>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - IV Edycja!

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przypominam, że do zakończenia fazy grupowej pozostał zaledwie tydzień. Kilka osób nadal spóźnia się z rozgrywaniem meczy. Proszę o nadrobienie zaległości.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
michau w temacie o nagrodach napisał :
W puli IV edycji mamy osiem kont VIP oraz 8 000 000 $ wirtualnej gotówki !

Dla zwycięzcy:
konto VIP + 2 000 000 wirtualnych $

Dla finalisty:
konto VIP + 1 000 000 wirtualnych $

Dla ćwierćfinalistów:
po 750 000 wirtualnych $

Dla zawodników 1/8 finału:
po 250 000 wirtualnych $

Dodatkowo:
2 konta VIP dla osób, które zdobędą najwięcej punktów w fazie grupowej w obu grupach*
konto VIP dla osoby która zdobędzie najwięcej frejmów w 1/8 finału**
konto VIP dla osoby, która zdobędzie najwięcej frame&#39;ów w ćwierćfinale**


Rozumiem, że lepiej odpaść w ćwierćfinale niż w półfinale bo półfinaliści nie dostają nic ?????
A może ja coś źle zrozumiałem :jezora:
 
michau 84

michau

Forum VIP
michau w temacie o nagrodach napisał :
W puli IV edycji mamy osiem kont VIP oraz 8 000 000 $ wirtualnej gotówki !

Dla zwycięzcy:
konto VIP + 2 000 000 wirtualnych $

Dla finalisty:
konto VIP + 1 000 000 wirtualnych $

Dla ćwierćfinalistów:
po 750 000 wirtualnych $

Dla zawodników 1/8 finału:
po 250 000 wirtualnych $

Dodatkowo:
2 konta VIP dla osób, które zdobędą najwięcej punktów w fazie grupowej w obu grupach*
konto VIP dla osoby która zdobędzie najwięcej frejmów w 1/8 finału**
konto VIP dla osoby, która zdobędzie najwięcej frame&#39;ów w ćwierćfinale**


Rozumiem, że lepiej odpaść w ćwierćfinale niż w półfinale bo półfinaliści nie dostają nic ?????
A może ja coś źle zrozumiałem :jezora:
Faktycznie, w ogóle nie uwzględniłem półfinalistów, teraz wszystko się zgadza.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie jako, że mamy dwóch bardzo poważnych &quot;olewaczy&quot; turnieju zostają oni wykluczeni z konkursu.

Są to misiek_ik1 i Typer_Browar, obaj również zostaną nagrodzeni przeze mnie i michaua specjalnymi podarunkami.

Dziś zgłosił się do mnie jeden z userów i zapytał czy jest możliwość dołączenia, zgodziłem się bo dwa miejsca się zwolniły.

Tak więc user D910 zagra w grupie A za wykluczonego misiek_ik1. Nowy uczestnik obiecał, że postara się rozegrać wszystkie mecze w terminie i że nikomu nie odmówi rozegrania spotkania. Czasu ma jeszcze sporo więc myślę, że uda mu się dotrzymać obietnicy.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Assitalia - figus89 1-3 (71:60, 3:65, 64:65, wo:1)

po tym co sie stalo w 3 frejmie nie miałem siły i ochoty grać czwartego...

wpisane by Ass
Ass postąpiłeś moim zdaniem nieco nie fair. to, ze masz zapewniony awans, nie upoważnia Cię do &quot;oddawania&quot; spotkań. gracze, którzy są na granicy awansu (czyli ja, Gostyniak czy Kępik) mogą poczuć, że faworyzujesz figusa, dając mu za darmo 3 punkty i przedłuzając szanse na awans, a nas spychając na miejsca under8:] co prawda wiele się jeszcze moze zmienic, moze akurat awansuję,a może rzutem na taśme wyprzedni mnie wlasnie figus dzięki Twoim oddanym punktom:] Rozumiem walkower przy stanie 3-0, ale przy 2-1 jest to dla mnie nie do przyjęcia:] chocby nie wiem co się działo w tym 3cim frejmie:] zapewne nie czekają Cię żadne konsekwencje, ale moim zdaniem w takich sytuacjach należałoby karać zawodników odjęciem np. 3 punktów. Jeśli uważasz, że nie mam racji - postaw się w mojej sytuacji i pomyśl. Pozdro!
 
K 0

kepik

Użytkownik
Ass postąpiłeś moim zdaniem nieco nie fair. to, ze masz zapewniony awans, nie upoważnia Cię do &quot;oddawania&quot; spotkań. gracze, którzy są na granicy awansu (czyli ja, Gostyniak czy Kępik) mogą poczuć, że faworyzujesz figusa, dając mu za darmo 3 punkty i przedłuzając szanse na awans, a nas spychając na miejsca under8:] co prawda wiele się jeszcze moze zmienic, moze akurat awansuję,a może rzutem na taśme wyprzedni mnie wlasnie figus dzięki Twoim oddanym punktom:] Rozumiem walkower przy stanie 3-0, ale przy 2-1 jest to dla mnie nie do przyjęcia:] chocby nie wiem co się działo w tym 3cim frejmie:] zapewne nie czekają Cię żadne konsekwencje, ale moim zdaniem w takich sytuacjach należałoby karać zawodników odjęciem np. 3 punktów. Jeśli uważasz, że nie mam racji - postaw się w mojej sytuacji i pomyśl. Pozdro!
w 100% zgadzam się z Tobą
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
zrobiłem sobie małą symulację:] dzięki temu, że oddałeś, prawdopodobieństwo, że wyjdę wynosi ok 7%(czyli w zasadzie tylko jedna możliwa kombinacja), Kępika są wyższe, ale też zależą od wysokości wygranych (4-0 czy 3-1). Gostyniak leci na pewno:] No chyba że Ci, którzy szans na awans nie mają pokuszą się o niespodziankę, w co wątpię.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To, że oddałem frejma jest tylko i wyłącznie moją sprawą. Nie ja jeden oddałem frejma i nikt nie robi z tego problemu.
Jeżeli wy czujecie się zagrożeni, że możecie nie awansować bo macie za mało punktów to ja wam mogę powiedzieć tylko jedną rzecz. Trzeba było wygrać więcej meczy :]

Aha i jeszcze jedno. Nie róbcie off topu w nieodpowiednim temacie, od takich spraw jest specjalny topic.

Pozdrawiam.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Mam problem ze skontaktowaniem się z paroma graczami. Nie odpowiadają na moje wiadomości przez co nie mam możliwości zagrania z nimi. Dla przykładu jutro mnie nie będzie, potem może nie być możliwości rozegrania spotkania i nie wiem jak zostanie to potraktowane w tabeli, gdyż dalej mam szanse na awans.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
W jaki sposób dobrane będą pary w następnej fazie rozgrywek?
Odbędzie się losowanie par (1 osoba z gr. A i 1 osoba z gr. B) czy może:

A1 - B8
A2 - B7
A3 - B6 itd... (litera - nr grupy, cyfra - miejsce osiągnięte) ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
W jaki sposób dobrane będą pary w następnej fazie rozgrywek?
Odbędzie się losowanie par (1 osoba z gr. A i 1 osoba z gr. B) czy może:

A1 - B8
A2 - B7
A3 - B6 itd... (litera - nr grupy, cyfra - miejsce osiągnięte) ?
Pierwszy z ósmym, drugi z siódmym itd.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
marciniw1 - został mi mecz do rozegrania właśnie z Tobą ???? pisałem już kilka PW ale nie odpisałeś kiedy możemy zagrać... może tu przeczytasz ???? moje gg 8055882
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
sytuacja jest taka, że chyba od tygodnia wysyłam PW do marciniw1 i wciąż nie mogę się doczekać na odpowiedz :/
Jak widzisz ten user ma tylko 7 meczy więc zapewne zakończy z banem i wtedy Ty na pewno na tym nie stracisz.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Userzy wojtek_odra i marciniw1 postanowili zaległe mecze oddać walkowerem i zaakceptowali konsekwencje jakie grożą im po podjęciu tej decyzji.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zostały dwie godziny na nadrobienie zaległości. W przypadku nie rozegrania meczy każda osoba otrzyma -3 pkt za każdy jeden nie rozegrany mecz.

Przykład:
Assitalia - 12 - 30 pkt - 30:23

User Assitalia ma nie rozegrane dwa mecze więc jego bilans pomniejszy się o 6 punktów.

I prosze nie pisac mi na PW czy GG, że &quot;ja jestem, rywala nie ma&quot;. Mieliście ponad 20 dni na rozegranie 14 meczy. Ja osobiście nie rozumiem jak można nie zdążyć.
Nie rozegrany mecz = tylko i wyłącznie wasza wina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom