>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności - IV Edycja!

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wyniki powpisywane.. ;)
Panowie mam tylko jedną prośbę, jak wpisujecie rezeultaty to według wzoru, bez żadnych zbędnych spacji i nnych głupot.
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Ja proponuję zrobić mały podział, który ułatwiłby rozgrywanie spotkań.

Coś takiego, przeznaczyć 1 pokój dla jednej grupy

Grupa A spotyka się w RIO
Grupa B spotyka się w pokoju London


co Wy na to?
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Ja proponuję zrobić mały podział, który ułatwiłby rozgrywanie spotkań.

Coś takiego, przeznaczyć 1 pokój dla jednej grupy

Grupa A spotyka się w RIO
Grupa B spotyka się w pokoju London


co Wy na to?
ja nie widze problemu zadnego, RIO dla wszystkich jest w sam raz, przyzwyczaili sie juz poza tym:]
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
chodzi o to, że jak się wchodzi do RIO to nie widać kto z jakiej grupy i trzeba sprawdza, dzieląc na dwa trochę by to usprawniło ale normalnie jest ok
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kiedy wpisujecie wyniki to jeżeli pod waszym poprzednim postem nie ma na czerwono informacji, że mecz został wpisany, zeedytujcie posta i tam wpiszcie najnowszy rezultat, a nie piszcie nowego bo przez to robi się tylko niepotrzebny bałagan.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Komunikat do:

- Typer_Browar - 0
- misiek_ik1 - 0
- napsterek - 1
- docent_16 - 2
- Odisio - 2


Mija tydzień odkąd rozpoczęliśmy turniej, a niektórzy z was zagrali do tej pory góra dwa mecze, a są takie osoby, które nie grały jeszcze ani razu.
Pamiętajcie, że zapisując sie zaakceptowaliście regulamin, który mowi, że w przypadku olewania konkursu, opiekun turnieju ma prawo zbanować osobę, która podeszła do turnieju w sposób nieodpowiedni.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jestem z powrotem ;) Ktoś z mojej grupy kto może grać dziś wieczorem i późnym wieczorem, to pisać PW z numerem gg.

pozdrawiam
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
jestem chory, prawdopodobnie będę dostępny prawie cały dzień do gry,

gorąco zapraszam wszystkich z grupy A z ktorymi nei grałem, bo później może być ciężko z czasem, gg dwa posty wyzej...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie ja dziś jestem praktycznie do późnego wieczora przy komputerze, także jak ktoś się pojawi co nie grał ze mną to pisać na PW, zagram ;) Od jutra mnie znów nie będzie kilka dni a chciałbym nadgonić trochę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom