proszę pisać w tym temacie, nie wykluczam, że takie mogły się pojawić.
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
1. Frank Shleck - Jurgen Van Den Broeck 1 @2.2 Bet365 ⛔100
2. Levi Leipheimer - Bradley Wiggins 1 @1,85 Bet365 ⛔100
3. David Millar - Linus Gardemann 2 @2,2 Bet365 ⛔100

Zwycięzca etapu :
Philipe Gilbert ⛔

⛔300
Przecież według strony wyścigu Frank Shleck miał 7 miejsce, a Van den Broeck 9, więc powinienem mieć -80 a nie -300. Proszę o poprawienie.
// Jasne, mój błąd.Już wszystko ok.Kozi.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie spokojnie.
Użytkownik Szakal1991 za dzsiejsze typy ma ⛔300 jak jeszcze raz powtórzy taką zabawę to wylatuje z konkursu, widać że w konkursie są kopiowane typy i nawet po części można to zrozumieć. Ale przed tym chociaż sprawdźcie jakie są obecnie kursy. Każdy niestety dopiero od 3 etapu (bo liczyliśmy na waszą uczciwość) jest sprawdzany czy nie powiela wszystkich typów innego użytkownika. Pojedyncze przecież mogą się zdarzyć, bo akurat ktoś mógł pomyśleć podobnie jak ktoś inny :]. A co do kursów jak ktoś zauważy że jest zawyżony może wysłać PW do mnie lub Qoziego, bo my cały dzień nie siedzimy na forum.
@Suchoparek za dwa dni masz 0 punktów a za dzisiejszy niestety -300.
 
J 5

jezyk84

Użytkownik
Ja wychwyciłem jeszcze 1 błąd:
w typach użytkownika navent - Wiggins w klasyfikacji etapu jest przed Leipheimerem

Jeszcze wątpliwość co do -300 dla użytkownika radomiak1910. Spóźnił się z typami, czyli nieważne. Ale dotychczas zaliczył tylko jedno 0, więc dzisiaj powinien mieć drugie, a nie -300. Zgodnie z regulaminem:

15. Typy podane po rozpoczęciu etapu zostają anulowane i w przypadku kiedy użytkownik opuścił już maksymalnie 2 etapy (punkt 9) automatycznie otrzymuje -300 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja wychwyciłem jeszcze 1 błąd:
w typach użytkownika navent - Wiggins w klasyfikacji etapu jest przed Leipheimerem

Jeszcze wątpliwość co do -300 dla użytkownika radomiak1910. Spóźnił się z typami, czyli nieważne. Ale dotychczas zaliczył tylko jedno 0, więc dzisiaj powinien mieć drugie, a nie -300. Zgodnie z regulaminem:

15. Typy podane po rozpoczęciu etapu zostają anulowane i w przypadku kiedy użytkownik opuścił już maksymalnie 2 etapy (punkt 9) automatycznie otrzymuje -300 punktów.
co do użytkownika @navent zgadza się, masz rację już poprawiłem.

Qozi coś Ty pił że tyle błędów ????

co do użytkownika @radomiak1910 nie wiem jak jego sytuacja w tabeli jeśli jest tak jak piszesz to będzie miał 0, jak opuścił już 2 etapy ma -300. Bo narazie nie mam czasu uaktualnić tabeli, nie mniej jednak koło północy powinna już być.

//Na szybko liczyłem, sorry.Jutro będzie normalnie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Rzeczywiscie opuscilem zaledwie tylko jedno typowanie, wiec chyba powinienem miec 0
15. Typy podane po rozpoczęciu etapu zostają anulowane i w przypadku kiedy użytkownik opuścił już maksymalnie 2 etapy (punkt 9) automatycznie otrzymuje -300 punktów.
Dziekowa Jezyk
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Panowie prowadzący konkurs... ja z pytaniem czy można tak typować.
np. 1. zwyciestwo Farrar
2. zwyciestwo Cavendish
3. zwyciestwo Rojas
extra typ:
zwyciestwo Galimzyanov
Pytam czy tak można grać, bo sam chętnie zagrałbym podobnie, a nie chcę mieć później problemów ????
Chodzi o to powielanie typów na zwycięstwo etapowe. Wychodzi, że one są sprzeczne ze sobą, ale widzę, że niektórzy tak grają.
//Typujemy dowolne typy z oferty bukmacherów sponsorujących konkurs, jak ktoś dobrze kombinuje to może sporo zyskać. Ale może też odwrócić się to w drugą stronę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Panowie prowadzący konkurs... ja z pytaniem czy można tak typować.

np. 1. zwyciestwo Farrar
2. zwyciestwo Cavendish
3. zwyciestwo Rojas

extra typ:
zwyciestwo Galimzyanov

Pytam czy tak można grać, bo sam chętnie zagrałbym podobnie, a nie chcę mieć później problemów ????

Chodzi o to powielanie typów na zwycięstwo etapowe. Wychodzi, że one są sprzeczne ze sobą, ale widzę, że niektórzy tak grają.

Ja tak podałem i jeszcze od Qozi&#39;ego dostałem punkty do reputacji, że ładnie wykombinowałem :razz:
Więc chyba można.

Jest napisane dowolne typy to dowolne.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
- 300 za zawyzanie kursów ?? nie zgadzam się nie zawyżam żadnych kursów są takie jakie były zreszta reszta gra też po takich !
proszę o rozliczenie normalne moich typów
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
- 300 za zawyzanie kursów ?? nie zgadzam się nie zawyżam żadnych kursów są takie jakie były zreszta reszta gra też po takich !
proszę o rozliczenie normalne moich typów
kursy u róznych bukmacherów sa rózne i skacza góra dół a ja akurat nie patrzyłem tego dnia bo nie miałem czasu i kursy brałem od graczy podających typy przedemna przecież nie miałem zamiaru oszukać kogoś o 0,1:?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sam napisałeś, że brałeś typy od innych użytkowników co jest poniekąd zabronione.Niestety, należy grać na swój rachunek i dopilnować wszystkiego - czyli kursów, bukmachera i par, w Twoim wypadku tak nie było.
Decyzja nie będzie zmieniona, apeluję i proszę o granie samemu oraz poświęcenie minutki jednak na sprawdzenie tego kursu bo wychodzi później trochę nieładnie [ nie jest to aluzja tylko do Ciebie ].
 
Do góry Bottom