>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

T 10

tjcrash

Użytkownik
Mam pytanie jak będzie wyglądać 12 kolejka? 11 rozumiem, że planowo, ale jeśli w League One i League Two zostało po jednej kolejce to będzie jakaś zmiana w regulaminie jeśli chodzi o kolejkę 12, czy może w tym terminie będą Play-off w tych ligach?
zobaczymy jak ułoży się kalendarz. jak nie będzie meczów z niższych lig to damy 4 typy z Premier League i 3 nPower. Ale jest jeszcze czas do 12 kolejki ;) /Konrad
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
U mnie błąd w 10 kolejce, podaję trafione typy i AKO:

2. West Ham (-1) - Wigan 1 4,00 2:0
5. Derby (-1) - Peterborough 1 3,75 3:1
7. Oxford (-1) - Rochdale 1 4,80 3:0

AKO: 72

Pozdro ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
TOP 25 z 10 kolejki:


TOP 3 poproszę o loginy na PW.
excel coś zaokrągla mi moje ako do pełnej sumy. w kolejce miałem 128,96 ale po wpisaniu w kolumne daje 129. tak czy siak nic to nie zmienia ale wolę napisać w celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
TOP 25 z 10 kolejki:



TOP 3 poproszę o loginy na PW.

excel coś zaokrągla mi moje ako do pełnej sumy. w kolejce miałem 128,96 ale po wpisaniu w kolumne daje 129. tak czy siak nic to nie zmienia ale wolę napisać w celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości ;)
U mnie błąd w 10 kolejce, podaję trafione typy i AKO:

2. West Ham (-1) - Wigan 1 4,00 2:0
5. Derby (-1) - Peterborough 1 3,75 3:1
7. Oxford (-1) - Rochdale 1 4,80 3:0

AKO: 72
Może mi ktoś w końcu poprawić błędnie policzony wynik i dopisać odpowiednią ilość punktów do głównej tabeli i tabeli kolejki?
Może może. Później poprawie/Konrad
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Podliczyłem aktualną kolejkę.Wiadomo,że jeszcze został jutrzejszy mecz AV-Sunderland,ale to tylko kilka osób zatypowało,więc jutro pozostanie uzupełnić o te kilka osób.Reszta co nie miała tego meczu sprawdzać czy nie ma błędów w obliczeniach ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Konrad - wszystko gra, dzięki!

Mam jeszcze pytanko co do ostatniej kolejki. Został mi jeszcze mecz Aston Villi i będę, jeśli dobrze patrzyłem, na 1 albo na 2 miejscu. Ostatni raz dokonywałem depozytu na William Hill 21 marca. Czy to wystarczy czy muszę coś jeszcze wrzucić, żeby otrzymać nagrodę? Z góry dziękuję za odpowiedź!
 
Do góry Bottom