>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f337/etap-5-6-lipca-2011-a-61307.html#post2299428
Fakt skopiowałem typy ale nie dlatego ze myślę ze on jest dobry w tym co robi tylko podobnie myślałem w regulaminie nie ma ze nie można popełniłem błąd ale myślę ze to zbyt surowa kara proszę jeszcze raz o rozpatrzenie mojej sprawy ( i proszę o kare brak typów lub połowę mniejszą )
//Pierwszy raz otrzymujesz -300 , jak jeszcze raz powtórzysz taką zabawę zostaniesz zdyskwalifikowany. Gdybyś jeszcze poprawił zapis, to może bym to przeoczył ale dałeś wszystko idealnie jak Suchoparek, kropka w kropkę, spacja w spację. Więc nie ma o czym rozmawiać.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
tak czytałem ale inaczej z interpretowałem ten punkt myślałem ze jak to będzie notoryczne ale dzięki trudno nadrobię ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wspólnie z Qozim podjęliśmy decyzję że użytkownik @Szakal1991 zostaje zdyskwalifikowany z konkursu za zawyżanie kursów. Pierwszy raz zawyżył dostał upomnienie i -300 punktów. Nie poskutkowało. Więc niestety musimy podjąć tak drastyczne kroki.
W etapie 5 podałeś typ:
1.Jose Joaquin Rojas Gil - Romain Feillu 1 @ 1,70 Bet365
kurs o godzinie której podawałeś wynosił 1,65 http://imageshack.us/photo/my-images/215/beztytuuzii.jpg/
nawet użytkownik @radhu21 podał dwie godziny wcześniej od Ciebie typ i ma 1.65. Więc ewidentnie jest coś nie tak.
Mamy nadzieję że więcej razy nie będziemy musieli podejmować takich decyzji. Grajcie uczciwie.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Wspólnie z Qozim podjęliśmy decyzję że użytkownik @Szakal1991 zostaje zdyskwalifikowany z konkursu za zawyżanie kursów. Pierwszy raz zawyżył dostał upomnienie i -300 punktów. Nie poskutkowało. Więc niestety musimy podjąć tak drastyczne kroki.
W etapie 5 podałeś typ:
1.Jose Joaquin Rojas Gil - Romain Feillu 1 @ 1,70 Bet365
kurs o godzinie której podawałeś wynosił 1,65 http://imageshack.us/photo/my-images/215/beztytuuzii.jpg/
nawet użytkownik @radhu21 podał dwie godziny wcześniej od Ciebie typ i ma 1.65. Więc ewidentnie jest coś nie tak.
Mamy nadzieję że więcej razy nie będziemy musieli podejmować takich decyzji. Grajcie uczciwie.
Dzięki chłopaki ????
Myslalem że liczą się typy i to jaka kto ma skuteczność ja nikogo nie chciałem oszukiwać i nie robiłem tego ! a to że zmienił się kurs o 0.5 to chyba nie powód do dyskfalifikacji...ale kit powodzenia ja trzymam za Alberto i licze że wygra ten tur !
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Proszę Cię.
Dlaczego nie chciało Ci się sprawdzić kursów ? Szanujmy się i podajmy wszystko co jak trzeba, nie chodzi o te 0,5 punkta czy kursu, ale o uczciwość.Dodam od siebie, że trochę mnie rozczarowałeś bo cieszyłem, że zapisałeś się bo widziałem, że udzielałeś w się w dziale i jakieś pojęcie masz, ale nie tolerujemy przekopiowania typów perfidnie bo wygląda to jakby niektórzy mieli Nas za idiotów.Przecież szło samemu przepisać, szło zmienić kolejność, a niektórym na prawdę tego się nie chce zrobić.
Szkoda Szakal, że tak kończysz przygodę z konkursem bo nie o to w nim chodziło, nie chodziło o kopiowanie i pisanie na odwal typów, kursów...
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Fakt skopiowałem typy ale nie dlatego ze myślę ze on jest dobry w tym co robi tylko podobnie myślałem
Ładnie to określiłeś ????
Qozi zapomniałem o zlocie forum w ten weekend.
Nie wiem,jak tam jest z dostępem do neta.
Jeżeli nic nie wymyśle,będe musiał wycofać się z zabawy ????
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Jeśli chodzi o podliczanie 5. etapu u mnie (lolnik) to za 3eci typ powinene dostać 35 punktów a nie 30. Tak więc w sumie punktów za 5 etap powinienem otrzymać 145 punktów a nie 140. Co prawda tylko 5 punktów, ale później może się okazać np. że aż 5 punktów. Czekam na poprawkę, tu jak i również w tabeli.
//Umknęła mi gdzieś piątka, poprawione.Przy następnej aktualizacji będzie to uwzględnione.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Suchoparek - tak, wiem, że jedziesz, może jednak uda się coś wymyślić.
Może zrobimy tak, jak będziesz mógł to podaj typy przez internet bądź za pomocą telefonu [ np. ja mam nr od Bama albo Kukli ] i wyślą mi te typy sms-em i ja mogę napisać za Ciebie.
Jeśli jednak uznasz, że za dużo kombinacji i zbyt duży problem z taką metodą to po prostu zakończysz udział w konkursie.
Oczywiście zależy od Ciebie czy chcesz uczestniczyć itd.
Pozdro.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A ja jednak myślę, że 2 typy są pietrrex&#39;a, a 1 Adrians&#39;a... (1. i 3. identyczny zapis, w 2. nawet &quot;przypadkiem&quot; liczba porządkowa się skopiowała).
Akurat to nie podejdzie pod ⛔300, ale po co ściemniać..?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
O widzę, że mikrobi6 miał już przygody z kopiowaniem, więc opiekunowie tematu macie kolejny obiekt do obserwacji i ew.decyzji...
(posty do połączenia)
 
R 3

ramzes12

Użytkownik
Mam pytanie gdy zawodnik opuści wyścig na skutek kontuzji, jak będzie wtedy rozliczony zakład h2h? -100 czy anulowane
 
Do góry Bottom