>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do losowania to zawsze losowałem tak jak teraz i nikt nigdy nie narzekał
W Basket Cup zrobiono tak, że ostatni grał z 1wszym i każdy wiedział, że gra się do końca bo jest o co więc myślę, że na przyszłość to ma sens ????
// Basket cup to Basket cup ;)
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Zrobił mi się dubel w ostatnim poście z kuponami. Proszę o usunięcie jednego z dwóch takich samych kuponów podpisanych nr 3.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Rozumiem, że krecze rozliczamy tak samo jak u bukmachera, który jest sponsorem konkursu. Czyli w Bet-at-home, jeżeli drużyna A skreczuje, za zwycięzce uważa się drużynę B, jeżeli została rozegrana przynajmniej jedna piłka. Chodzi mi o spotkanie Llagostera/Parra - Szavay - Safina. Przy stanie 3:2 dla Hiszpanek druga para kreczuje. Rozumiem, że zakład mogę sobie zaliczyć? Proszę mnie poprawić jeśli się mylę...
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Rozumiem, że krecze rozliczamy tak samo jak u bukmachera, który jest sponsorem konkursu. Czyli w Bet-at-home, jeżeli drużyna A skreczuje, za zwycięzce uważa się drużynę B, jeżeli została rozegrana przynajmniej jedna piłka. Chodzi mi o spotkanie Llagostera/Parra - Szavay - Safina. Przy stanie 3:2 dla Hiszpanek druga para kreczuje. Rozumiem, że zakład mogę sobie zaliczyć? Proszę mnie poprawić jeśli się mylę...
Punkt 12. regulaminu
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Mam jeszcze pytanie jedno. Zagrałem kupon z 3 zdarzeniami. Dwa pierwsze już mi weszły, a 3 gra dopiero o 20:15. Bo termin rozegrania spotkania został przesunięty. Chodzi o mecz Mattek Sands B / Shaughnessy M - Mirza S / Vesnina E
Godzinę przesunięto nie z mojej winy, gdy grałem typ u bukmachera godzina była regulaminowa, czyli przed 16. Co mam z tym zrobić. Czy kupon będzie na minus? Czy po prostu jeśli rozliczę go do 22 to nie będzie problemu? Proszę o odpowiedź. Od tego zależy sprawa awansu.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Mam pytanie bo nie jestem pewien jednej kwestii, postawiłem taki oto kupon
9. Dlord vs zioloziolo
#1
Real Madryt - FC Barcelona 2 2.50
Shaktar Donieck - FC Barcelona OVER 2.5 1.60 ⛔
AKO: 4.00
jest to już kupon przegrany i tu moje pytanie czy w kolejnym kuponie mogę dać np over 2.5 w meczu Real - Barcelona?
 
Do góry Bottom