>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu III

columbus 216

columbus

Użytkownik
Ale liga jest we wtorek i można postawić tylko że prawdopodobnie kursy pojawią sie po rozegraniu pucharów.
ale temat jest
9 kolejka &quot; Angielska Piłka w Najlepszym Wydaniu z William Hill&quot; 3.11-5.11.2012
czyli kończymy typowanie na poniedziałku ;-)

nie ma co rozciągać typowania - skoro nie ma meczów League One i Two to typujmy najstarsze piłkarskie rozgrywki na świcie, czyli FA Cup
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
będą nawet dziś. mój błąd i gapiostwo bo zapomniałem/nie sprawdziałem że puchar gra. jak coś ustalimy dam znać, i 6 i 7 typ na PW najlepiej podeślecie,podmienie i wszystko będzie okej
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Proszę o dopisanie typu nr 6 i 7:
6. Braintree-Tranmere 2 @ 1,73
7. Burton - Altrincham Burton -1 @ 2.3
okie/Konrad
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Sorry, Very Sorry
Mecz Braintree - Tranmere odwołany, więc proszę o zamianę na:
Dorchester - Plymouth 1 @ 4.5
Mój post znajduje się na 1 stronie tematu i ma nr 9.
 
S 0

slavoo26

Użytkownik
u mnie to samo : Post 66
Mecz Braintree - Tranmere odwołany, więc proszę o zamianę na:
Dorchester - Plymouth / Plyomuth wygra,over 12 rzutow roznych i ponizej 4 kartek w meczu @ 8,00
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Kolejka podliczona.
i tak widzę, że nie zdobędę punktow, ale to bylo troche nie fair. Typy chcialem podac godzine przed ale strona wisiala i czekalem do samego konca. Chyba w takich przypadkach mozna ustapic regule 5 minut przed.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Sorry, Very Sorry
Mecz Braintree - Tranmere odwołany, więc proszę o zamianę na:
Dorchester - Plymouth 1 @ 4.5
Mój post znajduje się na 1 stronie tematu i ma nr 9.
Chciałbym się dowiedzieć, czy ten typ zostanie uwzględniony, czy nie. Jeśli nie to mimo wszystko moje typy za 9 kolejkę są źle podliczone.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Jak zwykle żaden Opiekun się nie odezwie?
Każdy ma swoje życie ? Jak się pojawiamy to przeca zawsze od razu odpowiadamy czy obliczamy wyniki..
Więc odpowiadam,regulamin jest regulaminem,przykro mi.Widzę screen,szkoda,że taka sytuacja wyszła.
@Troglak
Da radę dopisać.Po prostu nie spojrzałem tutaj i nie widziałem,że podałeś zapasowy typ za przełożone Tranmere.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
troglak 312

troglak

Użytkownik
@Dutchman Robin
Jeszcze ostatnia (mam nadzieje ???? ) upierdliwosc z mojej strony. Zapomniales pomnozyc x 7.00 (za hit kolejki) tego całego ako, które wpisałeś pod moimi typami. W sumie ako wynosi 231,84, a nie 33.12 .
 
Do góry Bottom