>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu III

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ponawiam pytanko
już podobne pytania padały, tylko o inne kolejki. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy Williamhill dopisze freebety. pewne jest, że nic Was nie ominie więc spokojnie.

Top25 9 kolejki dziś postaram się ogarnać
 
G 277

geryx

Użytkownik
już podobne pytania padały, tylko o inne kolejki. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy Williamhill dopisze freebety. pewne jest, że nic Was nie ominie więc spokojnie.
Top25 9 kolejki dziś postaram się ogarnać
jest freebet✅
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sorry, chodziło mi o 7 i 8 kolejkę.
Timon, wejdź na moje konto i tam masz zakładkę moje bonusy, musisz mieć dostępny freebet.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
ja ze 3 razy się łapałem na freebeta , dodatkowo kończyłem na miejscu premiowanym freebetami i nigdy nie było problemów
Mogę potwierdzić.Też kilka freebetów ugrałem,czy miałem w poprzedniej edycji tego konkursu 3 miejsce na koniec i wszystko było w porządku.
Ps : Konrad,ogarniaj tabelę za poprzednią kolejkę ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ja ponawiam pytanie co do 6 kolejki, czy były wypłacane nagrody, bo nic nie widzę na koncie i nie wiem czy, że w ogóle nie zostało wysyłane czy coś nie tak, że kolejny freebet, ale z tego co Konrad napisał to nie ma z tym problemu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To 25 z 10 kolejki:


TOP 3 poproszę o niki na PW.
Do osób co nie dostały jeszcze freebetów. Marcin się zajął już tą sprawą więc jeszcze chwilę cierpliwie poczekajcie ;)
 
Do góry Bottom