>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
zwrot ; p na pewno. Ja tak mialem w typach dnia, pewnie z toba bedzie podobnie.


Mam pytanie jeśli obstawiłem wczoraj mecz, że chelsea wygra + zenit wygra i wczoraj chelsea przegrala to moge zenit jeszcze zagrać?
 
G 35

gesio

Użytkownik
a co jesli ktos podliczy swoje kupony do godziny 22:00 na 100% ?
to moze wtedy podac kupony po godzinie 16? i nie beda one usuwane? prosze o odp.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gesio - kupony podajemy do godziny 16ej :!: Tu nie chodzi o podliczanie, a to by nie kombinować na samym finiszu kolejki.
No jak nie siadł kupon to możesz podać jeszcze raz.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
zwrot ; p na pewno. Ja tak mialem w typach dnia, pewnie z toba bedzie podobnie.

Mam pytanie jeśli obstawiłem wczoraj mecz, że chelsea wygra + zenit wygra i wczoraj chelsea przegrala to moge zenit jeszcze zagrać?
No jak nie siadł kupon to możesz podać jeszcze raz.
Jeśli można ponowić zakład... to czy mozna go zmienić?
W przegranym kuponie miałem zakład, że Djoković wygra 2:0. Czy teraz mogę zagrać na zwykłe zwycięstwo?
Innymi słowy czy typy w przegranym kuponie, przestają się liczyć? Można je nadal typować (zmieniać rozstrzygnięcia) czy tylko &quot;ponawiać&quot;?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W poprzedniej edycji można było dwa razy typować to samo jeśli w pierwszym kuponie jakiś typ nie siadł, więc w tej edycji też pewnie można.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
W poprzedniej edycji można było dwa razy typować to samo jeśli w pierwszym kuponie jakiś typ nie siadł, więc w tej edycji też pewnie można.
Tyle to już wiem po poście Benka.
Chodzi mi o zamianę typu DW 2:0 na zwykłe zwycięstwo albo... np. zwycięstwo przeciwnika.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Benek 21, zwróć uwagę na przestrzeganie regulaminu, bo widzę, że parę osób niezbyt uważnie czyta, a później narzekają:razz::grin:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
I pojawił się pewien dylemat... Ja i mój przeciwnik mamy po ⛔500, jednak on nie podał 5.kuponu. Ja podałem 5.kupon dziś rano, a on swój 4. wczoraj wieczorem. Dobrze wnioskuję, że skoro nie podał 5., to awans wywalczyłem ja, ponieważ jego 5. jakby z automatu o 16.01 był ⛔100 ?? Proszę opiekuna konkursu o rozstrzygnięcie
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
w 5 kuponie zostało mi jedno zdarzenie do rozliczenia.
Mianowicie tenis Nadal-Djoko. Zaczeli z opoznieniem o 18-50 i w dodatku mecz bardzo wyrownany i dlugi i przed 22 nie skoncza.
I w zwiazku z tym nie zdarze podac rozliczenia do 22?
Czy mogłbym ewentualnie to zrobic po tym meczu?
Czy juz nie wazne jak skonczy sie i ten typ nie bedzie liczony?
 
G 277

geryx

Użytkownik
jak rozliczyć kupon łączony:
debel radwańska - nie zaczął sie jeszcze , jest obsów bo 3 sety Nadal gra, zaplanowany mecz był na 20.30 a typ dawany przed OOP dzisiejszym
oraz 2 zdarzenie trafione za 1,6
jako:
A) -100
B) +60(traktując debel jako zwrot)
C) aco po skończeniu debla
?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@djgregor po meczu rozlicz.
@geryx hmmmm poczekamy do 23:30 jak to się potoczy, wtedy planuje zrobić losowanie.
@Obserwator - Ty awansowałeś
Łamanie regulaminu będzie karane więc chill. Dlatego też Gesio awansuje (odpawiadam tutaj na PW).
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
@geryx hmmmm poczekamy do 23:30 jak to się potoczy, wtedy planuje zrobić losowanie.
Bardzo ciekawa sytuacja i chyba nie wyjaśniona w regulaminie. Jeżeli typ zostanie anulowany.... przegrywam. Jeżeli Radwańska przegra wygrywam :p Jeżeli wygra przegrywam ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeśli mecz się nie rozstrzygnie w odpowiednim czasie - obydwaj awansujecie.... Mamy na szczęście 6 LL i jeden z nich to będzie ktoś z Was. W następny weekend postaram się uniknąć takich sytuacji wpisując odpowiedni punkt do regulaminu.
 
Do góry Bottom