>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

K 423

kar512

Użytkownik
Witam.
Nie czekajcie na mój nick bo : mam niedostateczny wkład merytoryczny aktywność na forum w tym miesiącu i ciągu ostatnich 40 dni nie dokonałem depozytu.
Mam jeszcze pytanie czy nagrodę można odstąpić innej osobie bo bym chciał wybrać komu ją przekazać jak by była taka możliwość a jak nie
to proszę dać następnej osobie w tabeli.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam.
Nie czekajcie na mój nick bo : mam niedostateczny wkład merytoryczny aktywność na forum w tym miesiącu i ciągu ostatnich 40 dni nie dokonałem depozytu.
Mam jeszcze pytanie czy nagrodę można odstąpić innej osobie bo bym chciał wybrać komu ją przekazać jak by była taka możliwość a jak nie
to proszę dać następnej osobie w tabeli.
nie marudź ;) zrób minimalny depozyt i ślij login
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Typy podane bez hitu kolejki beda liczone czy nie?
Na przyszłość, lepiej jak hit kolejki jest poźniej, a nie w sobote o 13:45
16. Żeby brać udział w danej kolejce trzeba podać wszystkie 7 typów.
Hit to dodatek. Nie musisz go podawać.
Co do drugiego. No niestety my nie ustalamy terminarzu Premier League i godzin rozgrywania meczów. Dodatkowo temat są otwierane kilka dni przed startem kolejki więc ... ;)
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Pewnie to już za późno, ale nie dopisałem sponsora do tego postu - jeśli można, to proszę o dopisanie, jeśli zgłaszam się za późno, no to trudno się mówi ;)
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Panowie, jedno z moich spotkań http://forum.bukmacherskie.com/f411/6-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-16-03-17-03-2013-a-89428.html#post3458305 (Wycombe-Northampton) zostało z tego co widzę przełożone http://www.livesports.pl/mecz/h6D0GcWb/#szczegoly-meczu . Co w takiej sytuacji? Czy mogę podać typ zastępczy? W regulaminie nic nie ma na ten temat, więc generalnie szkoda gdybym miał ponieść stratę (w razie braku możliwości podania typu zastępczego) bo wiadomo, że takich sytuacji losowych nie da się przewidzieć. No, ale dostosuję się do każdej decyzji, także proszę o obiektywną ocenę. ;)
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
możesz możesz. przecież skąd mogłeś wiedzieć, ze ci mecz odwołają. dawaj jakiś zastepczy
Proszę w takim razie o dodanie (w zastępstwie tego przełożonego meczu) następującego typu:

Sunderland - Norwich |Powyżej 2,5 bramek| @2,00

Z góry dzięki
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Obliczyłem kolejkę,sprawdzić czy wszystko ok.Rzeczywiście z tego co widac to miesięczne poślizgi są :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Był trochę problem z wyborem Hitu kolejki ale myślę, że Swansea Tottenham z bukmacherskiego punktu widzenia będzie ciekawszą opcją. Pierwotnie miał być mecz City - Newcastle ale kursy mnie zniechęciły, dodatkowo City było w ostatniej kolejce jako hit to teraz trzeba trochę zmienić ;)
 
Do góry Bottom