>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu III

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
6 kolejka podliczona.
Sprawdzajcie czy wszystko się zgadza, bo sporo wyników brałem z pamięci ;)
Jak tak to jutro pod wieczór TOP3 i tabela.
Druga sprawa to taka, że prawdopodobny zwycięzca nie logował się na forum od ponad tygodnia więc może być problem z zebraniem loginów.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Druga sprawa to taka, że prawdopodobny zwycięzca nie logował się na forum od ponad tygodnia więc może być problem z zebraniem loginów.
powinno byc tak, ze 3 dni czekania na login i koniec, komu zalezy napewno przez te 3 dni znajdzie czas by zajrzeć do dzialu z konkursem
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
powinno byc tak, ze 3 dni czekania na login i koniec, komu zalezy napewno przez te 3 dni znajdzie czas by zajrzeć do dzialu z konkursem
no niekoniecznie, ja trafiłem na tydzień do szpitala. i akurat miałem smartfona i byłem przytomny , różne są sprawy w życiu, jak ktoś myśłi że jest zero , jedynkowo, to dopiero uczy się pokory. myślę ,że termin 2 tygodniowy (lub 3) to przyzwoita sprawa na czekanie i tak ten freebet jest ważny miesiąć więc spokojnie jest gdzie go postawić ...
 
S 0

slavoo26

Użytkownik
6 kolejka podliczona.
Sprawdzajcie czy wszystko się zgadza, bo sporo wyników brałem z pamięci ;)
Jak tak to jutro pod wieczór TOP3 i tabela.
Druga sprawa to taka, że prawdopodobny zwycięzca nie logował się na forum od ponad tygodnia więc może być problem z zebraniem loginów.
Prawdopodobny zwyciezca czuwa ;)
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
mam pytanie odnosnie typu, ktory zagralem mianowicie &quot;Defoe lub Torres strzeli 1 bramke&quot; czy chodzi tutaj o pierwsza bramke w meczu, czy dokladnie jednego gola w spotkaniu?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
mam pytanie odnosnie typu, ktory zagralem mianowicie &quot;Defoe lub Torres strzeli 1 bramke&quot; czy chodzi tutaj o pierwsza bramke w meczu, czy dokladnie jednego gola w spotkaniu?
kiedyś taki typ traktowałem jako pierwszą bramkę. sugerowałem się kursami, w tym wypadku podobnie bo 3.50 na to że albo Torres strzeli albo Defoe w dowolnym czasie troche za ładnie wygląda.
 
czort 31

czort

Użytkownik
U zwycięzcy mamy typ:1. Manchester United - Stoke Remis - Manchester United (-2 bramki) vs Stoke (+2) @ 4.00 zaliczony na ✅
Może źle rozumiem zdarzenie ale wynik 4:2 dla manchesteru i z handi -2/+2 to jest Stoke/remis a nie Remis/Manchester i typ powinien być zaliczony na ⛔
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Pomyłki nie ma.
w WH handi -1 to wiadomo,że trzeba wygrać minimalnie 2 golami a typ remis przy handi -1 tj,że drużyna wygra 1 golem.
a więc..handi -2 i typ na remis to wygrana 2 bramkami danej ekipy,w tym przypadku Man Utd wygrało 4-2,czyli typ na ✅
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
7 Kolejka:

Top3 poproszę o niki z William Hill na PW.

edit/
1.- wysłał
2.- wysłał
3. wysłał

Posprawdzać, czy okej wszystko. Top 3 jw. Ogólną tabelę rzucę jutro.
 
Do góry Bottom